Excursus

Excursus

Agentūros įvertinimas:

1 balas2 balai3 balai4 balai5 balai    (169 įv., vid.: 3.33)
Loading ... Loading ...

KELIONIŲ AGENTŪROS KONTAKTAI:

Kelionės autobusu, kelionės vaikams ir jaunimui, stovyklos, savaitgalio kelionės, kelionės į Izraelį.

Internetinis adresas: www.excursus.lt

“Excursus” biurų adresai:
J.Jablonskio g. 3, Kaunas
Tel.: (8-37) 321233 , 321235
Faks.: (8-37) 321298
Mob. tel. 8-685-35315
Mob. tel. 8-652-80430
El.paštas: kaunas@excursus.lt, info@excursus.lt

A.Jakšto g. 12, Vilnius
Tel.: 8 5 2609221
Faks.: 8 5 2618684
Mob. tel. 8-652-53333
El.paštas: vilnius@excursus.lt

 8 Komentarai

 1. Daiva

  Tai turbut vienintelis vaiku ir seimos poilsio organizatorius Lietuvoje, nes EXCURSUS darbo kokybe galima ivertinti tik labai gerai. Sakau, nes su siuo organizatoriumi keliaujame jau penkta karta ir ne karto neteko nusivilti! Jau vien ka reiskia kelioniu vadovai!

 2. Valdas

  Nuostabi komanda. Pagarba šiai kompanijai. Puikiai organizuoja keliones, nuostabūs žmonės dirba kelionės metu. Atiduodu aukščiausią balą šiai kelionių agentūrai. Sėkmės Excursus ir jų klientams!

 3. Ramunas

  kodel rasot keliones vaikams bet kad apie tai nera nei zodzio

 4. Virginija

  Su šia agentūra važiavome 2014m. gegužės mėn. į Slovakiją ir likome labai patenkinti. Viskas puikiai suorganizuota, nebuvo didelio lėkimo, turėjome ir laisvo laiko pasivaikščiojimams. Netgi į prekybos centrą nuvežė, kad lauktuves nusipirktume.Profesionalūs vairuotojai, puikus vadovas Darius.
  Ačiū už kelionę.

 5. Danutė

  Gegužės 24 važiavome į Alyvų šventę Dobelėje. Labai patiko, labai ačiū vadovei Angelei už gerą nuotaiką! :)

 6. Marytė

  Su Excursus keliauju ne pirmą kartą ir visada lieku patenkinta organizuojamomis kelionėmis. Ši kartą važiavau į Slovakiją gegužės 21-24 d.d. Kelionė gerai suorganizuota, esu sužavėta Slovakijos gamta. Netrumpa kelionė kalnais tikrai nenuvargino, labai patiko plaukimas plaustais. Esu dėkinga kelionės vadovui Dariui ne tik už įdomų pasakojimą visos kelionės metu, bet ir puikų jumoro jausmą. Atskiras ačiū vairuotojams už profesionalumą.

 7. Marija

  Keliavome su šia agentūra pirmą ir paskutinį kartą. Nepatiko nei kaip vedama ekskursija, nei pati gidė. Miestą ne apėjome, o apibėgome, viską reikėjo daryti greičiau, vienintelė ekskursija iš kurios neatsivežiau dovanų. Gidė nepasakojo miesto istorijos ir kažkokių įdomių faktu, o tiesiog buvo užsiciklinusi ant politikos.

 8. Dalia

  Norime padėkoti excurcus už nuostabiai organizuotą kelionę į heide parka šį savaitgalį per helovyno šventę.Didelis ačiū gidei Galinai,kuri nuostabiai mokėjo prisitaikyti prie kiekvieno iš mūsų,sukurti nuostabią atmosferą,kad kelionėje nieko netrūko ir neprailgo nei trupučio,tik galėjome pasvajot apie tokią kelionę.A ČIŪ.

Naudojotės šios kelionių agentūros paslaugomis? Parašykite komentarą