Kiveda

Kiveda

Agentūros įvertinimas:

1 balas2 balai3 balai4 balai5 balai    (308 įv., vid.: 3.62)
Loading...

KELIONIŲ AGENTŪROS KONTAKTAI:

Internetinis adresas: www.kiveda.lt

Biuro adresas:
Gedimino pr. 1, LT-01103 Vilnius
Tel.: +370 5 2724805, 2621020
Faksas: +370 5 2724806
El. p.: info@kiveda.lt
Pirm.-penktad. 08:00 – 17:30270 Komentarai

 1. Nijole

  Esu vaziavusi keleta kartu, organizatoriai visada stengiasi, kad programa butu idomi, iesko nauju lankomu objektu, stengiasi pildyti keliautoju pageidavimu. Manau, kad buna uztikrinamas ir pakankamas komforto lygis (autobusas ir pan.)

 2. Gabija

  Esu dalyvavusi kelionėse po Lietuvą ir teminėse ekskursijose po Vilnių.Buvo tikrai įdomu, supratau, kad labai nedaug žinau apie savo kraštą. Sužadino norą keliauti ir sužinoti daugiau.

 3. Roma

  Su “Kiveda” esu keliavusi į Slovakiją, Šiaurės Italiją, Šveicariją.
  Kelionės organizuotos tikrai atsakingai: patogūs autobusai, profesionalūs vairuotojai, puikūs gidai- Marija, Arvydas, Vitalija. Tai iš tiesų patikima agentūra, kuria pasikliauti verta. Iš kelionių parsivežti įspūdžiai išliko ilgam , o bendrauti tikiuosi ir toliau. Nes krizė nenuslopino noro keliauti, tik truputį sutrumpino maršrutus.Tai gal atsirastų pakeleivių birželio 27d. kelionei į Estiją? Būtų labai malonu…

 4. Paulius

  Esu keletą kartų naudojęsis šios agentūros paslaugomis. Tikrai nenusivyliau.Labai profesionaliai sudaryti maršrutai, leidžiantys susipažinti ir su svečios šalies kultūros objektais, ir su gamta.Šiemet daug patrauklių maršrutų į Daniją, Vokietijos NP, vietas, susijusias su Lietuvos vardo tūkstantmečiu. Labai sudomino kelionė į Kroatiją su galimybe ne tik pažinti šią gražią šalį, bet ir pailsėti prie jūros. Ačiū agentūros darbuotojoms- RAMUNEI, ELISTAI, RASAI .

 5. Sonata

  Tris kartus važiavau su Kiveda. Dukart iš jų gedo autobusai taip, kad meldėmės greičiau grįžti. Autobusai turbūt pigiausi – jokio komforto. Daugiau nenoriu su jais niekur važiuoti. Patiko tik vienas dalykas – gidė Vitalija. Ačiū jai.

 6. Dalius ir Terese

  Puiki kelione i Prancuzija. Viskas vyko labai skalndziai. Gide Irena – labai gera.
  Vairuotojai taip pat.
  Viskas patiko.
  Aciu.

 7. Greta_Kaišiadorys.

  Man labai patiko kelionė į Prancūziją. Gidė Irena – visada besišypsanti,gera ir labai maloni. Jos pasakojimai toki įdomūs. Sudomintų visus.Vairuotojai malonūs ir paslaugūs.Ačiū jums labai už neapsakomai įdomią ir mielą kelionę. Norėdama vėl keliauti,pažinti pasaulį kreipsiuos į agentūrą “Kivedą” .

 8. Milda

  Kelione i Prancuzija buvo sauni, viskas klostesi puikiai, nei autobusas nebuvo sugedes, gide pasitaike sauni – Irena.

 9. Virginija

  Ačiū “Kivedai” ir jos vadovei Irenai, lydėjusiai kelionėje į Prancūziją. Esu sužavėta Irenos profesionalumu ir darbštumu, bei,žinoma-pakantumu keliaujantiems. Labai vertinu p.Irenos atsidavimą savo darbui, kurio keliaujantys negalėjo nepastebėti. Ir Paryžius, ir pats keliavimas autobusu-buvo fainas.Ach..Vasaros metu planuoju aplankyti Sankt Peterburgą-kreipsiuos į “Kivedą”.
  Ačiū Irenai.
  Pagarbiai,
  Virginija

 10. Jurgita Nauckūnienė

  Nuostabus dalykas yra tos kelionės.Labai puikiai suorganizuota buvo kelionė į Prancūziją. Ypač žaviuosi gide Irena. Tai neapsakoma ir neaprašome. Žemai lenkiu galvą prieš tokių kelionių organizatorius. Ačiū, jums, mielieji. Sėkmės ir kūrybiškumo toliau organizuojant tokias puikias, kūnui ir sielai nadingas keliones. Keliausiu ir visada tik su KIVEDA 🙂

 11. Vilnietė

  Šį savaitgalį teko laimė dalyvauti ekskursijoje po Vilnių “Iškiliosios Vilniaus moterys”. Be visų tų minėtų damų, ponių ir valdovių, manau, vertą būtų paminėti ir gidę 🙂

  Kaip gerai, kad atradau šios paslaugos organizatorę – KIVEDĄ! Pasirodo dar daug ką galima pamatyti ir sužinoti apie Vilnių ir Lietuvos istoriją naują. Džiaugiuosi atradusi savo miestą naujai!
  Iki kitų malonių susitikimų.

 12. regina ir zenutė

  jau 7 metai, kasmet iš eilės , keliaujame po europą su KIVEDA ir visuomet liekame patenkintos: pirmiausia visada maloniai ben-drauja telefonu darbuotojos, arba atsako į paklausimus el. p. o jau vadovų Ponios Irenos ir Vido kompetentingumas, organizaci-niai sugebėjimai, nuoširdumas – nepamainomi su bet kokiais reikliais keliautojais… Visada buvo malonu keliauti su jais, ar kitais gidais : tikra “prancūzijos fanė” ponia Teklė, “greitabėge”- niekada nepavargstanti Ponia Vitalija, na ir po klasikinę Italiją lydėjęs Arvydas, rūpinęsis visais ir dar padėjęs rasti kelius vairuotojams…Sškmės Jums… šiemet ir vėl keliausim…iki…

 13. Dalia

  Norime nuoširdžiai padėkoti už organizuotą kelionę po Panemunės pilis. Kelionė buvo tikrai labai įdomi ir naudinga – tikrai džiaugiamės pasirinkę šį maršrutą ir turėję galimybę susipažinti su Lietuvai svarbiomis vietomis.

  Taip pat esame labai patenkinti gidei Ingai, kuri labai įdomiai pateikė istorinius faktus, pasidalino savo turime informacija.

  Dar kartą dėkojame už puikiai ir naudingai parleistą šeštadienį! Ačiū!

 14. Asta

  Laba diena,
  Norėtume padėkoti už puikią kelionę 🙂 🙂 🙂 Šventė Burbiškėse puiki, kelionė praėjo sklandžiai, dėkui už rūpestį ir sėkmės Jums. Iki malonių susitikimų.

 15. Daiva

  Laba diena. Papildau Dalią.
  Sutarėme su kolektyvu aplankyti Lietuvos nuostabias vietas. pasirinkome Panemunę. Dar kartą įsitikinome, kad Lietuva gražiausias Pasaulio kraštas. Rekomenduojame visiems aplankyti šias vietas ir pasigrožėti. Mes labai dėkingi kelionės vadovei ir gidei Ingai. Tai savo srities profesionalas. Tuo pačiu žmogus , turintis jumoro jausmą, kantrybę, lankstumą. Dėkojame ir vairuotojui Dariui. Šie žmonės mums pagražino kelionę ir nuotaiką. Keliaujame ir kartu ir kiekvienas atskirai. Turime pakankamai patirties, kad įvertintume, kaip įtakoja gerą kelionę gidas ir vairuotojas. Mūsų kolektyvas neatsisveikina su KIVEDA :)Ačiū

 16. netokia

  Keliones po Lietuva gerai veza ir Kiveda, nors dazniausiai musu mokykla keliauja su Excursus ir mes liekam istikimi agenturai skirianciai diziausia demesi vaikams, nes tiek marsrutai po Lietuva idomus, tiek keliones i Europa su zaismingais kelioniu vadovais vaikams patinka.

 17. Onute

  Dekoju KIVEDOS profesionaliam kolektyvui uz puikiai organizuojamas keliones. Ypac patiko kelione i Prancuzija. Patogus autobusas, gera vadove, jaukus viesbuciai – zodziu, grizome kupini ispudziu ir geros nuotaikos 🙂 .

 18. Svetlana

  Преисполненая чуством уважения и благодарности, будучи участницей путешествия по северной Италии и Швейцарии (3-10 мая 2009 г.) пару слов хочу сказать в адрес ведущих.
  Вера влюбленная в Италию, свободно владеющая итальянским языком, давала возможно полную информацию об истории, культуре, архитектуре Вероны, Милана и других достопримичательностей Италии и делала это искренне заинтересовано, ещё больше возбуждая наше любопытство, зажигая своим энтузиазмом. Она работала с максимальной отдачей, заботливо учитывала интересы, настроения и физическую подготовленность группы. Это её постоянное напряжение безусловно потребует постфактум солидную релаксацию. Кроме того, в автобусе она с Видасом организавала нам содержательный отдых. Особенно увлекательной была викторина из 54 вопросов, – фактически экскурс в область тех новых познаний, что они дали ранее. В результате проявили себя истинные эрудиты «из народа».
  Видас как руководитель безупречен: пунктуален, внимателен, снисходителен, в меру ироничен. От него мы почерпнули знания о Швейцарии, не только о суровой и богатой природе, устроистве государства, о Люцерне и Цюрихе, но также о выдающихся личностях, связавших в своё время жизнь и творчество с этой удивительной страной.
  Одним словом уважаемые Видас и Вера в течение недели успешно провели 30 человек по интереснейшему маршруту, обогатив интелект каждого из нас.
  За это сердечное спасибо от всех неравнодушных группы.

  С надеждой на новые путешествия,
  Светлана Богатырёва – Хургинене
  2009 05 12

 19. Regina

  Noriu padėkoti už nuostabią ekskursiją po Vilnių.
  Malonu, kad tokie geri savo srities specialistai perduoda mums
  savo patirtį
  Pagarbiai, Regina Bružaitė

 20. Agne

  Labai smagu keliauti su KIVEDA. Po Lietuva su sia agentura keliauti neteko, nes dazniausiai keliauju savarankiskai. Bet jau turiu nusiziurejusi keleta idomiu marsrutu. Taciau noriu pasidziaugti mergaiciu profesionalumu. Mano anytai pavasario pradzioje jos padejo issirinkti tikrai puikia kelione i Egipta ir ji iki siol gyvena kelioniu ispudziais. Aciu Jums, mielosios :). KIVEDOJE tikrai dirba puikus kelioniu konsultantai.

 21. Ilona

  Siandien visa diena rinkausi sau ir seimai kelione vasarai. Ir turiu pripazinti, kad KIVEDOS kelioniu aprasymai patys patraukliausi, o kainos maziausios! Aciu Dievui, kad dar esama agenturu, kurioms nesvetima antikrizine politika :). Belieka issirinkt data ir keliaut 🙂

 22. Vytautas

  Daznai kyla noras pakeliauti, bet nevisad pavyksta. Planavau keliautti geguze i Italija, bet krize sujaauke planus. Aciu mergaitems uz kantrybe ir atiduma. Sekmes ir kurybinio dziaugsmo.

 23. Lile

  Dekoju KIVEDAI uz paslauguma ir pagalba organizuojant kelione. Jiems tikrai svarbiausi keliautoju poreikiai, o ne asmenine nauda! Visada kreipsiuosi tik i KIVEDA!

 24. Birutė

  Dėkojame už turiningą ekskursiją.Maloni, daug žinanti, gerai nuteikianti ekskursijos vadovė.Neprailgo nei laikas, nei kelias- 1000 žingsnių…Puiki iniciatyva organizuoti nemokamas ekskursijas. Šiais laikais tai aktualu- ypač kaimo vaikams.
  Dėkojame už puikiai praleistą laiką.

 25. Daiva

  Laba diena , dėkojame už ekskursiją po Vilniaus senamiestį. Mums ji labai patiko , sužinojome daug naujų dalykų. Manome , kad ateinančiais mokslo metais dalyvausime ne vienoje Jūsų organizuojamoje ekskursijoje.

  Vilniaus J. Basanavičiaus vid. mokyklos 6c kl. mokiniai

 26. Jūratė

  su agentūra ,,KIVEDA” keliaujame jau ne pirmą kartą ir nuoširdžiai džiaugiamės Jūsų rūpesčiu, noru kiekvieną kartą maloniai nustebinti. Birželio 18 dieną keliavome po Lietuvą su mokiniais link Ventės rago, aplankėme Švėkšną (nuostabus miestelis, kiekvienam siūlau jį atrasti), Mingės kaimą, Rusnės salą, grožėjomės banguotomis mariomis prie Ventės rago ornitologijos stoties (o ten mus pasitiko nepakartojamas paukščių žinovas ponas Jezerskas), vėliau patraukėme panemune link namų, bet dar daug ką pamatėme – Rambyną, Bitėnų kapinaitėse Vydūno kapą (iš ryto dar lankėmės jo muziejuje Kintuose), kiek pavažiavus pasitiko mus panemunės pilys, pasivaikščiojome prie Raudonės pilies, vėliau LABAI norėjom pamatyti žydinčius tulpmedžius, kurie auga Veliuonos parke, tik, deja, jie nenustebino mūsų, nes nežydėjo, teks laukti kito karto…
  Viską smulkiai aprašiau, nes tai mes pamatėme per VIENĄ DIENĄ, tiesiog nerealu, bet su gide GENUTE viskas įmanoma:) DĖKOJAM ir konsultantei Ramunei už puikią kelionės organizaciją. IKI NAUJŲ SUSITIKIMŲ. Pagarbiai mokytoja Jūratė, Kaišiadorys

 27. Jolanda

  Kaip malonu keliauti su profesionaliai dirbačiu UAB “KIVEDA” kolektyvu. Tai gerai sustyguotas kolektyvas, kiekvienas žinantis savo darbo barą:Ramunė sudaro maršrutą, Genovaitė profesionaliai veda ekskursiją, kažkas viduje sustyguoja visus mus pasitinkančius muziejininkus, savo žinias ir sugebėjimus perteikiančius istorikus, etnografus, gidus. Transporto firma profesonaliai, saugiai ir paslaugiai mus vežioja. Kurtuvėnų dvaro kavinės kolektyvas 7 dienas marinuoja mūsų atvykimui nepakartojamo skonio kumpį meduje, suka kąstinį, tušina raugintus kopūstus, verda itališkas bulves munduruose ir t.t.
  Nuoširdų ačiū tariu visu auditorių vardu, kurie laimingi organizuota konferencija, derinant išvyką iš konferencijų salių į pažintinę kelionę su vaišėmis, kurioje ir savo aktualijas buvo galima spręsti, aptarti ateities veiklos planus. Jolanda.

 28. Rita

  Jau keleta kartu vaziavau su ‘KIVEDA’ kelioniu organizatoremis po Lietuva. Man patiko … Jokiu ‘ekstrymu’ nebuvo … Tik gaila, kad ne visos keliones ivyksta … Dazniau tenka isgirsti, kad grupe nesusirinko, nei kad susirinko. Ir taip yra apmaudu, kai negali nuvaziuoti i norima kelione pvz. Lietuvos “apendiksas” – Dieveniskes bei Joniniu svente Kernaveje bei kt …

 29. Roma

  Ką tik iš trumpos, bet įsimintinos kelionės pas mūsų kaimynus estus. Pasisekė – dangus dovanojo vasarišką kaitrą, o pietietiško temperamento gidė Raimonda atvėrė jaukius Talino senamiesčio kampelius, Estijos salų šiaurietišką grožį . Ačiū visiems – konsultantei Rasai, šauniai kelionės vadovei šiauliškei Raimondai, vairuotojams ir maloniems bendrakeleiviams iš Pasvalio bei Vilkaviškio rajonų. Tikimės malonaus bendradarbiavimo ir ateityje. Perfrazuojant legendinės HIPERBOLĖS dainą, MES DAR VAŽIUOSIM. Nepaisydami jokių krizių. Ir būtinai su KIVEDA.

 30. Vilija

  Dekoju KIVEDAI, o ypac konsultantei Rasai uz puikia kelione i Estija. Apie tokia gide, kuri mus lydejo, ir apie tokius viesbucius, kuriuose gyvenome, galejome tik pasvajoti. Keliausime su KIVEDA visada!!!

 31. Birute

  Man taip pat patiko keliauti su KIVEDA. Keliavau pirma karta ir keliausiu toliau. Pirma karta teko gyventi tokiuose jaukiuose viesbuciuose. Na, zinoma, Sveicarijoje 5 zvaigzdziu komforto nebuvo :), taciau svaru ir tvarkinga. Ech, laukiu kitos vasaros, kad ir vel keliauciau i sia nepakartojama sali. Aciu KIVEDIECIAMS!!!

 32. Erika

  Dėkui už gerą laiką 🙂 Visą kelionę džiugino jaukūs viešbučiai ir puikiai organizuota programa. Bet geriausi žodžiai – profesionaliai gidei, kurios galima klausti tikintis atsakymo: žmogus ne tik moka nuvesti nuo paminklo iki paminklo – ji visapusiškai pažįsta šalį. Kiekvienam patars, kur pavalgyti, kur įsigyti pigesnių lauktuvių, kaip bendrauti su vietiniais. Ir būtinai kiekvieno paklaus, kaip sekasi.

 33. Birutė

  Prieš savaitę grįžome iš edukacinės kelionės Vengrijoje. Noriu padėkoti Kivedos direktorei gerb. Irenai už puikiai organizuotą kelionę. Neapsakomai konkreti, nuoširdi dalyko žinovė, turinti daug žinių, mokanti bendrauti su kiekvienu iš mūsų, nepamainoma savo organizaciniais gabumais, ponia Irena mokėjo kiekvienu momentu mus stebinti ir nustebinti savo begaliniu rūpesčiu ir nuostabia šypsena.Jos profesionalumas ir darbštumas mus lydėjo visą kelionę.
  Kaip puiku, kad mus vežė KIVEDA.

 34. Marija

  Dėkoju Kivedai ir ypač gidui Vidui už puikiai organizuotą kelionę į Škotiją. Keliavome netradiciniu maršrutu ( 38 – gamtininkų ir jiems prijaučiančių grupė), aplenkdami didžiuosius miestus, bet įsijausdami į gamtos žavesį, kultūros paveldą, prisiliesdami prie pasaulio lygmens gamtos stebuklų Hebridų salose. Sumaniai parinktas maršrutas, ramybę ir pasitikėjimą skleidžiantis gidas Vidas, greitas ir tikslus apgyvendinimas , geri viešbučiai, puikus autobusas , malonūs vairuotojai suteikė mums atostogų palaimos jausmą ir simpatijas Kivedai . Iki kitų metų kelionės, KIVEDA

 35. Rasa- Elektrėnai

  Dėkojame Ramunei už organizuotą kelionę po Panemunės pilis. Kelionė buvo labai įdomi ir šauni. Smagu pamatyti Lietuvą iš savo protėvių bokštų.Ypač didelį įspūdį paliko A.Juškos muziejus ir direktoriaus paskojimai apie šio muziejaus atsiradimą. Džiaugiamės pasirinkę šią kelionę.
  Taip pat dėkojame gidei Genovaitei, kuri įdomiai pasakojo istorinius faktus, dalinosi savo turime informacija apie Lietuva ir kitas šalis.
  Jau kelinta kartą keliaujame su “Kiveda” ir visada liekame patenkinti.

 36. Regina (Marijampole)

  Praejo menuo nuo keliones i Austrija, bet vis negaliu pamirsti ispudziu. Vaizdai liko nuotraukose ir atmintyje, o vadoviu Irenos, Ramutes ir Ramunes nuosirdumas, puiki organizacine veikla ilgam pasiliks sirdyje. Visoms Jums linkiu niekada nepavargti, lai niekada neisblesta Jusu grazios sypsenos ir tvirta kantrybe.
  O as vistiek dar lauksiu keliones i Norvegija! Ir tik su Jumis!
  Visiems, norintiems keliauti, siulyciau rinktis tik “Kiveda” su puikiais vadovais.
  Pagarbiai, Regina.

 37. Ona Stefanija(Vilnius. 2009.08.09)

  Dar neišblėso nuostabios kelionės po dvarus įspūdžiai ir gidės p. Sabinos puikus bendravimas, sakau nuoširdų ačiū už prasmingos išvykos organizavimą.Linkiu sekmės Jūsų veikloje

 38. Genovaitė Kriaučiūnienė

  Su KIVEDA keliavome po gražiausias Latvijos ir Lietuvos pilis. Dėkojame kelionės gidei Nijolei už įdomią informaciją , geranoriškumą, taktą. Smagu pažinti Lietuvą, Latviją su tokiu puikiu vadovu .
  Sėkmės darbe .

 39. Zita (Vilnius) 2009.08.22-23

  Kelionė po Panemunės pilis (Lietuvos Venecija)paliko neišdildomą įspūdį.Nuoširdžiai dėkojam KIVEDAI už puikiai organizuotą kelionę ir kelionės gidei Genovaitei už įdomius pasakojimus.Sėkmės Jums darbe.

 40. Vida

  Labai aciu mielai Raselei uz puikiai parinkta sanatorija Baltarusija. Visad maniau, kad ten – Dievo uzmirstas krastas, bet, kad ten galimaa taip puikiai pailseti ir atsigauti, niekad nebuciau patikejus. Kitamet vel kreipsiuos i KIVEDA, nes jie ne tik organizuoja puikias keliones, bet yra nuostabus draugai, psichologai ir kartais net medikai. Aciu, mielieji!

 41. Zita

  Keliauju su KIVEDA po Lietuva. Noriu pasidziaugti mergaiciu geranoriskumu, idomiais marsrutais ir graziomis kelionemis. Labai patiko Kauno miesto ir apylinkiu dvarai. Sauni programa, saunus vairuotojas ir puikus vadovas. Aciu Jums uz puikius ispudzius!

 42. HEY

  Ir kam dar neaisku, kad pacios agenturos save cia taip graziai giria?!!!

 43. Jurate

  Miela/s HEY,

  gerai agenturai paciai saves girt nereikia -yra apsciai klientu, kurie jas giria. Su KIVEDA keliauti verta. Labai patiko pozemiai. Geras gidas, gera programa.

 44. Rita

  2009 m. rugsėjo 19-25 dienomis dalyvavau edukacinėje kelionėje į Daniją. įspūdžiais gyvenu dar ir šiandieną. Viskas buvo labai gerai suplanuota, programa pateisino edukacinį pavadinimą. Pusė, jei ne visa, kelionės sėkmė priklauso nuo vadovo. Tokios šiltos, rūpestingos, jautrios ir visažinės vadovės kaip ponia Vitalija, patikėkit, neteko sutikti. Ačiū Jai. Ačiū vairuotojams, kurie buvo tikri džentelmenai, ir šilti žmonės. Ačiū visam Jūsų kolektyvui. Ir sėkmės ne tik darbe, bet ir už jo ribų.

 45. Nijolė

  Anonimui HEY pranešu, kas nesu agentūros darbuotoja, keliavau po Mozelio kraštą ir man labai patiko, todėl rašau. Kelionę organizavo Kiveda su Nacionaline kelionių vadovų asociacija (NKVA) ir viskas buvo puikiai suplanuota: aplankėme visus objektus, kurie buvo numatyti (netgi daugiau), gyvenome geromis sąlygomis, nors kelionė pažintinė ir daug pamatėme bei sužinojome, nebuvo skubėjimo ir lėkimo, todėl galima buvo mėgautis ir netgi ilsėtis. Žodžiu, pamačiau labai gražų ir mielą Vokietijos gabaliuką, apklankėm Luksemburgą ir ragavom nemažai vyno, o miestelį, kuriame gyvenome, turbūt ne aš viena įsimylėjau :))) Nuoširdus ačiū kelionės vadei Birutei ir sėkmės visiems keliautojams.

 46. Auksė

  Aš taip pat keliavau po Mozelio kraštą ir su didžiuliu malonumu vis prisimenu kiekvieną dieną. Tiek daug pamačiau ir sužinojau! Mūsų gidė Birutė išsamiai pasakojo tiek apie šalis,kurias pravažiavome, tiek ir apie miestus miestelius, gaubiamus legendų. Rodės, vykstame į niekam nežinomą Bernkastel-Kues, bet tokio grožio miestelio dar niekur nemačiau ir išties jį įsimylėjau! Iš ten ir vinguriavo kasdien vis nauji maršrutai. Pamatėme Koblencą,Tryrą, Liuksemburgą ir kt. Smagu, kad Vokietijoje buvome bemaž šešias dienas, o ne mažiau. Viskas buvo puikiai suplanuota. Ačiū gidei Birutei ir šauniems vairuotojams!

 47. Virginija M

  Pradžioje atsakymas Hey. Apie šią agentūrą atsiliepimus išgirdau vienoje kelionėje prieš metus iš su ja keliavusio asmens, kuris buvo susižavėjęs unikaliu maršrutu ir maloniais darbuotojais.
  Šiemet mes pirmą kartą keliavome su ,,kIVEDA ,, į Mozelio kraštą 10.03-10.11dienomis, kaip eilinės kelionių mėgėjos ir maloniai buvom nustebintos, fanatiškai mylinčia darbą gide Birute Luškevičiene, paslaugiais ir maloniais vairuotuojais, puikiai suplanuotu maršrutu. Tai yra kelionė į nuostabaus grožio ir nepakartojamo žavesio kraštą, siūlau visiems ten apsilankyti, tikrai daug ką atras ir pailsės, susipažins su krašto žmonėmis, tradicijomis, pasijus Mozelio gyventojais. Dar kartą ačiū gidei Birutei, ir tikiuosi, kad ji ir jos kolegos Vokietijoje atras dar ne vieną tokį maršrutą, kaip šis į Mozelio kraštą, ir mes vėl keliausime patirt naujų įspūdžių.

 48. Nijole Slaminskiene

  Noreciau isreiksti savo susizavejima nuostabia kelione i/po Mozelio krasta ir nuosirdziai padekoti uz galimybe pamatyti zavingus miestus ir miestelius, pasiklausyti pasakojimo apie vyndariu vargus ir dziaugsmus is pirmuju lupu, ragaujant gardzios ju produkcijos, pasiklausyti turiningu, informatyviu ir nuotaikingu keliones vadoves Birute Luskevicienes pasakojimu visos keliones metu apie tai, ka pamatysime, ka matome ir ka jau pamateme. O pamateme tikrai labai daug ir suzinojome daugybe idomiu dalyku apie ypatingai grazu savo gamta Mozelio krasta ir jo gyventojus, buvusius ir esamus. Be galo dekinga esu visuomet besisypsanciai Birutei uz taip gerai suplanuota kelione. Puikiai apgalvotas ir suorganizuotas visas marsrutas. Sauni gide, profesionalus vairuotojai, jaukus viesbuciu kambariai, pasakiski gamtovaizdziai ir ispudinga Mozelio pakranciu miesteliu architektura bei pazintis su didingu Liuksemburgo miestu kelione paverte 8 dienu MALONUMU.
  Kiekvienam, kas troksta patirti labai teigiamu ispudziu, rekomenduociau vykti i kelione prie tarp kalnu besirangancio Mozelio, kurio ramiame vandenyje plaukioja isdidziu gulbiu pulkai.

 49. Ausra

  Labai noriu padekoti operatyviam KIVEDOS personalui ir Rasai, kuri net ir savaitgali mandagiai ir maloniai suteikia informacija apie organizuojamas ekskursijas. Sekmes Jums ir puikios sveikatos!

 50. Valdonė

  mūsų šeimai su Kiveda teko vykti į 7 keliones.Reikia pripažinti – nė karto nenusivylėme. Gerai apgalvota kiekviena kelionės valanda, geri viešbučiai, palyginus su kitais kelionių organizatoriais, nedidelė kaina ir puiki paslaugos kokybė. Smagu, kad turime tokius gerus ir teisingai dirbančius kelionių organizatorius, galvojančius ne tik apie pelną, bet ir nestokojančius puikių idėjų, suprantančius kiekvieną keliautoją. Sėkmės jums visiems, laukiame naujų kelionių su šauniąja KIVEDA.

 51. vacys

  kas cia per atsiliepimai? net mazas vaikas supras, kas patys rasinejat:) neteko but tokioje kelioneje, kur visiems viskas gerai butu:) ir pasipiktinusiu nei vieno…

 52. vacys

  …nu nebent seneliu pensiona buvote isveze i ta moseli, tai jiems aisku demesio truksta…

 53. Birute

  Gerb. Vacy,
  gerus ar blogus atsiliepimus gali rasyti tik zmogus, kuris dalyvavo kelioneje.Apie ta kelione zinau labai daug, nes pati jai vadovavau.Neturiu jokio pagrindo netiketi zmonemis, kurie kelione dziaugesi ir uz ja dekojo. Gavau ir patarimu, kaip galima butu geriau organizuoti tokia kelione ir kelione siuo marsrutu tikrai dar bus, ji jau suplanuota.
  Grupe vezeme ne i Mozeli (Mozelis yra upe,Reino intakas), o prie Mozelio.Rekomenduociau pakeliauti musu marsrutu nuo Koblenco iki Tryro ir Liuksemburgo interneto pagalba, gal ir Jus nevirtualia kelione susidometute.
  Zmoniu amzius buvo labai ivairus. Ar tarp musu buvo zmoniu is seneliu pensionato – nezinau, nes visai nesvarbu kokiuse rumuose (ar ne rumuose) zmogus gyvena, daug svarbiau – ko zmones is gyvenimo nori ir ka aplinkiniams duoda.Musu grupe buvo labai sauni, linksma ir draugiska.Nebuvo piktu zmoniu ir tokiu, kuriems reiketu papildomo demesio. O Jums labai demesio truksta, kad taip piktai apie kitus galvojate….

 54. Danguolė

  Sveika, Birute ir buvę kelionės kompanionai. Aš irgi buvau prie Mozelio. Kelionė tikrai įspūdinga ir paliekanti tik šiltus prisiminimus iki šiol(na, gal tik Liuksemburgo gidė nemėgsta nei savo miesto, nei savo darbo, o gal šiaip reikalų turėjo, tai skubėjo nusiplauti). O šiltumą kelionei, manau, suteikia tai, kad ji buvo be įtampos, miesteliai prie Mozelio labai jaukūs, iš jų nesinori išvažiuoti. Kai kasdien skanauji puikų vyną, nuotaiką irgi pakelia. Prie viso malonumo ir atsipalaidavimo sužinai kažkiek faktų ir informacijos, taigi, pasisemi ir peno galvai. Man pačiai 42m. Buvo ir labai jaunatviškai nusiteikusi greičiausiai jau pensinio amžiaus pora. Bet svarbiausia, kad visi buvo geranoriški vienas kito atžvilgiu, linksmi, ne bambekliai.

 55. Irena

  Nuoširdus ačiū KIVEDAI ir jos kolektyvui už gražų gido dienos paminėjimą ir surengtas miestiečiams nemokamas ekskursijas. Atskiras ačiū ekskursijos Vilniaus gynybinė siena vadovui, už pasidalinimą sukauptomis žiniomis, meilę miesto istorijai. Konkretumas, faktai. Tokioms žinioms sukaupti paaukota daug laiko, tačiau dalyvių laikas branginamas – jokio “vandenėlio ir lyrikos”.
  Dar karta ačiū, jei šis gidas veda kitus maršrutus tikrai norėčiau dalyvauti

 56. Vida

  Ak, koks smagumas pasivaikščioti Vilniaus senamiesčio gatvėmis! Per žiemos šalčius tą malonumą primiršome. Todėl ačiū Kivedai tiesiog viliote išviliojusiai pasivaikščioti nemokamomis ekskursijomis. Pasirinkome ekskursiją “Vilniaus vaiduokliai” ir tikrai nenusivylėme. Gidė Liuda pasakojo netikėčiausias istorijas apie vaiduoklius ir visokius nelabuosius. Tamsoj gal ir šiurpuliukai po nugarą bėgiotų. Dienos šviesoj buvome drąsūs. Juokaudami net patys rinkomės vietas, kuriose galima būtų pasilikti vaidentis…

 57. Dovilė

  I rengtas nemokamas ekskursijas gido dienos proga vykome specialiai is Kauno ir likome labai patenkinti. Smagu, kad dar galima šauniai praleisti laiką visiškai nemokamai. Būtinai dalyvausiu ir kitose Jūsų rengiamose ekskursijose, nes labai patogu tiesiog pasiziūrėti į tvarkaraštį, išsirinkti norimą datą bei maršrutą ir žinoti, kad ekskursija tikrai įvyks:)

 58. Terese

  Su sios agenturos pagalba siemet liepos pradzioje keliausime i Pietu Prancuzija, todel labai idomi visu nuomone apie sia agentura. Ir is visu atsiliepimu supratau, kad teisingai pasirinkome…na, o daugiau atsiliepimu parasysiu po keliones.

 59. asta

  Sestadieni gryzom su seima is keliones po Austrija ,Italija,esame labai patenkinti,labai puikiai viskas suplanuota ,labai puiki vadove Irena nuostabi moteris,labai maloni,visada su sypsena,labai aciu gidei Raimondai uz puiku pasakojima apie Italija,malonu buvo klausytis zmogaus puikiai ismanancio apie Italija.Puikus autobusas jokiu nesusipratimu,saunus vairuotojai.Esu per sia agentura vaziavus ir i Estija taip pat buvo puiki kelione.Maciau kelione i Sveicarijos alpes,butinai vel vaziuosim,labai noreciau ,kad kartu vel vaziuotu vadove Irena.Vienu zodziu kelione buvo nuostabi.

 60. Roma

  Važiuokit į Šveicariją – nuostabiai graži šalis.2008 vasarą leidomės panašiu maršrutu, tik kelionė buvo ilgesnė 10-ies dienų iki Monblano. Patikėkit, įspūdžiai gyvi ir dabar. Beje, kalnų kurorto pensione puikūs dušai, tualetai , o virtuvėje pasigamindavom ( kaip studentiškais laikais) skanią vakarienę iš savo atsargų.Nes šiaip jau Šveicarija – nepigi šalis. Ir dar – kelionėje lydėjo gidė p.Vitalija- reto nuoširdumo, paslaugumo, didelės erudicijos , be galo supratinga ir taktiška moteris.Nuoširdžiausi linkėjimai jai ir Kivedos kolektyvui.

 61. Tatjana

  Sveiki, buvau 17-18 ekskursijoje po Klaipedos krastą.Ekskursija reikia kartoti ne tik potvynio metu, o ja rklamuoti ir rodyti mokiniams bet kuriuo metu laiku, galima jiems daryti vienos dienos, tam , kad susipazintu su tikrais Lietuvos sviesuoliais: J. Stoniu, senos technikos muziejaus įkūrėju, R, Grybaite ir kt.Būtina rodyti žirgyną.Maža Lietuva, puikus kraštas, kurį reikia pažinti vaikams.Ačiū p. Birutėi L. ir vairuotojui.

 62. Zaneta

  Vakar grizau is ekskursijos po Klaipedos krasta.Labai patiko. Viskas puikiai organizuota. Per trumpa laika ne tik labai daug pamatem,bet ir susipazinom su tikrais krasto patriotais, nesiskundzianciais, kad pinigu truksta, o daranciais viska, kad butu Lietuvoje graziau. Kai matai tokius zmones,dziaugiasi sirdis. Duok Dieve jiems sveikatos!
  Aciu organizatoriams, gidei Birutei is NKVA ir vairuotojui Petrui.

 63. Jurga

  Sveiki, labai noriu padėkoti už NKVA ir Kivedos organizuotą kelionę po Kaipėdos kraštą balandžio 17-18 d.
  Ačiū gidei Birutei už galimybę susipažinti su šio krašto šviesuoliais, išgirsti pasakojimus ir istorijas iš pirmų lūpų, pamatyti, kiek nuostabių dalykų slepiasi mūsų mažuose miesteliuose.
  Sėkmės Jums, gražių ir įdomių idėjų:)

 64. Vita

  Labai patiko ekskursija po Šilutes kraštą. Daug sužinojome ir pamatėme. Su malonumu prisiminsime šio krašto entuziastus, vedusius mums ekskursijas miestuose, miesteliuose, muziejuose ir žirgyne. Ačiū organizavusiems kelionę NKVA ir Kivedai, gidei Biruteič kad parodėte tokį mielą kraštą, pavedžiojote Mažosios Lietuvos istorijos keliais. Sekmės Jums!

 65. Dalia

  Įdomi kelionė po Baltarusija, ypač lietuviškos pilys, tvarkinga šalis, nesitikėjau, kad bus taip įdomu. Dėkoju gidei Irenai ir paslaugiam vairuotojui iš žemaitijos.
  Dalia

 66. Nijolė

  Pamačiau, kad vėl planuojama kelionė po Mozelio regioną ir pagalvojau, kad noriu ten dar kartą :))) Gaila, kad atostogų šiemet jau nebus. Ta kelionė paliko puikius prisiminimus. Rekomenduosiu pažįstamiems, ypač mėgstantiems vyną :)))

 67. Stanislovas

  Ačiū „Kivedai“ už nuostabiąją Šveicariją. Šaunuolės gidės Irena ir Vitalija. Sėkmės Jums. Ieškokit ir kilkit!

 68. Terese

  Kaip ir žadėjau parašysiu apie kelione, jau įvykusią liepos mėn. į Pietų Prancuziją. Keliavome kolektyvas. Ką norejome pamatyti nutarėme patys, o Kivedos kolektyvas sudėliojo maršrutą. Vokietija, Paryžius, Nica, Marselis, Monakas, Šveicarija, Čekija ir t.t. Paliko labai didelį ispūdį ši kelionė. Kolektyvo vardu nuoširdus ačiū: gidei Vitalijai, su kuria keliaujame jau ne pirmą kart ir visuomet žaviuosi jos nenuilstama energija, nuoširdumu, paslaugumu, didele erudicija; Kivedos direktorei Irenai ir vairuotojams iš Žemaitijos. Sėkmės Jums.

 69. Dalia

  Gerbiama Kiveda, noriu paklausti, gal ateityje planuojate kelione laiveliu po Kauno marias ir Rumsiskes, ar kaską panasaus.
  Sekmes Jums

 70. Roma

  Labai mėgstu pažintines keliones. Ne kartą naudojausi KIVEDOS paslaugomis ir visuomet likau patenkinta. Norėčiau perduoti savo ir bendrakeleivių pageidavimus.Organizuodami kelionę į svečią šalį, būtinai įtraukite ir gamtos ar etnografinius objektus. Tik maža turistų mėgsta lankyti vien didmiesčius: bėgant iš miesto į miestą , jie tarsi supanašėja, darosi visi vienodi, na, nebent yra kuo unikalūs, kaip , pvz., Venecija. Manau, jog šalį ir jos žmones pažinti labiau padeda mažų miestelių gyvenimo kasdienybė, nacionalinai patiekalai, senoviniai verslai, etnografiniai kaimai, nacionaliniai parkai. Vien po didmiesčius nuo vieno prie kito paminklo blaškytis žmonės nebenori. Todėl mieliau renkasi keliones su patiekalų degustacijomis, gamtos objektų , pavienių pilių lankymu. Matote, kaip išpopuliarėjo kelionė į Baltarusiją su LDK pilių lankymu. Per Velykų atostogas kaip tik ir ketiname rinktis šį maršrutą. Tad iki malonių susitikimų.

 71. Angelė

  Dėkinga Kivedai už įspūdingą kelionę į pietų Ispaniją. Daug vaizdų, daug informacijos, daug įspūdžių. Keliavome gamtininkų grupė ir esame dėkingi gidui Vidui už mūsų poreikius atitikusi maršrutą. Nors aplenkėme daug miestų, bet pamatėme išskirtinius gamtos objektus – Taberno dykumą, Cabo de Gata nacionalinį parką, Gibraltarą, PR, P ir PV Pirėnų pusiasalio kyšulius, Alpių, Pirėnų, Siera Nevados kalnai ir kt… Kelionė ilga (16 dienų), bet išskirtiniai objektai, pamatytų vietovių gausa ir įspūdžiai atperka ilgas važiavimo autobuse valandas. Dar kartelį ačiū ir ateityje tikimės tokių išskirtinių, bet beprotiškai įspūdingų kelionių.

 72. Marija

  Po kelionės į Škotiją 2009 su gidu Vidu Sinicku žinojau, kaip atsakingai Kiveda ruošiasi kelionėms. Tik ką grįžome iš kelionės po saulėtą , šiltą , žiedais aplipusią Ispaniją . Ši svaiginanti kelionė pralenkė lūkesčius galimybėmis pamatyti , tobulėti, sužavėjo ne tik gamtininkus , bet ir kitus keliautojus. Grupės vardu (38) dėkoju gidui Vidui už nuostabiai sudėliotą maršrutą po Pietų Europos geografinius ekstremumus, istorinius ir kultūrinius objektus. Išdžiūvusios upės vaga Taberno dykumoje, džipais pralėkta vulkaninė Cabo de Gata pakrantė, Cabo de Sao Vicente Europos pv taškas neišdildomi jausmuose ir atmintyje. Visada kelyje su Kiveda.

 73. Tatjana

  Žiemos metu keliauja nedaug zmonių.Kiveda sugalvoja idomią dviejų dienų kelionę į Baltarusiją adaptuota Žiemos metui. Iki 17 val. apžiūrimi objektai, o po to yra laisvas laikas. Taip ir turistai mokomi savarankiskumo, ir gidai pailsi.
  2010. gruodzio 11-12 keliavau po Lietuvos DK pilis Baltarusijoje. Kelionė labai patiko- buvo keliaujama mikro autobusu, buvo daug laisvo laiko Minske.Gidė Rasa M. labai gerai pateikė informaciją.
  Einant laikui galima būtų sugalvoti maršrutą , taip pat dviejų dienų per Nidą į Kaliningradą- Tolminkiemį ( Rusiją). Donelaičio keliais.

 74. Alina

  Sutinku su Tatjana. Ryte, gruodžio 11 d. sėsdama į mikroautobusą akimirksniu pagalvojau,… matyt jau visai pablūdau, kad žiemą susiruošiau į kelionę, šalta gi…
  Sužavėjo… didingos, apsnigtos pilys, nuostabiai apšviestas Minskas, charizmatiška gidė, šmaikštaujantis vairuotojas…ir netgi smulkios nesėkmės prie sienos ir griežto veido baltarusių pasienietė, niekaip negalinti suskaičiuoti mus, 13 atsipalaidavusių keliautojų, kėlė nuotaiką… Smagu buvo

 75. Kristina

  Kas keliavote su Kiveda po Norvegiją,
  prašau parašyti įspūdžius ir kaip reiktu rengtis.
  Šiais metais kelionė į Norvegiją liepos 23.

 76. Kate

  Man įdomiausia, kaip Kivedoj vertinami gidų kursai? Gal kas turite informacijos apie tai?

 77. Ma

  Turbut reiktu atnaujinti ekskursiju tvarkarastiu, nes jau vasaris ipusejo, bet interneto svetaineje vis dar sausis.

 78. Kotryna

  Šiandiena su vaikais dalyvavau nemokamoje ekskursijoje Katerdros aikšteje… Su šia įmone susiduriu pirmą karą ir esu labai maloniai sužavėta, kad dar yra tokių kelionių organizatorių, kurie orientuojasi į paprastą žmogų. Sužavėta gidų darbu, išradingumu ir mokėjimu sudominti. Smagu, kad yra vykdomos tokios ekskursijos. Labai noriu padekoti KIVEDAI uz tokia šaunią pramogą. Tikrai tai nepaskutinė mano ekskursija su kiveda, juolab ir vaikai liko labai patenkinti.

 79. Gabija

  Sekmadienio ekskursija po Katedros aikštę Gido dienos proga buvo nepakartojama – per dvi valandas išgirsti 20 gidų pasakojimus – kiek įdomių istorijų tokiame nedideliame plote… Ačiū Kivedai, kad vis iš naujo suteikia galimybę pažinti Vilnių ir Lietuvą. Fantastika 🙂

 80. Birutė

  Dalyvavau vienoje iš Jūsų organizuotų ekskursijų 02 20 d. Likau labai nustebinta profesionaliu gidų darbu ir agentūros sumanymu. Dirbote su tokiu atsidavimu žmonėms, kad net didelis šaltis mums kaip turistams nebuvo toks didelis, o gidai pasakojo su tokiu įsijautimu, jog, regis, jie speigo net nepajuto. Žaviuosi Jūsų entuziazmu!

 81. Elvyra ir Gerimantas

  Miela KIVEDA ir šaunūs KIVEDIEČIAI,

  ačiū Jums už originalias akcijas vilniečiams ir miesto svečiams. Visad sekame Jūsų naujienas ir neatsistebime, kiek įdomybių atrandate ir pasiūlote mums nuo gimimo pažįstamame Vilniuje. Dėkojame už šį sekmadienį Katedros aikštėje surengtą nemokamų ekskursijų ciklą profesinei gido šventei paminėti. Gidai išties išsamiai, nuoširdžiai ir profesionaliai supažindino mus su objektais, pro kuriuos praeiname kone kasdien, bet apie kuriuos iš tikrųjų žinome palyginti mažai… Džiugu, kad šiais laikais, kai net sūrio spąstuose nemokamai nebūna, KIVEDA vykdo nekomercinius projektus ir skaidrina mūsų kasdienybę. Jūsų ekskursijos ir savaitgalio išvykos – tikra atgaiva po savaitės darbų!

 82. Virginija

  Ačiū Kivedai už puikiai suorganizuotą sekmadienio renginį Gido dienai. Tikrai nesitikėjau, kad vienoje vietoje t.y. Katedros aikštėje, būtų galima išgirsti 20 skirtingų pasakojimų ir istorijų. Ačiū Jums. Nesustokit. Lauksim panašių renginių ir ateityje. Šaunuoliai.

 83. danute

  Nepamirštama,įspūdinga,nuoširdu ir kilnu.Devyneri metai praėjo ,o viskas tebežydi širdyje gražiausiais žiedais;tie Alpių kalnai.gidės Vitalijos šiluma,daugžinystė,kompanijos solidarumas,seserystė,dėmesys kiekvieno kiekvienam.Ačiū mielajai Vitalijai už kalnus širdy .Reiktų vėl kur nors iš namų pasprukti. Labai norėčiau į Italiją, bet ūkio darbai vasarą prispaudžia.. Šarka

 84. Ivanas

  Man labai patinka keliauti su KIVEDA. Jie tikrai visada kelyje! O ju stendas parodoje buvo pats sauniasias. Smagu buvo dalyvauti organizuotoje loterijoje, o mergaites visada pasitinka su sypsena ir maloniu demesiu. Jus ne tik svetingiausi, bet ir sauniausi. Aciu uz originaluma!

 85. Kestutis Petrulevicius,Irena Veikutiene.

  Nuosirdziai dekojame visiems Kivedos darbuotojams,suorganizavusiems nuostabia kelione i Jelgava,Rundale,Bauske.Ekskursija buvo puiki,Dar ir siandien kupini ispudziu.
  Atskirai norime padekoti vadovei Nijolei,puikiai viska organizavusiai ir visa kelia palaikiusiai puikia nuotaika.
  Kuo geriausios sekmes jums visiems,neblestancios energijos,geros sveikatos.
  p.s.Rasyte,visada uzsakykite mums gera ora,sako,nuo jusu tai labai priklauso.

 86. Jūratė

  norėjome padėkoti už labai gerai organizuotą kelionę į Estiją 04 09-10. Savaitgalis buvo fantastiškas, labai daug pamatėme, labai daug sužinojome 🙂 Norėtumėm pagirti ir gidę Rūtelę, kuri sugebėjo ne tik puikiai perteikti reikalingą informaciją, bet ir pajuokinti su anekdotais apie estus ir latvius :)) Ačiū Jums.

 87. Zita

  Labai dėkingos už pažintinę kelionę į Taliną (04 09-10). Savaitgalis buvo puikus, labai daug pamatėme ir sužinojme. Labai gerai vertiname gidės atliktą darbą.

 88. Kestutis Petrulevicius,Irena Veikutiene.

  Dekojame uz kelione i Dzukija,kaip visada buvo nuostabu.
  aciu Rasytei,uzsakiusiai puiku ora,aciu visiems.Iki susitikimu ateityje,visada keliausim su jumis

 89. Roma

  Yra sakoma : turėk svajonę ir ją įgyvendinti tau padės visas pasaulis. Mūsų svajones keliauti ir pažinti įgyvendina KIVEDA. Labai ačiū p. Rasai už gerai organizuotą turiningą kelionę po LDK pilis Baltarusijoje. Užkrėtėte savo optimizmu ir gražia šypsena.Sėkmės Jums ir visam KIVEDOS kolektyvui.

 90. Genovaitė

  Mes, ką tik baigę KIVEDOS gidų kursus ir sėkmingai apsigynę maršrutą (o tai pasiekti pareikalavo, patikėkit, tikrai daug laiko ir kantrybės), norime padėkoti gerb. Direktorei I.Sinickienei už tikrai aukšto lygio kursus, kur mes ne tik sužinojome daug įdomaus ir naudingo, bet ir sutikome įdomių bendraminčių, išklausėme puikių dėstytojų paskaitų, tai būtų visų pirma istorijos dėstytojos F.Pabiržienės, geografijos – V.Bezaro, o ypač V.Poškaus arcitektūros paskaitos-ekskursijos po senamiestį ir patyrusios gidės V.Guobienės naudingos pastabos ir patarimai. Mūsų tarpe buvo nemažai tokių, kurie jau brandaus amžiaus ir daug ko matę ir išklausę, bet nei vienas nepasakė, kad kursai nedavė naudos. Visi skubėdavome po darbo į kursus, norėdami nieko nepraleisti, nes žinojome, kad laukia rimtas atsiskaiymas už viską.
  Šiandien norime pasveikinti ponią Ireną ir visą KIVEDOS kolektyvą su Šv.Velykomis ir palinkėti sveikatos, neblėstančios energijos, kūrybinių idėjų ir pavasariškos nuotaikos.

  Su pagarba
  Ką tik “iškepti” gidai.

 91. Laima

  Miela KIVEDA, ačiū už puikiai organizuotą kelionę į Bavariją. Labai patiko Alpės, pilys miestai. Gera vadovė ir jaukūs kambariai, o jau viešbutis Prahoje… Didžiausia padėka! Sėkmės Jums! Ir iki kitų kelionių!

 92. Rasa

  keliavau su agentura Kiveda i Vokietija, esu nusivylusi, autobusas labai prastas – be kondicionieriaus, senas, lijo ne tik lauke, bet ir autobuse, vairuotojai vairavo baisiai, kelione suorganizuota prastai, keliones planas buvo pakeistas, buvo palikta daug laisvo laiko, kuriuo metu manau buvo galima gidei daugiau supažindinti su miestu, kultura ir t.t. viežbučiai kai kuriuose miestuose buvo užsakyti baisus…esu nusivylusi….:(((

 93. Laima

  Miela KIVEDA, girdejau, kad kai kurie buvo nepatenkinti, nes keli kambariukai nebuvo paruosti grupes atvykimui. Bet kelione tikrai sauni. Tik vairuotojas perdaug bambejo… O siaip su nekantrumu laukiu daugiau panasiu kelioniu!!!

 94. kauniete

  Geguzes 21 d. vykome i ekskursija i Latvijos pilis ir Birzus. Ispudziai tik patys geriausi: vadove labai gera, maloni, atsakinga, turinti be galo daug ziniu. Autobusas puikus, patogus, kulturingi vairuotojai. Labai dziaugiuosi sia isvyka, kadangi per toki trumpa laika pamateme tikrai labai daug. Aciu

 95. Irena

  Šį savaitgalį viešėjome kaimyninėje Baltarusijoje. Įspūdžiai nepakartojami: puiki vadovė (iškalbinga, nuoširdi, rūpestinga), nepakartojama programa, aukštos klasės viešbutis ir puikus auutobusas. Džiaugiuosi, kad turėjome tokį puikų savaitgalį. Ačiū KIVEDAI, ačiū Raselei!

 96. Dalė ir Antanas

  Dėkojame už įdomią kelionę po Minską ir LDK pilis gegužės 21-22 dienomis. Vadovė Rasa kvalifikuotai pasakojo istoriją, labai gerai organizavo kelionę. Ačiū jai.

 97. Dalia

  KIVEDA – tai ziburys,kuris praskaidrina kasdienybe. Su KIVEDA keliauju tik savaitgaliais, nes ilgesnems kelionems nevisad pakanka pinigu, o ir Lietuvoje bei kaimynysteje yra ka pamatyt. Buvau visu isgirtoje Baltarusijoje. Net nebuciau pagalvojusi, kad tai tokia grazi salis. Mes prie juos – nuliukas :). Pasizadejau kitamet vel vaziuoti, tik dabar jau – su seima, nes cia turi pabuti kiekvienas. O Lietuvos marsrutai labai ivairus. Dar nekeliavau su KIVEDA po Lietuva, bet atejo metas pradeti turistini sezona. Aciu Jums uz grazias akimirkas.

 98. Aidas

  Važiavom su Kiveda į Slovakijqą. Nereali kelionė ir dar geresnis vadovas Irvidas. Didelis dėkui…

 99. Nijolė

  Vis neprisiruošiu parašyti apie gegužės 21 d. išvyką į Lazdijų rajoną. Puikiai sudarytas maršrutas, labai rūpestingas, tikras savo krašto patriotas vietinis gidas P. Jonas ir žinoma vakaronė su Veronika bei Kapčiamiesčio ansambliu paliko puikius įspūdžius. Dėkui idėjų generatorei p. Birutei už šią kelionę 🙂

 100. Vaida M.

  Po savaitės komandiruotės Slovakijoje su Kiveda noriu pasidalinti gerais įspūdžiais – puikiai suplanuotas kelionės maršrutas, protingai sudėliota dalykinė ir laisvoji programa, geranoriški ir draugiški vairuotojai, malonus ir rūpestingas kelionės vadovas Irvidas. Daug pamatėm, patyrėm, sužinojom. Buvo smagu. Mielai pakartočiau.

 101. Tatjana

  Sveiki, labai patiko kelione ir gide Matilda, suteikusi daug ziniu apie Lietuvos dvarus 06.19 diena. Taip pat Bistrampolio festivalio koncertas.

 102. Rita

  Sveiki. Per Lietuvos TV kanalus prisižiūrėjus apie mitingus ir krizę Baltarusijoje su nerimu laukiau kelionės po kaimyninę šalį.Pirmąkart teko keliautu su “Kiveda”, o tai irgi šiek tiek neramino:kokia tai agentūra, ar kokybiškos jos paslaugos? Tačiau kelionė, pamatyti vaizdai, patirti įspūdžiai išsklaidė visas abejones ir paliko neišdildomą įspūdį. Viskas buvo organizuota puikiai, ypač žavėjo gidės Rasos erudicija, paslaugumas, gera nuotaika. Ačiū agentūrai, gidei, vairuotojui už šaunią kelionę. Tikiuosi, kad su “Kiveda” teks dar ne kartą keliauti.

 103. anonimas

  neseniai gryžau iš ekskursijos po Sankt Peterburga, kelionė gan patiko, nes pamačiau ko nemačius.
  Tačiau autobusas buvo nelabai patogus, paslaugos kainavo daugiau negu buvo pasakyta, atvykus į viežbutį kai kurie žmonės turėjo miegot ant raskadluškių, kad paplaukiot laivu turejom lakstyti kaip kokie šuneliai paskuj vadova, nes vis ne į ten nuvesdavo kur reikia, o visa kita patiko.

 104. anonimas

  na dar pridursiu:)
  Tikiuosi su šia kompanija daugiau neteks susidurti, nes dar viežbutį, be lovų užsakys ir teks miegot ant grindu, ne tik ant raskadluškių.

 105. ingrid

  Sveiki , keliones po Lietuva gerai organizuotos ir idomios, o stai kelione i Sankt Peterburga mums nepasiseke, labai prasta organizacija,prasti viesbuciai, zmones sugrudo i vienviecius kambarius, po du , kitam teko miegoti ant sudedamos loveles, kainos nurodytos keliautojo atmintineje, neatitiko ekskursiju kainu ( kainos pakilo net trigubai) buvome labai pasipiktine prastai organizuotomis ekskursijomis, gidais.

 106. IRMA

  Sveiki. Norime dar kartą padėkoti už puikią kelionę į Šveicariją. Puikūs vairuotojai ir ypač aukštos kompetencijos gidas Irvydas. Kelionę buvo apgalvoję iki smulkmenų. Visi netikėtumai buvo tik malonūs. Vyrai šaunuoliai ir už tai, kad autobuse grojo tik gerai parinkta (atpalaiduojanti ir neykyri) muzika. Ačiū Jums.

 107. Daiva

  Sveiki,vis dar pilna įspūdžių po savaitgalinės kelionės labai gražiu pavadinimu “Lietuvos Venecija”. Su Kiveda teko keliauti po Luaros slėnio pilis Prancūzijoje. Taip, pilys ten įspūdingos. Tačiau mūsų tėvas Nemunas su savo vingiais, kalvomis, mažomis pilaitėmis ir nuostabiu kraštovaizdžiu tikrai nenusileidžia, o yra ir gražesnis už prancūzų motiną Luarą. Visos kelionės metu mūsų gidas Petras pasakojo apie kiekvieną pravažiuojamą kaimelį, ne vietoje augantį arba jau išgriuvusį medį,savo pasakojimus dar palydėdamas ir eilėmis. O jau ką reiškia pasiplaukiojimas laivu, o po to skani žuvienė!!! Beje, pigios žuvies, gido patarimu, parsivežėme ir namo. Kadangi lankėmės bažnytėlėse, Dievas mus irgi mylėjo, nebuvo nei karšta, nei šalta. Lijo jau tik grįždinėjant namo, kada mes saldžiai snaudėme, o mūsų vairuotojas Stanislovas mus saugiai parvežė į Vilnių. Čia vėl nušvito saulė ir mes laimingi išsiskirstėme. Dėkui Kivedai, dekui Petrui ir Stanislovui, ačiū ir visiems keliavusiems turistams.

 108. Virginija

  Įspūdžiai po kelionės į Taliną, vykusios 2011 07 09/10

  Įsiminė tik begalo ilga, labai ilga kelionė (gaila, kad ne per kopas). Į Taliną važiavome 10,5 val.,o atgal 13 val. (grįžome 1 val. nakties). Kelionę prailgino laikas ( 1,5 val.), skirtas alaus degustacijai Bauskės alaus darykloje. Šioje kelionėje gaila, bet mažiausiai laiko liko pačiam Talinui (šeštadienio vakare įvyko apžvalginė ekskursija po Taliną, trumpai sustojant programoje nurodytose vietose. Apvažiavus nurodytas vietas gidė pasiūlė trumpai pasižvalgyti po senamiestį, o čia jau ekskursantai pasiskyrstė į dvi grupes, nes paaiškėjo, kad sekmadienį nebus laiko lauktuvių pirkimui, tad vieni pasuko į senamiestį, o kiti įpuolė į senamiesčio papėdėje esantį Rimi. Nespėjus apsipirkti, senamiesčio eksursantai prisijungė prie rimistų. Laikas spaudė, nes keletui ekskursantų buvo užsakytas kitas viešbutis, kuriame jų laukė vakarienė.Tad palydėję ir juos apgyvendime, nukakome į savajį STROOMI viešbutį. Viešbutis ir pusryčiai – pilnai atitinka 2 žvaigždučių reikalavimus.
  Ryte (9 val) surinkę visus ekskursantus pajudėjome į Talino senamiestį. Jam turėjome irgi nedaug laiko nuo 9 val.iki 11 val. Tuomet pusvalandis buvo skirtas laisvam laikui. Pusvalandis prasitęsė iki valandos ir 12 val. išjudėjome – Bauskės link. Bauskės alaus darykla atemė gerą 1,5 val., kurį galima buvo skirti Talinui.

  Išvados:
  visai nebūtina rinktis prie Spaudos rūmų 5 val. ryto, būtų pakakę išvykti 6 val.30 min. Ir išvykus šiuo laiku apvažiuoti (ne visas numatytas programoje (šį kartą nepateko paminėtas Botanikos sodas) plane nurodytas vietas užtektų laiko, juk ir temsta vėlai (reikėtų atsižvelgt, kad pagrindiniai eksursantai, žmones įsigyję nuolaidinius kelionės kuponus (ubagų klasės atstovai), tad taksi priedas ( man vilnietei kainavo 40 Lt į abi puses, o buvo važiuojančių į Pavilnį, Avižienius ir dar toliau, tai ir jų taksi priedas daug didesnis negu mano) visai nepageidautinas. Kitos kelionių agentūros planuoja ekskursijų laiką, kai dar būna gyvas visuomeninis transportas, kad ir paskutinis. Tiesa, ne visi ekskursantai vykę į Taliną,buvo atsipūtę atostaugautojai, tarp mūsų buvo daug skubėjusių pailsėti prieš darbo dieną (ir ne tik vilniečių, Prienų miestelio gyventojai)
  Kodėl kelionė tokia ilga? Lyg autobusas nebuvo arkliais traukiamas? Ar verta kankintis 24 val., kad perbėgti Talino senamiesčiu? Visai neblogai būtų pratęsti senamiesčio lankymą, kad ir pasibuvimo alaus darykloje laiku. Matyt reikėtų ekskursinę kelionę numatyti tik į Taliną, be jokių papildinių.
  Ekskursinėje programoje reikėtų drąsiai parašyti kelionės trukmės ir pačios ekskursijos laiko santykį, tuomet , kaip sako, žinai kur važiuoji. Atmintinėje nurodytų 10 eurų lankomiems objektams neprireikė (vienas iš jų šeštadienį (17 val). buvo bebaigęs darbą ir mūsų nepriėmė), o kitur, kur reikia mokėti taip ir nebuvome, tiesa sekmadienį kelios ekskursantės bėgo i kokius požiemius, matyt ten irgi buvo mokama.

  Tad linkiu sėkmės organizuojant naujas ekskursijas.

  Pagarbiai, Virginija Rimkevičienė.

  P.S. atsiprašai už galimas klaidas, šiąnakt miegui buvo belikę 4 valandos ir dabar laukia ilga darbo diena.

 109. Dalia

  As irgi keliavau i Talina. Su tokiais nepatogumais kaip ponia Virginija tikrai nesusiduriau. Man Rasa, paklausta del grizimo laiko, paaiskino, kad grizimas numatomas apie vidurnakti, bet, kadangi grupe tikrai didele, gali uztrukti ir valanda ar net pora valandeliu ilgiau. Be to, del Talino apzvalgos, netikiu, kad zmones perka kelialapi nezinodami kur vaziuoja. Juk parasyta – TALINAS. Taigi, yra zemelapiai, atstumu skaiciuokles, tad ir taip suprantama, kad kelione trunka apie 10 val. O kai autobuse beveik 50 asmenu, tai ir tualetuose ilgeliau uztrunkama. O del degustacijos – tai ne naujiena ir perkant kelialapi tai buvo nurodyta. Tad, jei jau nusiperkate tokia kelione, tai ne kate maise – viska zinote, ka gausite. Jei netenkina – geriau is viso nepirkti nei veliau reiksti nepagristus priekaistus. Nesu alaus megeja, bet degustacija ten tiko ir daugumai patiko. Del taxi, dauguma atvyko arba kompanijomis, arba nuosavais auitomobiliais, jei butume isvyke bent valanda veliau, tada Talino is viso nebutume mate :). Reziume: kelione tikrai puiki ir lauksiu nauju pasiulymu :).

 110. Rita

  Man irgi teko laimė (07.09-10) keliauti į Taliną. Džiaugiuosi, kad tikrai daug pamatėme (per tokį trumpą laiką ir už tokius nedidelius pinigus)!!! Ir dar daugiau sužinojome iš gidės Virginijos… Visos kelionės metu gidė pasakojo daugybę įdomiausių dalykų ne tik apie Estiją, bet ir apie Latvijos vietoves bei lankytinus objektus. Ir Bauskėje labai patiko. Gaila, kad laikas taip spaudė – keletas turistų nekantravo grįžti kuo greičiau į Vilnių. Žinoma, naktį grįžus, iš ryt dirbti sunkoka, bet gi žinojome, ką renkamės…

  TAČIAU siūlyčiau organizuoti šitokią kelionę kiek kitaip: būtų galima išvykti iš Vilniaus į Taliną penktadienį vakare, nuvykus pernakvoti, o šeštadienį iš ryto Taliną apvaikščioti skersai – išilgai. Tuomet liktų laiko ir suvenyrams, ir kavinukei.
  O Bauskę tikrai būtų galima “prikabinti” prie kitokio maršruto…

 111. Birutė

  Šios agentūros (Kivedos)paslaugomis galima pasinaudoti tik tada, kai keliauji pirmą kartą. Susidaro toks įspūdis, kad maršruto rengėjai susėda prie stalo ir parengia jų nuomone tikrai gerą kelionę. sutinku popieriuje ji gera, bet pabandykit pamatyti visą tai, kas ten parašyta. Jeigu gerai bėgiojate ir turite kompiuterį, kuriame galima gauti visą informaciją apie pravažiuojamus objektus – rinkitės Kivedą.

 112. Vidas

  p. Birutei
  Tikiu, kad jūs tikėjotės, jog kelionės į Norvegiją metu bus jums viskas išdėstyta ir sukramčius, kaip žąsiai, sumaitinta per prievartą informacija, kurią išsilavinęs ir intelektualus žmogus natūraliai jau turi savyje.
  Deja, lūkesčiai jūsų nepasitvirtino. Belieka tik gailėtis už jūsų nesupratingumą ir savanaudiškumą, kadangi jūs žinojote, kur vykstate ir už kokius pinigus. Norvegiją, kaip ir bet kurią šalį, pamatyti ir pajausti galima tik privačioje kelionėje. Pajusite tai tik praradusi valstybinį darbą. Beje, jūsų priekaištas dvigubai nepagrįstas, kadangi įsivaizduojate, jog galite kritikuoti. Gali būti. Bet šiuo metu tarp jūsų (specialiai iš mažosios) ir organizatorių didžiulė praraja. Jums algą mokame mes – biudžetas.
  Atsiprašau, jei vardas Birutė buvo anoniminis ir neatitinka tikrojo rašytojo vardo.

 113. Irma

  P. Birute,

  pritariu p. Vidui – pradinis zinių bagažas yra pas kiekvieną išsilavinusį ir keliaujantį žmogų, bet prastai nusiteikusių, o gal “zanudu” atsiranda visada, kuriems kad ir koks gausus vaisiu stalas bebutu, visad atrodys prastai, nes “buvo ikrų, bet ir tie tik raudoni”. Tai va, kelionė buvo labai intensyvi, bet, jei nori ilsėtis, keliauk su kemperiu mėnesį ar du ir be jokios skubos viską pamatysi, o čia juk budget trip’as ir nereikia tikėtis nacionaliniam parke praleist 2 dienu. Zmones, kas Jums pasidare??? Gal prieš vykdami į kelionę pasižiūrėkite koks maršrutas ir kaip tai atrodo žemėlapyje bei laike ir tada nebereikės veltui zyzti, kad viskas bėgte, kad žadėta daug, o pamatyti be skubos neimanoma. Juk kelionė buvo gera tiems, kas žinojo, kur keliauja. bent jau as ir pamaciau, ir pailsejau, o kad tokiu, kurie visad nelaimingi, buna, tai faktas – juk keliauja ne tik erudicijos nestokojantys, bet ir tie, kurie galvoja, kad per 7 dienas galima pamatyti VISA NORVEGIJA :D:D:D.

 114. Ona

  Noriu padėkoti Kivedai už puikią kelionę į Norvegiją rugpjūčio mėn. Patiko tai, kad už tokią kainą tiek daug pamatėme. Ačiū organizatoriams ir vadovui už puikų maršrutą, kelionę ir atmosferą. Kitamet važiuosiu su Kiveda į Šveicariją. Sėkmės Jums.

 115. Ramune

  Ir as noriu padekoti uz puikia kelione i Norvegija rugpjucio men.Man labai patiko, pamaciau viska ko tikejausi ir dar daugiau. Esu labai patenkinta Kivedos organizuojamomis kelionemis,nes su sia organizacija draugauju jau keleta metu ir visada griztu geros nuotaikos ir pailsejusi. Noriu padekoti gidui Vidui uz rupesti ir puikia kompanija. Manau, kad ir kitais metais su Kiveda vaziuosiu i kelione ir puikiai praleisiu laika.Sekmes siai organizacijai ir jos darbuotojams.

 116. Regina

  Sveiki:)
  keliavome po Ukmergės dvarus su koncertu.Buvo verta!Džiaugiuosi,kad” susidėjom” su Kiveda. Visos grandys dirba profesionaliai;gražiai ir tvarkingai: laiku paduotas autobusas (reiklus sau ir kitiems vairuotojas)-jautėmės saugiai.Ačiū “pilotui” Vytui:) ;gidei Jolitai dėkingi už padalintus istorijos perliukus ,gražiai suriktuotą visą dienos eigą,kantrybę ir įžvalgumą…
  Labai teisingai Ramunė (subtiliai-primygtinai:)) pasiūlė būtent tokį maršrutą-kur pamatėm dvarą pačiam darbų įkarštyje,kitą-visiškai apleistą, sekantį net labai funkcionalų… na o Smoryginas,Ditkoskis ir Bareikis priminė kaip – ” mylėjom mylėti”….
  Sklandaus darbo visiems Kivedoj- o mums dar daug kelionių su jumis:)

 117. Tatjana

  Laba diena. Labai gerai būtų organizuoti keliones i Baltarusiją ne tik Minsko kryptimi, bet ir Gardino, Bresto kryptimis. Pakeliui galima pamatyti Žirovičių vienuolyną, Ružanų – Sapiegos pilies atstatomus griuvėsius ir muziejų.
  Be to pavažiuoti i Belovežo girią- ten taip pat galima net atskirą ekskursiją organizuoti ir po užsukti į Gardiną.
  Lauksime.

 118. Margarita

  Miela Tatjana,

  labai Jums pritariu, nes ta kryptimi galima suorganizuoti puikiausia kelione. Juk Gardinas – karaliu miestas, Sapiegos – viena garsiausiu didiku giminiu, o tas vienuolynas – isties nuostabus. Vaziuociau bet kada. Miela KIVEDA, suteikit mums si dziaugsma!

 119. Onutė

  Pastaruoju metu labai nuliudau del KIVEDOS ekskursiju: repertuaras karttojasi, nauju pasiulymu mazai. Patiko kai kurios ekskursijos kaip vakarejantis Vilnius arba rasytojo plunksnos paliesti, taciau tos grazios ekskursijos kazkodel nesusirenka. Nebukime abejingi tam, kas taip sava ir miela – nebukime abejingi Vilniui!

 120. Genovaitė

  Sveiki, esu dėkinga už puikią ekskursiją į Birštoną lapkričio 26 d. Tokia lengva, netolima kelionė, tačiau įspūdžių išliks ilgam. Paslaugus vairuotojas,gražūs gidės pasakojimai,tortų,pyragų ir štrudelio degustavimas ir puikus pasipliuškenimas Karališkos rezidencijos baseine su pirtimis.Viskas minučių tikslumu. Nors ir lapkričio pabaiga, bet kada visų nuotaika gera,tai blogo oro nebūna, būna tik bloga apranga.Ačiū Kivedai!

 121. Diana

  Sveiki, 2012-01-04 su Kiveda teko keliauti maršrutu Vilnius-Latvija(Rundales rūmai, Bauskos pilis)-Biržai(programa “Alaus kelias”)-Vilnius. Norėčiau padėkoti ekskursijos vadovei Faustai už įdomius pasakojimus apie Lietuvos istoriją, kurie pažadino manyje norą daugiau keliauti po Lietuvą ir mūsų artimiausias kaimynines šalis. Ačiū visiems, prisidėjusiems prie šios kelionės organizavimo!

 122. Vida

  Labai dziaugiuosi,kad atradau KIVEDA.
  Paskaiciau komentarus ir apsidziaugiau:kiek mazai piktu ir nepatenkintu.
  Buvau gal 9-10 ekskursiju.Gal kazkas ir buvo nesklandaus,bet nereikia kibti prie smulkmenu.Reikia dziaugtis,kad isvaziavai is namu ir pamatei savo “namu” kiema,kuris vadinasi Lietuva.Kokia maza ta Lietuvele,o kiek dar daug ko mes nemateme.Nesimelskime visokiom turkijom ar graikijom,o ismaisykime skersai ir isilgai Lietuva ir tikrai pamatysime,kad nera grazesnio krasto.
  Kad tai suprastumet,kteipkites i Kiveda/tik ne viena karta,o nors keleta/ir tada pajusite tikra dziaugsma ir pasididziavima savo krastu.

 123. Žvaigždutė

  Keliaukim, pažinkim gimtąją Lietuvą ir tolimąsias šalis su Kiveda. Nuotaikingi turistų keliai, takeliai. Kiveda per keliones ir ekskursijas kiekvieną suartins su nūdiene Lietuvos gamta, įžymiomis vietovėmis. Ir iš praeities glūdumų atgyjančiomis Lietuvos, kaimyninių kraštų iškiliomis asmenybėmis.
  Visi Kivedos renginiai, ekskursijos man teikia puikiausius prisiminimus.
  Vilniaus miesto gatvės, prie Arkikatedros, mane į Kivedos Gidų Kursus atvedė. Tobula kursų programa, įdomi, vertinga istorinė medžiaga. Puikūs Dėstytojai, Lektoriai. Esu labai dėkinga!
  Didžiai gerbiamiems Kivedos Darbuotojams linkiu sėkmės ir laimės! Taip pat ir Kursų Dalyviams – sėkmės, laimės.
  Iki naujų susitikimų kelionėse ir ekskursijose.

 124. varena

  Ačiu už tokia gražią gidę…

 125. Teresa

  Ką tik grįžome iš kelionės į Čekiją. Noriu dar kartą padėkoti mus vežusiems vairuotojams už jų profesionalumą ir paslaugumą, o ypač nuostabiam kelionės vadovui Irvidui. Labai patiko, pamačiau viska ko tikejausi ir dar daugiau. Darbas atliktas atsakingai, labai gerai, patirti įspūdžiai -patys geriausi. Ačiū “Kivedai”, ačiū kelionės vadovui Irvidui.

 126. Raimonda

  Ačiū už malionią kelionę į Prahą. Maršrutas profesionaliai sudarytas, važiavimas malonus, nes sudarytos sąlygos trumpiems poilsiams ir ilgas važiavimas taip nenuvargino, o atvykus į komfortiškus užsakytus viešbučius nuostabiai pailsėjome. Kas liečia maršrutą, dar kartą pasikartosim-labai profesionaliai parinktos lankomos vietos pagal buvimo ten laiką. Gidas Irvidas tikrai rūpinosi visais keliautojais, nors jų buvo 41 ir stengėsi perteikti savo (jis minėjo, kad jo meilės miestas Praha)meilę Pahai mums visiems. Manau, kad jam pavyko. Nes įsimylėjom šį miestą ir norim ten dar sugrįžti.
  Ačiū dar kartą ir iki kitos kelionės. Raimonda ir Goda, Vilnius 2012-04-23

 127. Ernest Evald

  Keliavome su “Kiveda” jau trečią kartą. Didžiausius įspūdžius pliko paskutinė kelionė į Čekiją (balandžio 19-22 d.). Likome labai patenkinti kelionės programa, vadovu, apgyvendinimu, vairuotojais. Buvo tiesiog puiku. Iki kitų malonių susitikimų.

 128. Irma

  Didelis AČIŪ už kelionę į Čekiją. Pamačiau daug gražių ir įdomių vietų. Įspūdžiai patys geriausi. Kelionės organizuotumas puikus. Taip pat dėkoju šios kelionės vadovui Irvidui už profesionalumą ir nepriekaištingą keliautojų “priežiūrą” :).

 129. Daiva

  S. m balandzio 28d su Kiveda keliavome i Zarasus, Daugpili, Agluona, Preili. Noretusi padekoti gidei Ramunei uz gerai organizuota kelione, grazia programa, suteikta informacija. Is keliones gryzome su paciais geriausiais ispudziais. Dar dekojame uz Jusu rupesti, kad atsitikus nemaloniam ivykiui (sugedus musu automobiliui) nepalikote musu, o gaisdami brangu laika atvykote ir pasiemete mus. Su Jumis keliavome pirma karta, bet tikrai ne paskutini. Didelis Jums ACIU, sekmes darbuose. Nuosirdus ACIU ir vairuotojui (deja vardo nezinome).

  Keliautojai is Kauno

 130. Rasma

  2012-06-17 keliavome i R. Kazlo kurybos autorini vakara Bistrampolio dvare, aplankydami Joniskelio, Pakruojo dvarus. ACIU kelioniu organizatoriams uz nuostabius reginius, istorinius faktus ir legendas, kurie paliko neisdildomus ispudzius, suteikiancius mums, lietuviams, pasididziavimo musu tauta.

 131. Vitrikas

  Teko keliauti su “Kiveda” po Lietuvą. Programa patiko, autobusas irgi normalus, kaina irgi geriausia iš visų organizatorių, dar vyksta žaidimas, ir berods 11 kelionė nemokama. Tačiau gidė, tai vargo vakarienė. Tokia močiutė, kuri nemoka nei internetu naudotis, neturi turbūt net mobilaus telefono. Ir kalba pagyvenusios mokytojos balsu išmoktą litaniją. Kuo skiriasi geras gidas nuo blogo? Geras gidas gali papasakoti tai, kas neparašyta wikipedijoj, o ta minima močiutė tai pasakojo net ne wikipedia (nes interneto neturi), bet iš sovietinių knygų atšviestų lapų..o jos nuomonė ir pastabos apie Lietuvos politiką net erzino. Taigi suprantu, kad minima gidė turbūt iš taupumo dar laikoma, bet jeigu gerbiate klientus, norėtųsi didesnės kokybės ir kompetencijos

 132. Jūratė

  1 liepos keliavome į Panevėžį ,Pašilės Stumbryną ir Bistrampolio dvarą. Puiki kelionė. Ypač įspūdingas stiklo muziejus su dirtuvėm. O Bistranpolio dvare žavėjomės nuostabiu Seilių koncertu ir dailininkes Taločkienės darbais.
  Labai patiko gidė NIJOLĖ .Viskas vyko sklandžiai,įdomiai.Oir pati Nijolė labai šilta,paprasta lig tai keliautum su kas savaitė,nors aš vykau pirmą kart su ja. Ačiū KIVEDAI .

 133. KIVEDA - p. Vitrikui

  Dėkojame už Jūsų atsiliepimus ir komentarus, kurie mums, kaip organizatoriams, yra labai naudingi. Labai norėtume paprašyti, gerb. keleivio Vitriko informuoti mus, kokioje ekskursijoje ar išvykoje dalyvavote ir kokia gidė Jus lydėjo, apie kurią kalbate Jūsų komentare. Tam, kad galėtum užtikrinti geresnę atliekamų darbų kokybę, turime žinoti, kur yra spragos.

  Būsime Jums labai dėkingi, jei informuosite mus telefonu, el. paštu, ar tiesiogiai šioje svetainėje.

  Pagarbiai,

  KIVEDOS kolektyvas

 134. Valdonė, Rasa, Daiva

  Sveiki. Su KIVEDA keliavome į Šveicariją. Atminty liko neišdildomi įspūdžiai: neapsakomas gamtos grožis, neišmatuojama kalnų didybė, smaragdinė ežerų žaluma. Ausyse vis dar skamba ” MILKŲ” skambalai, nuotraukos primena (tris) švilpikus. Dėkingos vairuotojams Vitoldui ir Miroslovui, kurie žavėjo ne tik atsakingumu, bet ir paslaugumu, mandagumu. Norim ačiū pasakyti kelionės vadovui Irvidui už jo kantrybę, perteiktas žinias ir dovanotą Alpių dalelę. Ačiū KIVEDOS kolektyvui už sklandžiai suorganizuotą kelionę. Tikimės, ji nepaskutinė. Iki.

 135. Dalė

  Sveiki, su KIVEDA keliavau jau trečią kartą. Teko pirmą kartą važiuoti į Baltarusija, pernai į Slovakiją, o dabar į Ukraina ( 2012-07-04 iki 08). Visos kelionės labai patiko, kiekviena kelionė kažkuo įdomi, pamatai ko nėra Lietuvoje. Ačiū už nuostabias keliones. Ačiū kelionės į Ukrainą vadovui Irvidui už profesionalumą ir nepriekaištingą keliautojų “priežiūrą”, įdomu pasakojimą ne tik apie Ukrainą, bet ir Lenkiją, už šaunią kelionę.

  KIVEDA -Kelionėn Irena veda puikiai
  Dar karta ačiū už kelionę į Ukrainą

  Dalė Anykščiai

 136. Joana

  Sveiki, keliavau su KIVEDA 3 kartą, bet, tokios siaubingos keliones dar neturėjau, ši kartą kelionė buvo į Latviją : viešbutis buvo siaubingas(kambariai), Gidė buvo šiaip sau, nuvesdavo kur nors ir pasakydavo, jog prie objektą jau pasakojo autobuse, ir mus palikdavo laisvam laikui, vairuotojas- mandagumas galėtu but geresnis, bet profesionalumas-superinis iš bet kokios “kišenes” išsukdavo. O šiaip Latvija paliko gerą nuotaika, man miestai LABAI patiko ypač Venspilis!!!!!

 137. Marija

  Trečia 13 dienų kelionė autobusu su Kiveda į Airiją 2012 liepą maloniai patvirtino, kaip atsakingai Kiveda ruošiasi specializuotoms kelionėms. Kaip ir ankstesnėse kelionėse (Škotija -10 dienų 2009m., Ispanija – Portugalija -16 dienų 2010 m.) keliavome kelionės vadovo Vido Sinicko paruoštu maršrutu po nacionalinius parkus, lankydami pačius įdomiausius gamtinius objektus, stebėdami gamtinių procesų vyksmą ir jo rezultatus (potvynius–atoslūgius, krantus vandenyno pakrantėje, karstinį reljefą: paviršinį ir požeminį ), prisiliesdami prie šalių kultūros paveldo. Matyti reginiai, puikiai susisteminta Vido Sinicko ir Kivedos direktorės Irenos Sinickienės aplankytų šalių (Vokietijos, Prancūzijos, Airijos, Jungtinės Karalystės) istorinė, gamtinė, ekonominė informacija susiliejo į įspūdingą žinių ir poilsio lydinį. Grupės vardu (38 keliautojų) dėkoju Vidui Sinickui ir Irenai Sinickienei už nepamirštamą kelionę, dėkoju p.Boženai už didžiulį pasirengiamąjį darbą, be kurio neįmanoma tokios kelionės sėkmė.

 138. Loreta

  Sveiki, ačiū Juliui už įdomią ekskursiją po Žvėryną. Jis negailėdamas savo žinių ir laiko (keliavome daugiau nei tris valandas karščiausią metų dieną),papasakojo daug įdomaus.
  Manyčiau, kad ekskursijos po Žvėryną turėtų būti teminės, kadangi Žvėryne gyveno daug įdomių žmonių: gydytojų, rašytojų, mokslininkų. Labai norėtųsi daugiau žinoti apie ypatingos architektūros vilas ir namus, jų istoriją. Tam tikrai nepakaktų dviejų valandų ekskursijos.
  Pagarbiai – Loreta

 139. Aldona

  Su Kiveda vaziavau pirma syki, kelione po Panemunes pilis buvo gera, daug pagiriamuju zodziu Matildai- ji tarsi gyvoji enciklopedija pateike labai daug idomios informacijos apie visus lankomus objektus, profesionali,mokanti dirbti su zmonemis gide.
  Nuolat keliauju su Kelioniu laiku (sekmingiausias kelioniu po Lietuva organizatoriu),ten visuomet, isigydamas kelialapi, gauni ir vieta autobuse.Gi Kiveda vietu is anksto nezymi,cia veikia desnis – kas stipresnis, to virsus, autobusa turistai sturmavo panasiai kaip bolsevikai ziemos rumus, buvo visiskai nereikalingu pykcio blyksniu…Nezinau, gal isankstinis vietu autobuse turistams suteikimas toks pat sudetingas kaip naujo elektroninio bilieto Vilniuje ivedimas, bet jeigu ne, tai kodel ne?

 140. Danguole

  su Kiveda keliavom pirma karta.Keliome Panemunes pilys labai idomi,vadovai gide Matilda nuostabi,autobusas geras.Aciu organizatoriams.

 141. daiva petra

  Ačiū Kivedai!
  Labai, labai ačiū!
  Nuostabi kelionė – stažuotė Norvegijoje!
  Buvo labai profesionaliai parinktas maršrutas ir objektai mūsų labai specifinei grupei. Labai atsižvelgta į mūsų poreikius ir galimybes. Padaryta, atrodytų, neįmanoma: maršrutas suplanuotas ir vykdomas beveik minučių tikslumu. O keliavome kalnų keliais, tuneliais, miestų gatvėmis, keltais… Žavėjomės ne tik nuolat kintančiais užburiančiais Švedijos, Norvegijos kraštovaizdžiais (visus pakerėjo fiordai, sodybos kalnuose, į prarajas marmantys kriokliai, ledynų kepurės, saviti miestai…), bet ir valstybių istorija, etnokultūra, ryšiai…
  Už visa tai, ką teko patirti, pažinti ir pajusti esu labai dėkinga kelionės vadovui Irvidui, gidui Arūnui ir vairuotojams.
  Linkiu sėkmės visai Kivedos komandai!
  Iki pasimatymo!

 142. Audrė

  2012-08-31
  Kelionė-stažuotė autobusu: Ryga- Stoholmas-NORVEGIJA
  Labai džiaugiuosi, kad teko pažinti tokią nuostabią kelionių agentūrą „Kiveda“, man tai atradimas. Šitaip atsidavusių darbuotojų seniai neteko sutikti. Didelis AČIŪ kelionės vadovui IRVIDUI, nuostabų žinių bagažą turinčiam gidui ARŪNUI ir ekstrymo nebijantiems vairuotojams.
  Nesitikėjau, kad autobusu keliauti gali būti taip linksma ir įdomu. Kelionė suplanuota iki smulkmenų, net ORAS buvo UŽSAKYTAS tobulas :)!!!! Norvegijai pasirodė visu gražumu:ir šilta ,ir gera,ir fiordai puikūs, ir troliai nuostabūs:).
  Keliaukite su „Kiveda“ jie užkrečia kelionėms.
  Dar kartą AČIŪ!

 143. Ramunė

  Stažuotė Norvegijoje

  Nuoširdžiai dėkoju KIVEDAI už neužmirštamą kelionę į Norvegiją. Akivaizdu, jog šioje agentūroje dirba profesionalai, mylintys savo darbą, besistengiantys savo klientams sudaryti kuo puikiausias kelionės sąlygas.
  Ačiū vairuotojams už saugią kelionę, santūrų jumorą, visažiniam gidui Arūnui už dalykiškai pateikiamas žinias ir laisvą improvizaciją laisvalaikiu, kelionės vadovui Irvidui už profesionaliai atliekamą darbą, savo įžvalgia akimi stebintį ir saugantį, kad kiekvienas kelionės metu jaustųsi saugiai, kiekvienam randantį laiko, maloniai bendraujantį.
  Ir dar. Nežinau, kam už tai dėkoti, bet mane žavėjo kelionės metu skambanti muzika! Tai jaukiai ir romantiškai nuteikianti, vingiuojant siaurais kalnų keliukais, tai kviečianti medituoti, tai priverčianti kartu dainuoti ar niūniuoti. 🙂
  Ilgų gyvavimo metų ir kūrybinio įkvėpimo!

 144. Ala

  Kelionė: Ryga – Stokholmas – Norvegija
  ir aš prisijungiu prie gerų žodžių kelionių agentūrai “Kiveda”. Ypač nuoširdų AČIŪ noriu tarti agentūros direktorei Irenai bei kelionės vadovui Irvidui. Malonus dėmesys (visiems kelionės dalyviams) lydėjo mus visos kelionės metu. Pagyrimai ir vairuotojams, seniai teko sutikti tokius šaunius žmones, tikri profesionalai.
  O kelionė buvo fantastiška ! Viskas suplanuota minučių tikslumu, todėl buvo lengva ir paprasta, grožėjomės Norvegijos gamta, mėgavomės buvimu tarp tokių gamtos stebuklų 🙂
  Dar kartą DĖKOJU organizatoriams. Visus kviečiu keliauti su “Kiveda”, tai teisingas pasirinkimas.

 145. Svietlana

  Rugpiūčio 22-29d.d. teko dalyvauti stažuotėje Norvegijoje.
  Didžiulė laimė paskutiniąsias vasaros dienas praleisti nuostabiame gamtos kampelyje, įkvėpti tyro oro kalnų viršukalnėse,grožėtis krioklių ir fiordų vaizdais.Trolių kelias paliko neišdildomą įspūdį,manau, kad kiekvienas bent jau širdyje parsivežėme po šelmišką troliuką gerai nuotaikai pakelti.Smagu buvo važiuoti ir su bendraminčių pedagogų šeima.Visą kelionę mus lydėjo dėmesingas kelionės vadovas Irvidas,neišsenkantis žinių šaltinis- gidas Arūnas, susikaupę ir dėmesingi vairuotojai.
  Ačiū jiems ir kelionių agentūrai”Kiveda” už gerai apgalvotą kelionę ir patirtus nuostabius įspūdžius.Tai buvo tikra meditacija prieš naują startą mokykloje.
  Linkiu visiems gerų kelionių su”Kiveda”, o kelionių agentūrai-klestėjimo ir naujų turistų…

 146. Daiva Š.

  Ačiū kelionių agentūrai “KIVEDA” už nuostabią kelionę-stažuotę Norvegijoje. Prieš pora mėnesių teko keliauti su kita kelionių agentūra panašiu maršrutu, tad galiu palyginti kokybę. ” Kiveda”- kokybės ženklas. Labai nuoširdus, rūpestingas, paslaugus kelionės vadovas Irvidas visus apdalino savo dėmesiu, šypsena, o gidas Arūnas stebino savo žiniomis,gebėjimu puikiai apskaičiuoti laiką, kad galėtume kuo daugiau pamatyti, sužinoti.Ačiū ir linksmiems, paslaugiems vairuotojams, kurių dėka nė akimirką nesuabejojome dėl savo saugumo.Tad visiems AČIŪ.
  Linkiu visiems šaunių ,nepakartojamų kelionių su “KIVEDA”.

 147. Birutė R

  Noriu pasidalinti savo nuomone apie Kivedos organizuotas keliones. Teko keliauti 10 dienų su dideliu kolektyvu po Šveicariją, kitais metais po Ispaniją, Prancūziją. Praėjusiais metais vėlų rudenį viendiene kelione į Latviją, šį rudenį po Lenkiją (Jotvingių). Kadangi yra tekę keliauti ir su kitomis agentūromis, turiu ką palyginti. Kiveda visada savo įsipareigojimų laikosi. Gidės Vitalija, Faustina yra savo darbo puikios žinovės ir kantrios darbuotojos. Gyvenam turiningą gyvenimą ir kasmet norim kažką naujo pamatyti, o kad kelionė patiktų ir nesugadintų nuotaikos, neeksperimentuojam ir keliaujam su patikrinta agentūra, kuria neteko nusivilti. Nenoriu išsiplėsti, tačiau visose kelionėse buvo tik paslaugūs vairuotojai, kurių lyg ir nėra, tačiau neteko patirti jokių incidentų. Sėkmės Jums darbuotojai, linkiu gyvuoti dar ilgai.

 148. Raimonda

  Mes, Mažeikių raj.vaikų globos namų vaikai ir darbuotojai, esame sužavėti savaitgalio edukacine – pažintine kelione į Klaipėdą! Esame nuoširdžiai dėkingi kelionių agentūrai “Kiveda”,jos visam puikiai organizuotam, darniam ir mylinčiam savo darbą kolektyvui. Tereikėjo paskambinti vienu internete nurodytu telefonu – ir mums kelionės beliko tik kantriai laukti…Mes, nepakartojamos išvykos į pajūrį 2012m.rugsėjo 29d. dalyviai,esame dėkingi ir iškalbingam,turinčiam labai daug žinių apie mūsų kraštą, vaikų draugu tapusiam, gidui Dainiui. “Kiveda”,galite didžiuotis šio gido ypatingai profesionaliai,atsakingai atliekamu darbu, o svarbiausia – nesumeluota meile šiam darbui…ir žmonėms. Ačiū ir profesionaliam, punktualiam vairuotojui Algimantui. Jūsų dėka, globos namų vaikams ir darbuotojams nuo šiol į Klaipėdą trauks ne tik “Akropolis”, bet jau daugeliui užgimusi meilė šiam kraštui. Asmeniškas ačiū p.Irenai ir Ligitai…

 149. alina

  Jau pabuvojau su Kiveda keturiose savaitgalio edukacinėse kelionėse. Patiko visos,bet labiausiai į Anykščius. Labai plati ir įdomi programa, nuostabi gidė Ramunė. Džiaugiamės, kad Kiveda siūlo nemažai maršrutų po Lietuvą. Dar daug kur galėsime keliauti,sužinoti, kaip pasikeitė šalis per nepriklausomybės metus,prisiminti praeitį ir tautos ąžuolus,istoriją. Ačiū ir iki ki-
  tų kelionių.

 150. laima

  laba diena,
  Šį šeštadienį dalyvavau ekskursijoje po Naisius, Pakruojį, Joniškėlį,
  viskas labai patiko, tikrai nuostabi kelionė.Gido Viktoro pasakojimas apie Joniškėlio istorija ir naktinis Karpių dvaro pristatymas yra įspūdingas, tikrai džiaugiuosi, kad Lietuvoje yra tokių žmonių taip mylinčių savo kraštą.
  Tik gal tokia pastabėlė ateičiai gal reikėtų išvykti anksčiau,nes dabar anksti temsta, į Joniškėlį atvykome jau sutemus, tai jo dienos šviesoje neišvydome, Parko pristatymą manau galima būtų pradėti 17-18 val,ir šiaip laikas buvo suspautas visuose objektuose. Ačiū už puikią kelionę, iki susitikimo.

 151. Marija

  Daug kartu su Kiveda dalyvavau kelionėse po Lietuvą.Kelionių metu aplankiau mūsų gražios Lietuvos kampelius ,susipažinau su jos istorija ,praeitimi.2012m.gruodžio mėn.02 diena dalyvavau ekskursijoje Vilnijos kraštas +koncertas Užutrakio dvare.Dėkoju visam nuostabiam Kivedos kolektyvui už organizuotą kelionę,kuri paliko labai didelį įspūdį.Patiko nuostabus Liudo Mikalausko ir styginių kvarteto “Bass Arco “koncertas “Baltasis paukštis “,skirtas Vyt.Kernagiui atminti,o taip pat organizuotą ekskursiją po Užutrakio dvarą.Ačiū už puikią kelionę.Iki sekančio susitikimo.

 152. Loreta

  Esu ne karta keliavus su Kiveda, bet labiausiai istrigo kelione i Latvija. Tai buvo labai trumpa kelione i Ryga 2009 m., i turizmo paroda, ir vis tik tai mes dar spejom po parodos greitu zingsneliu prabegti pro Rygos senamiesti. Tai buvo nepakartojama ekskursija, vedama gides Birutos, kuri man istrigo iki siol. Aciu Kivedai ir p. Birutai.

 153. Jolanta

  Noriu pdėkoti už kelionę į Gdanską, kuri vyko kovo 25-26 dienomis.
  Dėkoju už puikų kelionės organizavimą, profesonalų gido darbą, profesonalų vairuotojų darbą.

 154. roma

  Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos mokinių, mokytojų vardu dėkoju Kivedai už puikiai organizuotą kelionę maršrutu Lazdijai-Malbork(Lenkija)-Gdanskas(Lenkija)-Lazdijai(Lietuva) 2013 m.kovo 25- 26 dienomis.
  Kelionė organizuota puikiai-daug sužinojome ir pamatėme.
  Ypatingai esame dėkingi mūsų gidui Irvidui Sinickui už įdomius pasakojimus,už profesionalumą, už buvimą kartu, už supratimą ir pagalbą.
  Kaip mums sakė mūsų gidas, mes nesakome Kivedai viso gero, mes sakome-iki pasimatymo.

 155. Aldona

  Pirmą kartą važiavau į ekskursiją su Kivedos darbuotojais, bet nė kiek nenusivyliau. Kelionė neprailgo dėl kvalifikuotų gido Irvido paslaugų: daug žino, įdomiai pasakoja, moka bendrauti su jaunimu, turi jumoro jausmą. Vairuotojai laiku sustoja, laiku pasiūlo karšto vandens, mandagūs. Ačiū visiems, o kartu ir firmos administracijai.

 156. Jolita

  Noriu pasidžiaugti įdomia ekskursija po Romantiškus Vilniaus kiemeliu, kuri įvyko 2013-03-10 d. Geras tempas, įdomus gidas, atrodo Tomas. Labai smagi ekskursija.

 157. Arūnas

  Nuoširdžiai dėkoju agentūrai “KIVEDA” už puikiai organizuotą edukacinę išvyką į Prahą ir Drezdeną. Nuoširdus bendravimas, atsakingumas, punktualumas, profesionalumas- toks yra Jūsų veiklos stilius. Sėkmės!
  Arūnas, Ukmergė

 158. Dalė

  Tik ką grįžome iš kelionės, kurią organizavo Kiveda. Įspūdžiai patys geriausi. Ačiū visiems: administracijai, gidei, vairuotojams.

 159. Gražina

  4 dienos su Kiveda edukacinėje kelionėje po Čekiją ir Vokietiją prabėgo akimirksniu. Didžiausias AČIŪ gidei Jolitai už minutė minutėn suplanuotą mūsų kelionės programą, už erudiciją, kompetenciją visais klausimais, išsamius pasakojimus,žmogišką šilumą, paprastumą. Taip pat dėkui Irvidui, kad visą kelionę palaikė gerą nuotaiką, mums moterims buvo be galo malonus jo galantiškumas ir svarbiausia ačiū už labai gražias nuotraukas dovanotas mums. Jos primins gražias akimirkas drauge ir tolimesnį mūsų bendravimą. Sėkmės Jums ir iki greitų susitikimų…..

 160. Ingrida

  2013 m. balandžio 03-06 dienomis Ukmergės rajono mokyklų vadovai vyko į edukacinę išvyką Čekijoje ir Vokietijoje. Kelionės metu lankėmės mokyklose, grožėjomės Prahos ir Drezdeno senamiesčiais, Bastei uolomis. Išvyka buvo naudinga ne tik kvalifikacine, pažintine prasme, bet ir bendravimo. Džiaugiamės “Kivedos” atliktų paslaugų kokybe: puikiai suplanuota programa, paslaugiais ir profesionaliais vairuotojais, gidės Jolitos darbu, vadybininko Irvido fotosesija. Kai vėl keliausiu, tai tik su “Kiveda”! O viena iš sąlygą – tik su gide Jolita!
  Ačiū “Kivedai” už bendrystę.

 161. Meilė

  Nuoširdžiai dėkoju agentūrai “Kiveda” už puikią kelionę maršrutu Ukmergė-Praha-Drezdenas-Ukmergė, o ypač Jolitai Jankuvienei už profesionalų gidės darbą.
  Linkiu visiems nepakartojamų kelionių su “KIVEDA”!

 162. Aušra

  Noriu padėkoti už suteiktą galimybę lankyti “Kivedos” organizuojamus gidų kursus ir pasisemti neparastai daug žinių bei įgyti naudingos patirties.
  Kursų programa ir organizavimas – tiesiog puikūs!
  Dėstytojų klausiausi “išsižiojusi”… Labiausiai patiko retorikos ir architektūros paskaitos. Nepaprastai daug naujo sužinojau per psichologijos ir Lietuvos istorijos paskaitas.
  Kartais būdavo nelengva laiku atlikti visas užduotis, bet visuomet buvo labai, labai idomu.
  Linkiu “Kivedai” sėkmės kelyje!

 163. Vidas

  Ačiū už puikiai organizuotą edukacinę išvyką į Prahą ir Drezdeną. Iš kelionės grįžome puikios nuotaikos dėl to, kad “Kiveda” tai atlieka profesionaliai.

 164. Janina

  2013 m. balandžio 3-6 dienomis vykau į edukacinę išvyką Čekijoje ir Vokietijoje. Išvyką organizavo agentūra “Kiveda”. Kel;ionė organizuota puikiai. Ji neprailgo dėl kvalifikuotų gidės Linos pasakojimų, profesionalaus vairuotojų darbo, geros vadybininko Irvido nuotaikos. Kaip mums sakė Irvidas, nesakau Kivedai viso gero, sakau – iki pasimatymo.

 165. Rasa

  Labai norėjau paklaust dėl autobuso kaip jis ten is vidaus?:) ;D

 166. Kristina

  Ką tik grįžom iš kelionės Ryga-Stokholmas… Negaliu pasakyt nė vieno gero žodžio apie šią išvyką… Baisu buvo nuo pat pradžios, kai paaiškėjo, kad keičiasi daugybė “Kivedos” puslapyje pasiūlytų dalykų (neturėjom nei vakarienės ir pusryčių kelte, jokios pamokos, neaplankėme muziejų, nes kompanija nežinojo, kada jie dirba ir gidei teko skėsčiot rankom bei bučiuot rankenas…), vėliau tapo juokinga, kai vairuotojas Ivanas blaškėsi po Stokholmą nerasdamas Rotušės, o gidė laipiojo iš autobuso klausinėtis kelio…
  Man buvo gėda, kad ant autobuso Lietuvos numeriai…
  Dar baisiau, kad Stokholme dvi valandas ieškoję Riterių salos ir pagaliau (o, stebukle!) ją radę turėjome 5-7 minutes laiko apžiūrėt :DDD
  Dar vienas smagumėlis – stebėti, kaip Ivanas važiuoja prieš eismą… arba per tiltus, kuriais autobusams negalima važiuoti, arba degant raudonam šviesoforo signalui…
  Nežinau, kaip iki šiol ta firma rasdavo gerų vairuotojų ir išprususių gidų… Kažkas nesuvokiamo…
  Gidė pasakojo šeštokams tokius…apyriebius anekdotus, kurie net ne visiems suaugusiems “skanūs”…
  Baisu, baisu ir dar kartą baisu…
  Linkiu nė vienam keliautojui nesėsti į Ivano vairuojamą autobusą…
  Vienintelis džiaugsmas – kad grįžome gyvi 🙂

 167. Kristina

  P.S. Nupirkite Ivanui GPS… Nors jei nemoka naudotis žemėlapiu… vargu ar mokės naudotis šiuo pretaisu 😀

 168. Akvilė

  Važiavom į Švediją su šia agentūra. Jaučiuosi apgauta… Pusės to, ką žadėjo, neįvykdė… Gidė net nesugebėjo rišlių sakinių pasakyt, ką jau kalbėt apie ekskursijas po Rygą ir Stokholmą. Stokholme galėjom praleist 5 valandas, iš jų 2 klaidžiojom, nes vairuotojas pasiklydo, beje, jis labai smagiai vartojo rusiškus keiksmažodžius, o dauguma keliautojų buvo šeštokai. Man ir pačiai į veidą necenzūrinį žodį pasakė… Negaliu nepaminėt ir to, kad vairuotojas net kelio ženklų nepasaitė – teko net prie eismą pavažiuot… 370 litų kaip į balą, tik pavargau ir nieko gero nepamačiau su šia agentūra keliaudama.

 169. Tatjana

  Sveki,
  draugai važiavo į Baltarusiją balandžio 27-28 d. 2013m.
  Pasakojo įspūdžius.
  Labai nepatiko Miro apžiūra. 45 minutės bėgo, bėgo. Į koplyčią net neužėjo.
  Minske ,, apšviestos ,, bibliotekos nerodė.

  Aš buvau šioje kelionėje be jokio istoriko prieš pora metu su Kivedos gide ir mes pamatėme visą Mirą, biblioteką ,, naktinę,,.
  Pasiūlymas- 3 d. kelionė su Belovežo giria būtų be istoriko daug ramesnė.
  Be to galima organizuoti ekskursijas tik į Minską.

 170. Dalia

  Dalia(2013-05-09, 20 val.40 min.)

  Sveiki,
  aš važiavau š. m. balandžio 27-28 dienomis į LDK pilis Baltarusijoje. Ekskursija buvo nebloga, tačiau galėjo būti geresnė. Minske gidas buvo “netikęs” – pasakojo neaiškiai bei neįdomiai, visai nepažiūrėjome bažnyčių (Minsko katedros).Buvo labai skubota Miro pilies apžiūra – tik 45 min.,tai labai mažai tokiam objektui. Pagiriamasis žodis istorikui, dr. D.Karveliui.

 171. vilma

  Sveiki,
  Labai dėkojame „ Kivedai“ už bendradarbiavimą ruošiantis su mokiniais į švediją. Kekionė labai patiko! Ačiū vairuotojui Valentinui ( jis nerealus),kuris po Stokholmą nardė kaip po savo kiemą. Visus kampelius žino. Ačiū gidei Audronei už nuoširdumą ir idomiai pateiktą informaciją.Viskas buvo labai puiku!

 172. Vilma

  2013 gegužės 5-7 dienomis su Jurbarko Naujamiesčio pagr. m-klos 5-10 klasių mokiniais vykome į Mažąjį Baltijos kruizą. Labai jaudinomės, išsiveždami tokią “margą” mokinių grupę. Tačiau kelionė pasisekė kuo puikiausiai: suspėjom visur, pamatėm viską, ką planavom! Mūsų gidė Audronė tapo kone sielos draugė mokytojoms, o vairuotojas Valentinas parodė tokį vairavimo pilotažą Stokholmo ir Rygos gatvėse, jog vaikai suteikė jam lakūno nominaciją. Tuo, kad iš profesionalios gidės pasakojimo mokiniai pasisėmė žinių, įsitikinome grįžtant autobuse surengtoje viktorinoje.O iš vaikų ir jų tėvelių girdime tik geriausius atsiliepimus. Tokia kelionė – mokytojo svajonė: vaikų saugumas, naujos žinios ir įspūdžiai visiems, kokybiškas poilsis ir puikios pramogos, puikus gidės ir vairuotojo duetas. Tad ko gi daugiau benorėti! Jau žinom, kad kitais metais dar kartą kur nors važiuosim su Kiveda.O tuo, kad mūsų pageidavimus su kelionės programa profesionaliausiai suderins vadybininkės Indra ir Božena – nė neabejojame. Ačiū šauniam Kivedos kolektyvui!

 173. Irena

  Sveiki,
  Po 2013 birželio 8d. kelionės į Žemaitiją, norėčiau paminėti ne vien teigiamas emocijas. Firma, gerbianti savo vardą ir klientus, manau, neišleistų į kelionę autobuso be oro kondicionavimo sistemos, be mikrofono … Vairuotoją taip pat būtų pravartu iš anksto supažindinti su kelionės maršrutu, kad nereiktų blaškytis ir veltui gaišti laiko. Labai tikiuosi, kad kitiems keliaujantiems ateityje tai nepasikartos.

 174. Meilė

  Ačiū gidei Nijolei ir vairuotojui Vytautui už puikiai organizuotą ekskursiją maršrutu Biržai-Rundalė-Bauskė.
  Linkiu visiems smagių kelionių su “Kiveda”!
  Meilė
  Ukmergė

 175. Tatjana

  Sveiki,
  nežinau kas pasidarė ,,Kivedos,, darbuotojomis priimančiomis klientus.
  Jos negali tiksliai atsakyti ar bus vieta keliauti.Esu baigusi ,,Kivedos,, gidų kursus ir mus mokė greitai į viską reaguoti.
  Tuo tarpu nuo pirmadienio iki trečiadienio darbuotojas nesugeba išsiaiškinti ar užsiregistravęs žmogus sumokės pinigus už šeštadienio kelionę , ar ne. Tai trukdo žmogų, pvz. mane, kuris atėjo, žinantis ko nori, su pinigais, pasiryžęs iš karto mokėti už kelionę.
  Prašau Pone Direktorę sureaguoti.
  Pagarbiai.
  T. Timkinaitė

 176. Audra

  Sveiki,
  Dėkoju kelionių agentūros “Kiveda” gidui Arūnui Šilalei už profesionalumą, sąmojingą lankstumą bendraujant su didele (daugiau nei 45!..)įvairaus amžiaus ir skirtingų interesų keliautojų grupe,dėmesį ir rūpinimasį visais ir kiekvienu atskirai, subtilų, bet nepakartojamą jumoro jausmą, įspūdingus pasakojimus ir šmaikščius komentarus – žodžiu, puikiai organizuotą kelionę maršrutu Trys sostinės: Viena-Bratislava-Budapeštas-Balatono ežeras 2013 birželio 25-29 d. Malonu, kad agentūroje dirba tokie žmonės, kurių profesinė kompetencija nekelia jokių abejonių, o kelionėje patirti įspūdžiai ne tik ilgam palieka malonius prisiminimus, bet ir skatina domėjimąsį naujais Jūsų organizuojamų kelionių maršrutais!..
  Linkiu visiems smagių kelionių su “Kiveda”!

  Pagarbiai,
  Audra A. (Ukmergė)

 177. Janina

  2013-07-06 buvome kelionėje po Suvalkiją (“Zanavykų aukso žiedas”). Turėjome puikią aukšto intelekto gidę Nijolę, kuri ne tik pasakojo, bet ir naudojo vizualias priemones keliaujančiųjų akiračiui praplėsti. Ne pirmą kartą su ja keliauju, norėtųsi, kad ji būtų vertinama ir skatinama tiek moraliai, tiek finansiškai. Vairuotojui pastabų irgi neturėjome. Tik dėl ilgesnio nuotolio kelionėje naudojamo 20 vietų autobusiuko – nelabai tinkamas dienos kelionėms, nebent žemaūgiams, nors stojome kojas pamankštinti.
  Dėl lankomo objekto, taip išgirtų Lukšių miestelio ir sūrio – įdomiausias objektas juose – tai bažnyčia ir paminklas ištremtiems. Išgirtas sūris – neturėtų būti kelionės objektu, juolab, kad jis neragaujamas, o perkamas, vasarą jo negali parsivežti gerame stovyje. Jų lankymas turėtų būti pakeistas kitu objektu siekiant dar sėkmingesnės kelionės organizavimo. Įspūdingiausi kelionės objektai – Zyplių ir Gelgaudiškio dvarai bei Suvalkijos piliakalniai.
  Nuoširdžiai dėkoju kelionės vadovei ir vairuotojui.

 178. Nijole

  Liepos 13d. turejom pazintine kelione po Zarasu krasta ir likom nusivyle, kad nepamatem Zarasu krasto grozio su ezerais ir piliakalniais. Mus nuveze gruobletu zvyrkeliu I Romancu “dvara”, kur radom apsepusi medina nama su pora boksteliu, apzelusi pikzolem,pamatem apgriuvusi Antazaves dvara ir valandos paskaita apie krasto zmones/ uzteko 15 min./Nuveze I alaus “degustacija”/ragavom viena Cizo alu ir turejom isklausyti valandos paskaita. Gal aludariams ir idomu, bet bevertis laiko praleidimas. Pasiulymas perziureti marsruta ir supazindinti su Zarasu krastu ne per apgriuvusius dvarus
  Mano ir keletos keliavusiu nuomone
  Gide Fausta ir vairuotojas puikus

 179. Rasa

  birželio pabaigoje dalyvavau ekskursijoje “požeminio Vilniaus paslaptys” ir likau labai nusivylusi: gidė J.B.Masalskienė išėjus iš arkikatedros požemių užuot aprodžiusi kitus žadėtus Vilniaus požemius pasiūlė tiesiog pasivaikščioti po Vilniaus senamiestį ir vietoj iš anksto žadėtų požemių pavedžiojo po senamiesčio kiemelius – sudalyvavom “miksuotoj” ekskursijoj… Jos pasakojimų turinys buvo orientuotas į pradinių klasių moksleivių tikslinę grupę (ekskursijoje dalyvavo suaugusieji)… tikrai buvo gaila ekskursijai sugaišto laiko, tad rinkdamiesi ekskursijas atkreipkite dėmesį, kad “kiveda” organizuojamų ekskursijų kokybės neužtikrina ir viskas yra paliekama gido atsakomybei…

 180. Alina

  Keliavau po Raseinių kraštą š.m liepos 20d. Ekskursija tikrai patiko. Gera, kad galima apsilankyti ten,kur dar nebuvai ir ten,kur tave traukia seni prisiminimai. Gal būt kiek trūko vaizdų į gražiuosius Dubysos slėnius. Sužavėjo Šiluva, Lyduvėnų tiltas. Labai įspūdingas senosios technikos muziejus Nemakščiuose. Malonus pasisėdėjimas prie bendro koldūnų stalo Viduklėje.Kelionės pradžioje apgailestavome,kad gidė pasitiks tik Ariogaloje, bet jos sumanumas,žinios ir neabejotini organizaciniai sugebėjimai viską atpirko. Kadangi Vilniuje buvome 19.30val., manau kad ekskursijos pradžia turėtų būti,ne 7.00val,o 8.00val.,nes keltis reikia ganėtinai anksti,kad nuvažiuoti į išvažiavimo punktą, o grįžti 21.00val. tikrai ne per vėlu.

 181. Gema

  Keliavau po Aukštaitijos nacionalinį parką š.m.rugpjūčio 10 d. Likau labai patenkinta visa kelionės organizacija. Manu, kad dar pakeliausiu su Kiveda.

 182. Elena (rugpjucio 17 d.)

  Aciu uz puikia pazintine kelione po Anykscius ir jo apylinkes gidei Irenai.

 183. Vytas

  Neseniai su draugais lankėmės ekskursijoje ”Vilniaus požemiai”. Labai patiko gidė Ona, profesionali ir su jumoru.

 184. Rasa

  Labai daug keliavau su KIVEDA,ypač po Lietuvą.Sausio 11d.buvau ekskursijoje po VU ir Prezidentūrą.Nuostabi gidė Vida pavertė apniukusį šeštadienio pusdienį smagiai,nuotaikingai ir labai turiningai praleistu laiku.Su kokiu entuziazmu ir meile savajai Alma mater papasakojo apie kiekvieną universiteto kiemelį ir netikėtai šauniai sujungė visus į “darnų” chorą,traukiantį “Gaudeamus”.Nesijautė nei darganos,nei šalčio,buvo labai įdomu ir truputį gėda…kodėl?Kad aplankius daugybę gražių pasaulio vietų,nuostabūs reginiai-pačioje gimtojo miesto širdyje,bet iki šiol beveik nematyti…Ačiū gidei Vidai ir visam puikiam,profesionaliam ir mandagiam “Kivedos” kolektyvui.

 185. Saulius

  Laba diena,
  praeitu metų pabaigoje dalyvavome ekskursijoje po Vilniaus požemius (nuostabi gide Dana), š.m. sausio mėn. ekskursijoje Valdovai ir jų karūnos (nuostabi gidė Vida).
  Tai tikrai buvo nuostabios ekskursijos, Iki šiol prisimename ir minime tik geru žodžiu.
  Bet šiandieną dalyvavome trečioje ekskursijoje Vilniaus lobiai. Vaizdelis žiaurus. Aišku, viskas priklauso nuo gido. Mes turėjome nelaimę susipažinti su gide Emilija. Trumpai kaip vyko šios dienos ekskursija. Susitikome 13val. Pirmiausiai surinko pinigus po 14Lt
  po 10Lt reikės į Šv. Mykolo bažnyčia ir 40Lt reikės paaukoti Bernardinų bažnyčiai po 4Lt x 12 dalyvių =48Lt. Na tai būtu nieko, jeigu nors minimuną šį ponia būtu atidirbusi. Taigi jos darbus buvo sekantis surinkti pinigus, nuėjus į Bernardinų bažnyčią atvesti panelę, kurios pirmi žodžiai “Jūs labai nelaiku, aš labai skubu, na bet bėgam, greitai ką nors papasakosiu. Ir papasakojo. į užduotus klausimus nesugebėjo nieko atsakyti nes nežinojo. Prabėgom kiekmelį, kelias freskas, nubėgom į kriptą ir lipkite į viršu.
  Užlipome, pagaliau mūsų gidė prabilo ir papasakojo apie maketą 2-3 min. ir toliau pasiūlė pasidairyti per langus. Nusileidus į bažnyčios balkoną, vėl gidė papasakojo apie freskas apie 5 min.
  Ir toliau jau į Mykolo bažnyčia. Ten pasiūlė pasidairyti po ją ir toliau ji užsiemė ten su vietiniais, aiškintis ir sumokėti surinktus pinigėlius. Po gero pusvalandžio atėjo ir pasiūlė nusileisti į rusį, kur sužinojome, kad rusai ištampė iš kriptų kartstus ir juos gatvėmis tampė su arkliais (vietinė gidė apie tai visai kitaip pasakojo, taip ir likome nesupratę, kas melavo). Tiesa, paaiškino, kad čia vyksta geros paskaitos, į kurias susimokėję galite ateiti pasiklausyti. ir viskas. Užlipome atgal, pristatė vietinę gidę, kuri pasakojo apie Katedroje rastus lobius (bet buvo labai pavargusi, atrodė nelabai kaip , šnekėjo labai tyliai, nieko suprasti nebuvo galima, o priėjus arčiau nelabai kaip kvepėjo prakaitu).
  O Kivedos gidė pasakė, kad jau jai nėra kas čia veikti ir paprasčiausiai išėjo.
  Taigi Kivedos gidė Emilija realiai, be pinigų rinkimo ir mokėjimo, dirbo ne daugiau 15-20min.
  Patarimas kitieks dalyviams , jeigu kada ir eisite į ekskursijas būtinai išsiaiškinkite kas bus gidas. Išgirdė vardą Emilija iš karto atsisakykite, nes liksite apgauti, nieko nesužinoję ir sugadintą nuotaiką.

 186. Dalia

  Lietingą ir vėjuotą šeštadienį (kovo 15 d.) vaikščiojome po Vilniaus kiemelius. Su šauniu gidu Tomu nė vėjas ar lietus (beje, lietaus kaip ir negavome)nebuvo baisūs. Informatyvi ir puiki kelionė po gimtąjį miestą Tomo dėka. Ir ačiū, kad po daugelio metų pertraukos užvedė pėstute į Gedimino kalną. Iki kitos kelionės.

  Ir dar, teko dalyvauti kovo 1 dienos Vilniaus lobių ekskursijoje. Gidė Emilija tikrai nedirbo tiek, kiek gidas Tomas, tačiau ir tema buvo kita, ir, mano nuomone, pasakojo būtent tie žmonės, kurie ir turėjo tai daryti…

 187. Druskininkų gidų asociacija

  Nuoširdžiausia padėka “Kivedos” kolektyvui už profesionalų gidų mokymų organizavimą. Mokymai vyko Druskininkuose. Kursus pradėjo 30 žmonių ir baigė 30 žmonių. Paprastai, studentai neišlaikę tempo ir krūvio pakeliui nustoja lankyti. Pas mus tai neįvyko. Kodėl? Todėl kad visos “Kivedos” organizuotos paskaitos, užduotys buvo labai įdomios, išsamios ir reikalingos. Kai kurie stenėjo, verkė, grasino kad jau nebeeis, bet didvyriškai išlaikė ir sėkmingai baigė gidų mokymus. Dėka tokių abipusių pastangų į Druskininkų gidų asociacijos gretas įsiliejo 30 naujų, žingeidžių,veržlių gidų.
  Visų Druskininkų gidų vardu dėkojame už puikų paruošimą, kantrybę. Linkime “Kivedai” sėkmės.

 188. Lilija

  2014 kovo 24-28 d.Airija, Dublinas.Kelionė puikiai organizuota.Viskas suderinta, visur spėjome laiku, įvykdėme visas numatytas užduotis, puikiai parinkta gyvenamoji vieta.Dėkoju.Sėkmės ir daug malonių kelionių, Irvidai.

 189. Renata

  2014m.kovo 24-28d. vykau į stažuotę Airijoje, kurią organizavo “Kiveda”. Pasitaikė labai puikus kelionės vadovas Irvidas – rūpestingas, dėmesingas, turintis humoro jausmą, mėgstantis punktualumą, žmogus. Stažuotė organizuota puikiai: nuo pačios kelionės iki apgyvendinimo, maitinimo, lankytų švietimo įstaigų, mokyklų ir susipažinimo su Dublino lankytinomis vietomis. Buvau maloniai nustebinta, kad viskas vyko kaip suplanuota – punktualiai pagal suplanuotą laiką, laikantis dienotvarkės. Tikrai rekomenduočiau ir kitiems rinktis kelionių agentūrą “Kiveda”.

 190. Rima

  Kovo pabaigoje lankėmės Airijoje.Nors oras tikrai pasitaikė nepoilsinis, tačiau kelionė patiko, nes buvo puikiai sudaryta dienotvarkė, tenkinanti šiaip jau priekabių pedagogų poreikius.Kelionės vadovas Irvidas tolerantiškas, korektiškas, turintis sveiką humoro jausmą(kas kelionėje būtina), nebuvo jokių problemų.Viskas puikiai, su “Kiveda” keliauti apsimoka.A Č I Ū IR
  S Ė K M Ė S.

 191. Aušra

  Nuoširdus ačiū už puikiai organizuotus gidų kursus.
  Sėkmės Jums ateityje.

 192. Danute

  Dekoju vadovui Irvidui ir Kivedai uz sklandziai organizuota stazuote Airijoje.

 193. Jūratė

  Ačiū, už puikiai organizuotą trumpalaikę stažuotę Airijoje, kurioje teko pabuvoti kovo 24-28 d.

 194. Aurika

  Ačiū kelionių agentūrai “Kiveda”, kelionės vadovui Irvidui, Elistai, vertėjai Ramunei už puikiai organizuotą stažuotę į Airiją. Puiki programa, gera dalykinė bei pažintinė kelionė. Savo atostogas bei dalykines komandiruotes tikrai patikėčiau “Kivedai”. Ačiū:)

 195. Eglė

  Už puikiai organizuotus gidų kursus Šakiuose – didelis AČIŪ ! Smagu su Jumis dirbti, smagu bendrauti, smagu keliauti 🙂

 196. Linas

  labai dėkoju Kivedai, o ypač jos vadovei Elistai už profesionaliai, maloniai ir nuoširdžiai vykdytą stažuotę Suomijoje. Tikrai smagu, kad Jūs taip puikiai dirbate. darbingų Jums metų.

 197. Ilona

  Dėkoju Kivedai, o ypač šauniai kelionės vadovei Elistai už puikiai suorganizuotą kelionę į Suomiją. Nuo kelionės pradžios iki pabaigos žinojome, kas, kur, kada ir kaip vyks, viskas suplanuota ir sėkmingai įgyvendinta. Ačiū.

 198. Aldona

  Rugpjūčio 30 d. keliavome maršrutu Vilnius- Zarasai- Daugpilis- Agluona.Diena buvo puiki, gidė nuoširdi.Deja, kažkodėl parinktas vėlyvas išvykimo laikas (8,30 val.)ir ,paskyrus visą valandą Daugpilio tvirtovės apžiūrėjimui, nebeliko laiko nuostabiam Agluonos 200 skulptūrų parkui,kurį turėjom perlėkti per 25 min…

 199. Lilija

  Labai esu dėkinga Kivedai ,pukiai organizavusiai mano proginę šventę-ekskursiją į senolių kaimą Zarasų rajone.Išties labai įdomi kryptis ekskursijų gurmanam,ieškantiems mažų kaimelių autentikos.Kelionių organizatorė Ligita išties dirba puikiai,profesionalai,esu dėkinga jai už visus keblius klausimų sprendimus ,patarimus,organizuojant kelionę.Labai subtilus,individualus,ne valdiškas požiūris į klientą.
  Gidas Mindaugas ,lydėjęs mus,labi įdomus,išsilavinęs,turintis savo požiūrio kampą ,pukai jaučiantis situaciją.Buvo puiki kelionė.

 200. Danguolė

  Rugpjūčio 25-27 d. vykau į edukacinę kelionę-stažuotę į Suomiją. Noriu padėkoti UAB ƒ„Kiveda“ projektų vadovei Elistai Girdauskienei už savo darbo išmanymą, profesionalumą, mokėjimą bendrauti, nuoširdumą.
  Dėkoju visai puikiai komandai: Evelinai Martinkienei, kelionės vadovei Genovaitei, vairuotuojams, vertėjai Jūratei. Viską sugebėjote sustyguoti taip, kad net šaukštelis deguto neišslydo.
  Ačiū už puikią kelionę, suteiktas žinias ir malononiai praleistą laiką…

  Danguolė

 201. Daiva

  Rugpjūčio 30 d. teko keliauti po Lietuvą (Pakruojo dvaras, Naisiai, Joniškėlis). Noriu padėkoti mus kelionėje lydėjusiai gidei už puikiai suorganizuotą kelionę, už nepakartojamus vietunius gidus (ypač Viktorą), kurių pasakojimų dėka galėjome sužinoti daug įdomių faktų, kurių niekur neperskaitysi. Dar kartą AČIŪ.

 202. Jūratė

  Dėkoju kelionių vadovei Elistai už puikią kelionę į Suomiją 🙂 Saugu ir ramu keliauti su “Kiveda”

 203. Raimundas

  Eekskursija 09.21 d. maršrutu ”Išvyka, kvepianti levandomis ir viržiais”
  Jašiūnai – Turgeliai – Tabariškės – Šalčininkai – Eišiškės – Rūdninkai.

  Dėkui už įdomiai ir gerai praleistą sekmadienį

  Kelionės dalyvis Raimundas

 204. Sirowa Vilnius kolektyvas

  Rugsėjo mėnesį turėjome ekskursiją su kolektyvu po naktinį Vilnių. Mūsų gidė buvo Vida. Nuošidžiausias AČIŪ Vidai. Jos puikios žinios, ji taip moka pertekti pasakojimo nuotaiką, nerealus humoro jausmas. Rekomenduoju visiems šią ekskursiją ir puikiąją gidę Vidą. Ačiū dar kartą!!!

  Sirowa Vilnius kolektyvas

 205. Tiesiog keliautoja

  Grįžau iš 2014-09-27 kelionės “Gražiosios Latvijos ir Lietuvos pilys”.Įspūdžių daug, daugiausia gerų.
  Tačiau nepatiko programos pakeitimas pirmiausia vykstant į Biržus. (Tiesa programa man į paštą buvo atsiųsta 09-26 tik 15.50, o kadangi dirbu iki 15.45, tai šio programoos kaip ir negavau… Ją radau pašte tik pirmadienį).
  Biržų pilies vietinės reikšmės muziejus tikrai neverta toookio 2(dviejų) valandų dėmesio… O jau Biržų alus 12 val. dienos – tai iš viso tragedija…O dar “granionose” sovietinėse stiklinėse… Baisu. Muzika per tranki, vyskas vyko rūsyje… Nepatiko.

  Užtat gražiuosiuose Rundalės rūmuose neliko laiko prancūziškajam sodui apžiūrėti. O sodas tiktai puikus.
  Vienu žodžiu, organizacija šiaip sau. Gidė Daiva- net labai šiaip sau. Pasakė, kad sustosime degalinėje, – nesustojome. Lėlėme į Vilnių kaip akis išdegę… Vietoj 22 val. buvome 21 val. ir nieko nepamatėme, tik kažkur lėkėme….

 206. irena vickun

  Laba,diena!Noretume padekoti uz puikia kelione po Lietuva su gige
  Nijole i Suvalkyja 2014 09 13d.
  Viskas vyko sklandziai. Aciu uz maloniai praleista laika!
  Pagarbiai Irena ir Jolanta.

 207. Raimundas

  Labai patiko ekskursija po Baltarusija rugsejo 27-28 dienomis. Gerai paruostas marsrutas, daug idomiu vietoviu (Slonim, Gardinas, Ruzani, t.t.). Didele padeka gidui Mindaugui – jis tikras savo darbo profesionalas, zino daug idomiu faktu, gerai susibendrauja su grupe.

 208. Birutė

  Su KIVEDA kewliaujame kasmet po vieną-dvi keliones. teko keliauti su Vitalija, Nijole ir vakar grįžom iš kelionės po Lituvos DKP pilys Baltarusijoje kelionės. Šioje kelionėje lydėjo gidas Irvidas. Visi kitose kelionėse ir vakar lydėjęs gidas yra pasiruošę ir savo srities specialistai. Visi jie puikūs psichologai ir geri vadybininkai darbe su keliautojais. Nepasitaikė net smulkiausių nesusipratimų. Vairuotojai, kurie vežiojo taip verti pagarbos ir dėkingumo. Paskaičiau kelis atsiliepimus iš kelionės po Biržų pilį, čiuo maršrutu važiavom prieš metus, nenoriu sutikti, kad Biržų pilyje nevertas dėmesio expozicijos lankymas- tai mūsų tautos turtas. Kai pasiduodi organizatorių pasiūlytam maršrutui (jie gi specialistai), tai dar prizus visus susirinki. prisimenu koncertavusi dvare kapela pakvietė padainuoti svečiam, mes drąsos nestokojom, tai ir dovanų daug gavom. Čia visur vadovaujuosi principu- kai pasitiki organizatoriumi specialistu- kelionė būna puiki. Keliavom su kita firma po Graikiją, nutarėm daugiau neeksperimentuoti- pasiliekame ištikim KIVEDAI.Šaunuoliai, sėkmės Jūsų nelengvame, bet prasmingame ir reikalingame darbe.

 209. Audronė

  Vilniaus Jono Pauliaus II gimnazijos kolektyvas labai dėkingas „Kivedai“ už kelionę po Dzūkiją su gidu Mindaugu.
  Įspūdį paliko ne tik puikiai sudarytas maršrutas, detalūs istoriniai pasakojimai, atsakingai išrinkta jauki, patogi nakvynės vieta, gerai suderintas keliavimo ir poilsio laikas, bet ir pasiūlymai aplankyti iš anksto nenumatytas vietas.
  Įkvėpimo „Kivedos“ darbuotojams organizuojant kitas keliones.

 210. Aukštadvario žemės ūkio mokykla

  Dėkojame už puikiai suorganizuotą kelionę į Rudalę bei Biržus. Daug pamatėme, sužinojome. Gidas Mindaugas – savo darbą išmanantis, dėmesingas, gražiai bendraujantis, daug žinantis – buvo puikus mūsų kelionės vadovas.
  Viso kolektyvo vardu dar kartą AČIŪ. Lauksime vasaros atostogų, naujos kelionės ir tolesnio gražaus mūsų bendravimo ir bendradarbiavimo.

 211. Asta

  Dėkoju Kivedos darbuotojams( Boženai, Vidui )ir direktorei Irenai už puikią kelionę į Lenkiją/Čekiją. Maršrutas labai įdomus,realiai įgyvendinamas be jokios skubos, viešbučiai geri, strategiškai labai patogūs,paslaugūs vairuotojai, gidė Jolanta nuostabi.

 212. Asta

  Atsiprašau, gidė JOLITA.

 213. Raimundas

  2014 11 08 dienos ekskursija Įspūdžių mozaika Rytų Lenkijoje: pamėgti turistiniai miestai, pirmas privatus stumbrynas ir Europos centras(Suprašlis – Balstogė – Tykocinas – Suchovolė).Atrodo neblogai pažinojau Rytų Lenkijos kraštą, tačiau ši ekskursija atskleidė pamirštus ar nepažintus LDK istorijos puslapus.
  Dėkui už ekskursiją , dėkui ir gidui – Lucijai už įdomius pasakojimus.
  Pagarbiai.
  Kelionės dalyvis Raimundas

 214. Natalja ir Daiva

  Vilniaus rajono Nemenčinės darželio pedagogai ir ugdytinių tėveliai nuoširdžiai dėkoja kelionių agentūrai ,,kiveda” ir vadovui Mindaugui Baltrušaičiui už puikią pažintinę kelionę ,,Gražiausios Latvijos ir Lietuvos pilys”.Esame dėkingi vadovui Mindaugui už atgaivintas istorines žinias, šiltą bendravimą ir bendradarbiavimą,puikų organizavimą, apgalvotą programą, gerą nuotaiką ir supratimą.Mūsų patirti įspūdžiai išliks visam gyvenimui.Tikimės ir ateityje keliauti su Jūsų agentūra.Linkime sėkmės Jūsų darbams ir gerų, gražių, idėjų Jūsų planams…
  Su pagarba Nemenčinės darželio pedagogės Natalja Jakovenko ir Daiva Jucevičienė

 215. Danutė Buivydienė

  Mokyklos pedagogės nuoširdžiai dėkoja ,,Kivedai”( vadovei Elistai, gidei Genutei, vertėjai Jūratei, vairuotojams) už keliones į stažuotes Suomijoje. Dalykinės ir pažintinės programos puikios. Ačiū už profesionalumą, nuoširdumą, punktualumą.
  Su ,,Kiveda” bendrauju jau keletą metų, edukacinės kelionės visada puikiai organizuojamos. Ačiū Jums ir sėkmės.
  Su pagarba Danutė Buivydienė

 216. Adelė

  Su Kiveda šiemet mokyklos pedagogų kolektyvas vyko į dvi keliones: 1. Joniškėlio, Pakruojo dvarus. Kelionėje viskas buvo sklandu ir šaunu:) Partneriai nepakartojami. Pradžioje savo oratoriaus gebėjimais, lengvu humoru ir žiniomis visas Joniškėlyje „nupirko“ p. Viktoras, vėliau labai šiltai Pakruojo dvare sutiko gidė (pamiršau mergaičiukės vardą), o viską kuo įsimintiniausiai savo sąmoju užviršavo malūnininkas Levukas. Pasisėmėme gausybę šaunių emocijų, nuo juoko skaudėjo visus skruostus. Žodžiu, kol bus tokių entuziastų, Lietuva ir jos istorija gyvuos dar ilgai.

  2. Kelionė po Aukštaitiją (lankėmės Salako bažnyčioje, Gražutės lankytojų centre (mini jūrų muziejuje) bei smagiai pramogavome kartu su Vajasiškio bendruomene Senolių kaime.
  Viso kolektyvo vardu tariu didelį ačiū už profesionalumą, paprastumą gidui Mindaugui, vairuotojui Karoliui. Nuoširdus dėkui už padovanotas šiltas įsimintinas akimirkas:)

 217. Juozas

  Gdanskas – Šymbarkas – Malborkas. Kelionė pavyko puikiai, viskas vyko sklandžiai, patiko gido Irvido darbas, daug papasakojo apie Lenkijos istoriją ir sportą, įdomiai vedė ekskursiją po Gdansko miestą. Viskas vyko vietoje ir laiku, užteko ir laisvo laiko ir objektų lankymas nenuvargino.Viešbučiu esame patenkinti, pusryčiai puikūs.

 218. Ona

  Onutė ( March 25-27th)
  Lazdijai- Varšuva-Velička-Krokuva- Lazdijai. Kelionės maršrutas , apgyvendinimas, maistas ir pati kelionė -puikūs. Nuoširdžiai dėkojame gidui Irvidui už puikų bendravimą ir profesionalumą.Ačiū ir šauniesiems vairuotojams.

 219. Rmutė

  Š. m. balandžio 13 – 17 dienomis vyko edukacinė kelionė „UGDYMO KOKYBĖS GERINIMO PATIRTIS SUOMIJOJE“. Dėkoju Kivedos administracijai už puikius darbuotojus. Nuoširdžiausias AČIŪ už profesionalumą gidėms Elistai, Genovaitei ir vertėjai Jūratei.
  Pagarbiai

 220. Rima

  Retai kada tenka dar nustebti, bet dauguma gidų kursantų, kurie lankė Kivedos gidų kursus tikrai maloniai buvo nustebinti jų organizavimo kokybės bei kruopščiai surinktos profesionalių ir cahrizmatiškų lektorių komandos. Noriu padėkoti Kivedos kolektyvui už betarpiškumą, kompetentingumą ir tikslingus patarimus ateičiai. Įgavau naujų žinių, atsivėrė nauji ir platūs horizontai. Dabar belieka, toliau tobulinti gido veiklai reikalingus gebėjimus ir kad mus taip puikiai parengtus kelionių organizatoriai kuo dažniau samdytų:). Kuo didžiausios sėkmės visiems.

 221. Vilė

  Sveiki gyvi, daug esu keliavusi su KIVEDA, bet pastaruoju laiku matau didelį suprastėjimą, taupymą už padorumo ribos. Važiavome į Latviją, alyvų sodus. Kelionė šį kartą tikrai neįdomi, alyvos dar nežydi, tad sode nėra į ką žiūrėti. Pakeliui į sodus rodyti objektai mažaverčiai, gidė labai ribota, nesidomi gilesne istorija, paviršutiniška, o ir bendrauti su keleiviais nelabai sekėsi. Visi suprantam, kad tai sunkus darbas, todėl ne kiekvienas jį gali dirbti.Grįžtant dar padanga susprogo, taigi, vidury nakties atsidūrėme neapibrėžtoje situacijoje tarp Panevėžio ir Vilniaus. Vairuotojas nemokėjo ar neįgalėjo (viskas užrūdiję) pakeisti rato, taigi, keliautojai-veikite ką norite.
  KIVEDA PRASTĖJA, DEJA.

 222. Daiva

  UAB ,,Kiveda” kelionių organizatoriaus VADOVYBEI,
  Laba diena, šių metų gegužės 23 d. buvome išvykę į kelionę į Latviją su jūsų vadovaujama kelionių agentūra UAB ,,Kiveda” Tai jeigu trumpai,- kabutėse,,ačiū” jums už tai, kad atbaidėt vykti į bet kurią kitą kelionę suu autobusu. Negalvojome, kad šiais laikais Lietuvoje yra dar Azijos šalių lygio transportas… Nuo pat pradžių buvo aišku, kad tas autobusas toli nepavažiuos… grįžtant jis sulūžo ir tegu jūsų vadovė neaiškina , kad ten tik padanga sprogo, – vairuotuojai vargšeliai valandą laiko negalėjo nuimti kelis dešimtmečius nejudinto rato, ir šiaip,- jūsų gidė , kuri įlipo Panevežy, – tokio žemo lygio,- kaip ir jūsų visa organizuota kelionė… Ir internete ir visur kur tik įmanoma skelbsime, kokie esate… ir kaip taupote rizikuodami žmonių gyvybėmis. Beje, kelionės vadovė gerai įvaldžiusi žodį ,,atsiprašau”- tai už tai jai galite skirti premiją…

 223. Elė

  Dėl kelionės į Latviją su Dobelės alyvų sodu. Esu labai nusivylusi šia kelione, bet ne tiek programa, kiek žmonėmis, kurie ją organizavo.

  Pirmiausia, autobusas. Neveikiantis televizorius ir radijas buvo mažiausi nemalonumai, bet sąvokos “komfortabilus” neatitinka. Apie autobuso gedimą prie Panevėžio turbūt jau žinote. Gedimas, atsižvelgiant į bendrą autobuso vaizdą, buvo tik klausimas kada tai įvyks. Kaip kelionės vadovė paskui sakė: “Kitą kartą mes prieš samdydami autobusą nuvažiuosime jo pažiūrėti”. Nuostabu, ar ne? Jie teiksis atlikti savo darbą, už kurį paima pinigus.

  Antra, gidės iš Panevėžio darbas. Ji du kartus paliko pusę grupės gaudytis, kur ji su kita grupe nuėjo- nebuvo laukiama, kol visas didelis autobusas išlips. Gidė neturėjo jokio ženklo, kuris išskirtų ją iš minios. Latvijoje į smėlio festivalį visuomet važiuoja daug lietuvių autobusų ir privačių asmenų, visi susimaišo, grūdasi. Gidę pametame iš akių. Grupėje yra senų žmonių, kurie tokio lėkimo tempo nepalaiko. Tiesiog prastas grupės organizavimo darbas.

  Trečia, Tervetės programa suvalgė valandą vertingo laiko. Ten buvo tik piliakalnis, kurių ir Lietuvoje apstu, bei nauja pastatyta medinė pilis, į kurią pasižiūrėjome iš lauko. Kuom tas sustojimas buvo naudingas programai, negaliu pasakyti.

 224. Irena

  Noriu visos mūsų grupės vardu padėkoti už puikią kelionę į Latviją. Didelis dėkui ir gidei Angelei, kuri nuoširdžiai mumis rūpinosi. Manau, kad kitais metais mes vėl kur nors su jumis važiuosime.

 225. Unė

  Nuoširdus ačiū už nerealią kelionę į Dzūkijos nacionalinį parką… Nepakartojama gidė Onutė, net mane dzūkę sugebėjo nustebinti savo žiniomis, erudicija, meilę šilų dzūkų kraštui, puikia vietine tarme, jumoro jausmu…Su tokią gidę vykčiau, kur bepaviestų. Siūlau visiems apsilankyti, tikrai grįšite praturtėję žiniomis, teigiamomis emocijomis ir laimingi.

 226. Livija

  Didžiausi linkėjimai LAUMEI LAIMAI iš Kivedos:) Mokslo metų baigimo proga su savo pirmokais ir jų tėvais nutarėm pakeliauti po Vilniaus senamiestį. Kadangi ekskursantai dar maži, mums labai tiko žaisminga laumės Laimos kelionė – pasaka GELEŽINIO VILKO tema. Laima išties labai artistiška, žavi, puikiai sugeba susitarti su mažaisiais. Ir tėvai, ir vaikai buvo įtraukti į žaidimus, taigi ekskursija buvo ne tik pažintinė, bet ir smagi, o tai pirmokėliams juk svarbiausia. Vaikiškos šventės gali būti ir picų valgymas, bet smagiai prisiliesti prie istorijos ir mūsų senamiesčio paslapčių – šimtą kartų įdomiau ir prasmingiau. Dar kartą dėkojame linksmajai Laimai už rūpestį ir prisitaikymą prie mūsų mažųjų pirmokų poreikių. Iki kito karto:)

 227. Ieva

  Sveiki,

  labai ačiū, buvo puiki ekskursija. Nors lietutis džinsus sušlapino, tačiau Jūsų gidė Laima-Roza tikrai nuostabi. Lobis, o ne gidė:)

  Su geriausiais linkėjimais
  Ieva Augustinienė

 228. Stasė Imbrasienė

  Šį savatgalį dalyvavau teatralizuotoje ekskursijoje apie garsias Vilniaus moteris,kurią vedė jaunutė,bet labai charizmatiška gidė Laima.Pusė sutiktų žmonių senamiestyje bent viena ausimi norėjo pasiklausyti jos pasakojamų istorijų,pasigrožėti jos teatralizuota apranga.Laimutė yra tikras atradimas,turinti iškalbą,sąmojinga ir tikrai daug žinanti.Ačiū jai ir Kivedai,nuolat ieškančiai alternatyvų savo klientams.

 229. Raimundas

  Dėkoju už gerą nuotaiką ir energija, kuria ”pasikroviau” 08.25 – 08.26 ekskursijoje Latvijoje. ”Gaujos NP – Krimulda – Turaida – Sigulda – Lygatnė – Cėsis – Araiši . Įdomiai paruošta kelionės programa, kai istorines pilis ir senovines gyvenvietes keitė stulbinantis Gaujos parko gamtos vaizdai,o ko vertas apsilankymas po žeme stebint povandeninius ežerus. Nakvynės vieta pušyne prie jūros leido atsipalaiduoti ir pailsėti. Supratingas ir darnus kelionės vadovės – gidės Nijolės ir vairuotojo Edgaro dueto darbas leido mėgautis kelione ir gyvenimu.
  Ne pirmą kartą keliauju su ”Kiveda”, bet ši kartą super paruošta kelionė po ”Braliukų” šalį, kai net oras,skirtingai nei pranašavo sinoptikai buvo toks pat nuostabus kaip ir kelionė
  Dėkui.
  Kelionės dalyvis Raimundas

 230. Violeta

  Nuoširdžiausia padėka KIVEDAi, Vidui, Boženai, Irenai už puikiai, nuostabiai organizuotą kelionę mokytojams, į Šveicariją. Grįžę dar ilgai gyvenome patirtais įspūdžiais, vaizdais… Su KIVEDA keliaujam ne pirmus metus, niekada ne nuvylė.Jau kuriam planus kitiems metams.Kuo geriausių, Jums, darbų, idėjų ir puikių keliautojų.Su geriausiais linkėjimais Vabalninko pedagogai.

 231. Danutė

  Keliavau po Užnemunę. Tik įlipus autobusan maloniai nustebino autobuso švarūs langai( retai taip būna Lietuvoje) Kelionė buvo puiki,ačiū

 232. Tatjana

  Sveiki,2015-08-15 kelionė

  po kelionės į Latvijos ir Lietuvos Aukštaitijas turiu kai kurių minčių:
  1. Grupė buvo didelė,todėl gido ir vairuotojo darbą vertinu tiesiog puikiai, kadangi turistų tarpe buvo pilna nesavarankiškų keleivių, ypač su jais reikėjo didelės kantrybės.
  2. Į Agluoną vežti turistus reiktų tuomet kai nėra atlaidų- tada baziliką ramiai galima apžiūrėti, prie šaltinio prieiti. Per atlaidus per žmonių gausumą to padaryti visiems nepavyko.
  3. Jeigu kelias bus ir toliau remontuojamas nuo Utenos, tai tikrai reiktų važiuoti per Dūkštą, Pabradę, kaip padarėme važiuodami atgal.

  Kelionė labai įdomi.

  Pagarbiai.
  T. Timkinaitė

 233. Genutė

  Sveiki,
  pritariu Tatjanai. Kelionė labai turininga, gidė ir vairuotojas labai kantrūs,tikri profesionalai. Gidės puikios žinios, malonus balsas ir pasakojimo stilius.
  Atskirai noriu atsiprašyti gidės dėl savo nepagrįstų pretenzijų kelionės pabaigoje (nuovargis ir amžius:). Didelis ačiū ir sėkmės Jūsų darbuose

 234. Regita

  2015m. liepos mėn. 07d. įvyko konkursas ”Praleisk Mindaugo karūnavimo dieną su karūna”. UAB “Kiveda” pirmos vietos laimėtojui įteikė čekį pasirinktinai kelionei po Lietuvą visai šeimai. Mano dukra Liucija laimėjo I-ąją vietą ir mes pasirinkome kelionę po Lietuvos ir Latvijos Aukštaitijas rugpjūčio mėn. 15d. Kad ir labai anksti reikėjo keltis mažiesiems keliautojams (dukrai 6,9m. ir sūnui 2,10m.), tačiau kelionė mums visiems labai patiko. Kelionės vadovė Lida labai puikia tvarkėsi su dideliu būriu keliautojų. Buvo smagu, kad kelionėje visi laikėsi numatytų susitikimų laikų prie autobuso, buvo tolerantiški mano mažiems vaikams. Mums labiausiai patiko: Agluonos katalikų bažnyčioje esantis Marijos paveikslas, įspūdingas “Kristaus Karaliaus kalnas” su skulptūromis, Preili miestelyje esantis lėlių muziejus. Kelionės metu susibičiuliavome su keletu keliautojų: garbus svečias Povilas Sidaravičius ir Marija. Nuoširdžiai dėkojame “Kivedos” kolektyvui už malonų aptarnavimą ir galimybę nemokamai pakeliauti.

  Pagarbiai,
  Regita, Liucija ir Arijan

 235. Tatjana

  Sveiki,
  2015-08-22 buvau ekskursijoje Lenkijoje Jotvingių krašte.
  Kaip gerai, kad ,,kiveda” samdo tokius puikius autobusus ,, konigsklasse”.
  Įsėdus į autobusą matėsi kai kurių turistų susierzinimas, bet toks autobusas puikus viską nuėmė. Pavieniai turistai patogiai sedėjo atskirai , tarpas autobuse didesnis, erdvės daug.
  informacija ekskursijoje pateikta labai gerai. Gidė ir vairuotojas paslaugūs ir dėmesingi.

 236. Judita

  2015.08.22-23 kelionė Lietuvos Venecija (Panemunės keliu)
  Labai puikus maršrutas, gražūs vaizdai, daug lankytinų objektų. Gidė Nijolė nuostabi, toks jausmas, kad pas ją žinių šaltinis neišsenkantis.
  Tačiau, kaip jau minėta kituose komentaruose, Kiveda taupo peržiangiant padorumo ribas. Tai supratome atvykė į nakvynės vietą. Tokio “sovietinio palikimo” kempingo matyt reikėjo ilgai ieškoti. Vaizdas maždaug toks: keturviečiai kambariukai, tualetai ir dušai be durų (tik su užuolaidėlėm), šeiminikė atsisakiusi paruošti pusryčius, nes yra kita grupė, o paprašius kavos pareplikavo, kad taupo – kitiems svečiams neliks. Vadybininkės suskirstytos vetos “burtų” keliu, lėmė, kad dvi jaunos moterys nakvosime su vyru: kaip įsivaizduojate elementarų persirengimo procesą, ruošimąsi į dušą ar pan.? Toks požiūris – kliento negerbimas. Gerai, kad pasitaikė nuostabios bendrakeleivės, kurių namuke buvo laisvų vietų ir pakviete mus nakvoti pas save, bet ar tai ne vadybinku darbas?

 237. Aistė

  labai esu dėkinga gidei Laimai, kuri suorganizavo nuostabią ekskursiją apie žymias Vilniaus moteris ir suderino taip su mano gimtadienio švente, kad likau ne tik svečiai nustebinti, bet ir aš pati.. Ačiū Jums ačiū už nuostabią ekskursiją, gražias emocijas ir puikius prisiminimus dar ilgam. Visiems svečiams (pabrėžiu -VISIEMS), ekskursija labai patiko. Visi liko nustebinti pasakojimais, suorganizuotomis smagiomis akimirkomis..

  Ačiū Jums dar kartą už įdėtą sielą ir meilę savo darbui!

  p.s. padėkokite už mane ir vaikinukui nuostabiai grojusiam!

 238. Natalija

  Natalija (2015 rugpjutis 21)

  экскурсия по вильнюсским дворикам с замечательной
  Лаймой – Розой была, наверно, первой, когда 2 часа пробежали как 20 минут, а воспоминания останутся очень надолго

  Спасибо

 239. Tatjana

  Sveiki,
  Ekskursija po Lenkiją, palenkę labai turininga ir paprasta, yra mažai objektų.
  Tinka senjorams.Gidė visą kelionę kalbėjo davė daug informacijos.
  Autobusas galėjo būti daug geresnis Pvz. HAJ 001, jis senjorams tiktų daug geriau.
  Ar agentūra informuoja senjorus, kad daugumoje iš kelionių atvykstama labai vėlai, 00 val. ir vėliau ir todėl kai kurie senjorai nesupranta , kad reikia kviesti taksi už jį mokėti pinigus patiems , agentūra už juos nemokės, taip pat ir kiti keleiviai, kurie nori pailsėti nuo bendravimo, kelionėje, nori tylint pažiūrėti vaizdus pro langą.
  Agentūra turi apie viską senjorus įspėti iš anksto.

 240. Edita

  Sveiki,

  Dekojame uz puikiai praleista laika keliaujant po Lenkija. Programa buvo labai idomi, o keliones vadove maloni ir atsidavusi darbui, buvo idomu ir naudinga. Butinai keliausime dar! Aciu.

 241. Sara

  Gerb. Tatjana, baikit kalbėti ir advokatauti už kitus, kiti visai nemano taip, kaip jūs teigiate. Kalbėkite tik už save.

 242. Tatjana

  Labai gera kelionė į Baltarusiją. LDK palikimas Baltarusijoje, M. Oginskio dvaras Zalėseje, Gardinas, Slonimas, Lyda. Ružanai.

  Baltarusiją gerai žino gidė Irena. Suteikė man daug žinių. Ši šalis labai didelė, kol kas mes važiuojame tik į Minsko ir Gardino sritis dviem dienomis.

  Gal dabar besimokantys gidų kursuose klausytojai sugalvos ir daugiau dienų besitęsiančias keliones į Baltarusiją: į Vitebsko sritį, Gomelio , šiek tiek toliau į Baltarusijos šiaurę ar pietus

 243. Renata

  Noriu padėkoti gidei Laimai už turiningą,įdomią pažintinę,kūrybinę,sportinę edukaciją-ekskursiją šeštokams po Vilniaus pilių kompleksą,,Svajonių komandos kelionė laiku”.Tikrai rekomrenduoju vaikams ir tėveliams,taip pat mokytojoms ir mokinukams pakeliauti su puikia gide ,nes ekskursijos po Vilnių ne tik malonumas,bet ir naujos žinios.Ačiū.

 244. Lina

  Noriu padėkoti gidei Laimai už teatralizuotą ekskursiją Vilniaus senamiesčio kiemeliais su Roza. Pasirinkome ekskursiją kaip pramogą išskirtinės nuotakos mergvakariui. Išties programa turtininga, neperkrauta, pasakojimai vaizdingi ir įdomus, įtraukaintys. Malonu, jog gidė veda dialogą su publika, tai padeda koncentruoti dėmesį ir labiau įsitraukti į pramogą. Drąsiai rekomenduočiau ekskursiją ne tik miesto svečiams, bet ir patiems vilniečiams.

 245. Aukštadvario žemės ūkio mokykla

  Aukštadvario žemės ūkio mokyklos pedagogai nuoširdžiai dėkoja už turiningą ir labai naudingą edukacinę kelionę į Lenkiją: Tykocinas-Supraslis-Balstogė-Suchavolė. Puikus kelionės planavimas, organizavimas ir edukacinės programos parinkimas – tai būdinga JŪSŲ kelionių agentūrai. Ne vienerius metus su jumis vykstame į seminarus ir niekada nenusivylėme. Ačiū gidei Vitai – kompetetingai, lanksčiai, mokančiai išklausyti ir turinčiai ką papasakoti.

 246. Marija

  Pirmą kartą keliavau su Kiveda ir buvau maloniai nustebinta. Labai gerai paruošta programa, vadovė Genutė nuostabus širdingas žmogus. Visada klausdavo ar viskas gerai, ar visko užtenka, jeigu reikia galima sustoti. Puikiai suplanuotas eksursijų ir laisvas laikas. Super!!!!

 247. Saulius

  2015 m. spalio 29-30 d.Prienų r. Naujosios Ūtos pagrindinės mokyklos mokytojai vyko į pažintinę kelionę Veličkos-Krokuva. Kelionė paliko neišdildomą įspūdį. Daug pamatėme, daug sužinojome. Kelionė buvo puikiai suorganizuota. Ačiū kelionių agentūros KIVEDA direktorei Irenai, organizatorei Boženai Cvych bei grupės vadovei Liucijai Sriubienei. Jau ne pirmą kartą naudojamės šios agentūros paslaugomis, kuriomis naudosimės ir ateityje. Dar kartą didelis ačiū!!!
  Direktorius Saulius

 248. Daiva

  Edukacinės kelionės į Palenkę vertinimas:
  programa – gerai; gido ir vairuotojų paslaugos -labai gerai; nakvynė puikiai.

  Ačiū

 249. Zita

  Spalio 23-24 d. keliavome po jotvingių žemę Lenkijoje. Tai buvo edukacinė išvyka, todėl lankėmės Punsko lietuviškoje mokykloje. Įdomu buvo aplankyti mažus gražius tvarkingus miestelius Punską, Seinus, Suchavolę, Tykociną ir kt., jų bažnyčias, pilis, paminklus įžymiems žmonėms, susijusiems su Lietuvą. Tai buvo pirmasis mūsų apsilankymas šiame Lenkijos regione. Sužavėjo Branickių rūmai ir parkas Balstogėje. Nustebino usitikimas su p. Petru. Kiek žmogus gali padaryti!
  Gidė puiki, kompetetinga, paslaugi. Pildė mūsų norus, patarė, kokių lauktuvių parvežti, vis teiraudavosi, ar viskas mums gerai. Viskas gerai suplanuota, daug pamatėme,pilni įspūdžių laiku grįžome namo.Kelione esame labai patenkinti.

 250. Irena, Zenutė, Gražina, Beata

  Teko keliauti 2015.10.23-24dienomis su Kiveda į kvalifikacinę kelionę Punskas, Seinai, Jotvingiai,Tykocinas, Supraslis, Baltstogė, Choroščas,…
  Maloniai nuteikė kelionės dalyviai, puikiai visi bendravome. AČIŪ vadovei Liucijai Sriubienei už komunikabilumą, dėmesį ir rūpestingumą. Buvo malonu bendrauti.Vairuotojai mandagūs, ramūs, paslaugūs. Šiltai buvome sutikti D.ir Girėno lietuviškoje gimbazijoje. Puikus direktorius Jonas Vygra.
  Gidai puikiai atliko savo darbą. Išgirdome išsamias istorijas apie lankomas vietas. Viešbutis puikus, pusryčiai skanūs ir aplinka maloni. Pailsėjome.
  Manome, kad per 2dienas patyrėme daug ir gerų įspūdžių.Verta buvo ištrūkti iš darbų rutinos ir ” pasikultūrinti “. Tiesiog Kiveda nepavedė. Sėkmės ir toliau, linkime gero darbo.

 251. Lina

  Vilniaus šv.Kristoforo progimnazijos mokytojų kolektyvas nuoširdžiai dėkoja kelionių organizatoriai Daliai Grašienei už puikų kelionių organizavimą, malonų Jūsų darbuotojų bendravimą, gidų profesionalumą.
  Ačiū už tai, kad net jau ir mums įprastuose dalykuose leidžiate įžvelgti mažus stebuklus. Jūsų dėka visada iš kelionių parsivežame gerą nuotaiką ir malonius įspūdžius.
  Linkime Jūsų kolektyvui sėkmės ir 2016 metais 😉

 252. Janina ir Simonas

  Laba diena.Norime padėkoti už labai puikią ekskursiją vakar Šv.Petro ir Povilo bažnyčioje.Nepaprastai puiki gidė p.Genovaitė.Ačiu Jai už taip įdomiai ir labai naudingai praleistą laiką.Laukiame ir šiais metais kelionių su Jumis ypač po Lietuvą.Geros kloties visam “KIVEDOS” kolektyvui.Dar kartą labai didelis AČIŪ!Močiūtė ir anūkas Simonas.

 253. Žaneta

  Labai dėkinga KIVEDOS vadovei Elistai Girdauskienei už begalinį ir nuoširdų rūpinimąsi mūsų grupe. Vasario 8-12 dienomis viešėjome Londone su Erasmus+ programa pedagogams. Vadovė dėjo dideles pastangas, kad kuo daugiau pamatytume ir išgirstume, puikiai vertėjavo. Mūsų išvyka buvo nuostabi ir labai vertinga pedagoginiu požiūriu. Ačiū.

 254. Tatjana

  Labai gera ekskursija į Vrublevskio biblioteką, Tiškevičių rezidenciją.
  Laukiame naujų maršrutų į Baltarusiją: per medininkus į Vitebską arba per Lydą į Gomelį- Pinską. Galima 3 dienų daryti. Iš anksto ačiū.

 255. Rima

  Gal kelionių vadovai galėtų suorganizuoti kelionę į Polocką- Vitebską. Iš anksto dėkinga.

 256. Aušra

  Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos kolektyvas 2016 m. kovo 10-12 dienomis vyko į kvalifikacijos kėlimo kelionę Estijoje “Gabių vaikų ugdymo patirtis Estijos bendrojo lavinimo mokyklose”.
  Dėkojame visiems – Elistai už malonų bendravimą, šauniam gidui Arūnui, kuris atskleidė Talino ir Tartu miesto grožį, suteikė daug žinių ir kelionės džiaugsmo, vairuotojams ir kelionės draugams iš Kauno ir Prienų. Agentūra parinko puikų viešbutį. Labiausiai noriu padėkoti už edukacinę programą. Aplankėme 2 mokyklas, kurios tikrai vienos geriausių Talino mieste. Ten buvome maloniai sutikti, stebėjome pamokas, apžiūrėjome mokyklos erdves. Mokyklos direktoriai pristatė savo patirtis ugdant gabius vaikus. Viešbutyje išklausėme paskaitą apie Estijos švietimo sistemą, daug uždavėme klausimų, į kuriuos gavome visus atsakymus. Kadangi keliauju labai dažnai ir esu aplankiusi daug šalių, kuriose buvo pristatytos švietimo sistemos, tai galiu drąsiai teigti, kad šis kartas buvo pats sėkmingiausias. Viskas buvo suplanuota ir pateikta labai profesionaliai, o ne paviršutiniškai, kaip pasitaikydavo anksčiau vykstant su kitais kelionių organizatoriais.
  Labai smagu buvo apsilankyti ir AHHAA mokslo ir žinių centre. Jame pasijautėme vaikais, nes išbandėme viską. Iš kelionės parsivežėme puikią nuotaiką, saulėtą orą ir idėjas, kurias pritaikysime savo mokykloje.
  Sėkmės visam Kivedos kolektyvui.

 257. LIMINA

  Labai smagu keliauti su ŽMOGUMI, išmanančiu savo darbą. Esu dėkinga Elistai G. už nuostabią kelionę, už bendravimą, už supratimą. Linkiu Elistai G. ir visam Jūsų kolektyvui sėkmės.Dar kartą ačiū.

 258. Laima

  Šeštadienį vykome į kelionę “Mažų miestelių didelės paslaptys”. Labai įdomi kelionė ir šaunūs gidai. Diena tikrai nei kiek neprailgo, ačiū dar kartą, tikrai dar keliausime su Jumis 🙂

 259. Violeta

  Nuoširdžiausia padėka Elistai, kuri lydėjo mūsų grupę į Graikiją. Ačiū. Su jumis galime visur keliauti.

 260. Rima

  labai nepatiko ekskursija į Šakių apylinkes gegužės 28 d. Pagal programą, kuri buvo agentūros svetainėje, buvo numatyta edukacinė programa apie sūrių gamybą sūrių namuose, Lukšiai, Zyplių dvaras, Šakiai, aukštaiški patiekalai “Ragaučiuje”, vynų degustacija ir kt. Programa lyg ir įdomi. Tačiau prasidėjo nuo nesklandumų. Atvažiavo autobusas be mikrofono ir visą kelią negavome jokios papildomos informacijos. “Edukacinė programa” vyko bendruomenės namuose, kurie kažkodėl pasivadino “sūrių namai”, nors sūrius jie ten gamina tik demonstracijai kaip pramogą. Ten “klasėje” (ne kokioje nors iš tieų sūrių darykloje) pusantros valandos namų sąlygomis rodė, kaip iš pieno gaunama varškė (ir kaip iš jos po to daryti sūrį) o iš grietinės sviestas. Ekskursijoje dalyvavo vyresnio amžiaus žmonės, užauginę vaikus, o gal ir anūkus, ir jie tos varškės (ir sūrio) savo gyvenime prigaminę tiek ir tiek, daug kas ir svietą mušę ne pramogai, o šeimai maitinti. Tokia “edukacija” tinkama miestiečiams daželinukams, daugiausiai – pradinukams, o ne suaugusiems žmonėms, už kelionę sumokėjusiems palyginti nemažus pinigus, atvažiavusiems pusantro šimto kilometrų ir norintiems pamatyti ką nors naujo, ko negalėtų pamatyti važiuodami savarankiškai. Gelgaudiškio dvaras buvo apžiūrėtas tik iš išorės (ką vėl gi galima galima padaryti ir važiuojant patiems). O juk galima buvo įdėti nors kiek darbo ir suorganizuoti ekskursiją po dvaro vidų (tarp vestuvių, arba prieš), kaip tai buvo Zyplių dvare. Ekskursija po Zyplių dvarą tikrai buvo įdomi, ko neglima pasakyti apie Zanavykų muziejų. Tačiau nebuvo suteiktas laisvas laikas pasivaikščioti po parką ar apžiūrėti kspozicijas. Lukšiuose ekskursijos nebuvo iš viso, per miestelį pervažiavom gal tris kartus, tačiau neišgirdome apie jį jokios informacijos, neturėjome galimybės pasivaikščioti, nes buvome sustoję tik 15 min prie Lukšių pieninės kioskelio, ir jokios ekskurijos po miestelį nebuvo. O juk Lukšiuose mokėsi Jonas Basanavičius, gal ir daugiau būtų ką papasakoti. Taip pat nebuvo ir jokių aukštaitiškų patiekalų “Ragaučiuje”, buvo tiesiog paprasti pietūs Kiduliuose vyninėje. Vyno degustacija buvo tikrai labai gera. Degustacija ir ekskursija po Zyplių dvarą – tai, ko, greičiausiai, negalėtum gauti, nuvykęs savarankiškai. Žodžiu, kelionę 5-balėje sistemoje galima būtų vertinti trejetu.

 261. MEILĖ

  Savaitgalį keliavome su p. Irena Sinickiene po LDK pilis, dvarus ir rūmus Baltarusijoje. Labai įdomu!!! REKOMENDUOJU. Tikrai patiks 🙂

 262. Asta

  Liepos 1-8 dienomis su KIVEDA keliavome į Norvegiją.
  Grupės vardu norėčiau padėkoti Irenai, Vidui, Boženai- be galo kantriai, rūpestingai, atsakusiai į begales mano laiškų :). Ekskursinė programa labai įdomi, neperkrauta,viešbučiai puikūs(ne kempingai; visi dviviečiai, su patogumais).Beje, labai smagu keliauti su žmogumi, išmanančiu bei mylinčiu savo darbą.Toks buvo mūsų kelionės vadovas Arūnas Bliūdžius, stebinęs rūpestingumu ir erudicija.
  Tad dėkojame už puikią kelionę, o KIVEDOS kolektyvui linkime didžiausios sėkmės.

 263. Tatjana

  Noriu padėkoti gidei Gintei iš Kauno už pravestą ekskursiją į Zyplių , Gelgaudiškių dvarus, Kidulius ir t.t. ,, Šakių aukso žiedas”.
  Rekomenduočiau ekskursijas su koncertais organizuoti ne tik į Bistrampolio dvarą, Taujėnus, bet ir į Zyplių dvarą – Pažaislio festivalio koncertus.

 264. Tatjana

  Labai gera, informatyvi ekskursija po Žvėryno rajoną. lauksiu ,,Žvėrynas 2 ” ekskursijos.

 265. Rasma

  … ir vėl šeštadienis 🙂 🙂 Lietuvos dvarų lankymo diena. Šioje vienadienėje kelionėje sužinojau, kad Lietuva, tai kraštas, kuriame didžiausias dvarų tankumas! Šiuo metu jų pakilimo laikas, todėl reikia suskubti kuo daugiau aplankyti. PATIKO! Ką čia ir bepasakoti… esu lietuvė, tai ir didžiuojuosi kiekvienu mylimos šalies pasiekimu, pakilimu. Dvarai atgimsta įvairioms ir skirtingoms veikloms. Šį kartą Zyplių dvare pamatėme daug meno dirbinių, nes tai ten vykusių plenerų rezultatai – padovanoti darbai. Radau ir mylimų SODŲ, kabančių paluby.
  Šakiuose vaišinomės pietumis, vadinamais “ragaučiumi”. Su gražia suvalkiečių šnekta, su puikiais “aktoriais” pasijutome tikroje suvalkiečių šventėje.
  O paskui Kiduliai – pienių vyno degustacija ir susitikimas su šio vyno jau ketvirtos kartos gamintoju (auga dar dvi kartos, kurios jau šalia stengiasi įvaldyti šios žemės vynų gaminimo procesus). Mes turim tokį paveldą! Tokį gyvą palikimą! Po degustacijos – į Kidulių dvarą – į XIX a. ponių šokius. Na, ir smagumas!!! O jau grožis ir ponių elegancija! Mes gi šokom 🙂 Ir valsą, ir polką. Tik nemanykit, kad kas nors panašaus į tai ką mes suprantame 🙂 Nieko panašaus. Tai gražūs su daug įvairių figūrų šokiai. Labai malonu buvo šokti. O kaip gera buvo būti šalia skoningai ir autentiškai apsirengusių ponių.
  Dėkoju kelionės vadovei Daivai ir kelionių agentūrai KIVEDA už nuostabiai praleistą laiką ir turiningą kelionę.

 266. Liudas

  Per ‘Kivedos’ darbuotoju ziopluma – nesuderino keliautoju skaiciaus su vietu skaiciumi autobusiuke – teko visai grupei visa valanda stypsoti prie Spaudos rumu Vilniuje kol atvaziavo kitas, talpesnis autobusiukas!!! Visa laime, kad buvo nuostabus gidas ir vadovas Jonas, kurio deka kelione po Laziju rajona tapo nuostabi!!!

 267. Jolanta

  Savaitgalį lapkričio 4-5 keliavome su istoriku dr. Deimantu Karveliu po LDK pilis Baltarusijoje. Puiki kelionė, Deimantui Karveliui didžiulis ačiū už labai įdomius pasakojimus,keliaudamas nedažnai sutinki tokį profesionalą.
  Labai linkiu visiems tokios kelionės.

 268. Andromeda

  Spalio 28-31d.su Kiveda važiavau į Ukrainą. Noriu padėkoti nuostabiai gidei Liucijai Sriubienei už įdomius pasakojimus su detalėmis, kurių istorijos vadovėliuose nerasi, už rūpestingumą ir dėmesį.Sėkmės šiam nuostabiam žmogui!

 269. Tatjana

  Prašau organizuoti kelionę į Liubliną , Lvovą ne tik vieną kartą į vasarą. Pvz. aš nepatekau birželio mėn. ir niekur nerašo, kad grupė jau suformuota.
  tai vadybos trūkumas

 270. Agne

  Tatjana, nepykit, bet lyg butu vienintele agentura, organizuojanti keliones i Lvova, ju pilna 🙂 As tik jums nepatariu vaziuoti i Lvova autobusu, nes stovesite ant sienos bent kelias valandas. Nuovargis neispasakytas.

Naudojotės šios kelionių agentūros paslaugomis? Parašykite komentarą