InLt

InLt

Agentūros įvertinimas:

1 balas2 balai3 balai4 balai5 balai    (105 įv., vid.: 3.48)
Loading...

KELIONIŲ AGENTŪROS KONTAKTAI:

Kelionių organizatorius InLt organizuoja keliones atsižvelgiant į keliautojų pageidavimus bei poreikius, individualiai suderina kelionės programą. InLt kelionės apjungia pažintinę ir pramoginę veiklą. Turistines grupes lydi patyrę bei kvalifikuoti kelionių gidai. Visiems klientams yra suteikiama išsami informacija apie keliones, atsakoma į visus iškilusius klausimus. Ištikimiems klientams taikomos papildomos nuolaidos.

Internetinis adresas: www.inlt.eu

Biuro adresas:

Švitrigailos g. 7/16-310 kab., Vilnius
Tel.: + 370-5-2640008
Mob.: +370-650-37003
El.p.: info@inlt.eu , keliones@inlt.eu , incentive@inlt.eu50 Komentarai

 1. Evelina

  Teko keliauti su sia agentura i Baltarusija. Jokiu priekaistu negaliu pasakyti. Viskas buvo puikiai suorganizuota. Viesbutis buvo paciame miesto centre. Gide labai idomiai pasakojo apie senasias LDK pilis. Tikrai sudomino ir likome suzaveti, nes pries kelione net negalvojome, kad yra ka pamatyti ir Baltarusijoje. Likau labai patenkinta sia puikiai suorganizuota kelione.Parsiveziau daug geru ispudziu. Aciu!

 2. Danguolė

  Su šeima ir draugais keliavome į Švediją. Kelionė gerai organizuota. Visus smulkius kelionės metu atsiradusius trukdžius meistriškai sutvarkė gidė. Ačiū gidei Jolitai už įdomius pasakojimus ir gerus įspūdžius. Sėkmės!

 3. Kristina

  Su šia agentūra keliavome į Stokholmą. Kelionė buvo puiki ir gerai suplanuota. Labai didelis ačiū gidei Jolitai už nuoširdžiai ir nepriekaištingai atliekamą darbą. Grįžome pilni puikių įspūdžių:)

 4. Roma

  Su InLt keliavome jau kelis kartus. Pirmą kartą į Baltarusiją pasižiūrėti senųjų LDK pilių, o antrą kartą į Krokuvą. Abu kartus likome patenkinti. Puikiai parinkti kelionių vadovai.Ačiū gidei Marijai, lydėjusiai mus į Krokuvą. Su tokia gide tikrai važiuotume ir dar kartą, nestrūko nei pasakojimų, nei šmaikščių istorijų. Ačiū InLt.

 5. Edita

  Keliavome šį savaitgalį į Prahą, labai šauni kelionė, ačiū gidei Jolitai už puikius pasakojimus, gerą nuotaiką, gražią kelionę! Puikiai sudėliota programa o kelionės metu kilę bet kokie menki nesusipratimai buvo tuoj pat išspręsti.

 6. Justina

  Sutikome 2012 metus Minske. Likome labai patenkinti kelioniu agentura, viskas buvo gerai suorganizuota, paruosta zaidimu ir kitokiu siurprizu. Dekojame sauniai gidei Nijolei.Rekomenduojame sia agentura ir kitiems ir tikimes nauju geru kelioniu su InLt agentura.

 7. Aida

  Grizome is savaitgalio kruizo RYGA-STOKHOLMAS kupini geru ispudziu. Nuosirdus ACIU gidei JOLITAI uz jos geranoriskuma,silta sypsena,neblestanti pozityvuma,nuosirdu atlaiduma ir kantruma musu,turistautoju atzvilgiu.
  Sekmes jusu kolektyvui!

 8. Renata

  Vasario 17-19 dienomis pabūvojome puikioje kelionėje- Ryga-Stokholmas. Nesitikėjau, kad savaitgalio kelionėje galima tiek išvysti, patirti įspūdžių. Puikiai apgalvotas maršrutas, įdomiai parinkti objektai, viskas suplanuota minučių tikslumu. Jaunpils pilyje teko išvysti ir šou programą, kurios metu nuotaikingai buvo perteikti ir istoriniai faktai. Didžiulė kelionės sėkmė priklauso ir nuo gido. Šioje kelionėje mus lydėjo gidė Jolita-puikiai išmananti savo darbą, tolerantiška, atidi, šiltai bendraujanti. Patiko tai, kad ji visą informaciją perteikė pasakodama, o ne skaitydama iš užrašų. Puikiai pasiruošus programą ir sugrįžimui namo, kad kelias neprailgtų. Kelionę vertinu labai gerai. Rekomenduoju ją visiems, kas norite turėti geras savaitgalio atostogas.

 9. Jurgita

  Su šia agentūra balandžio 28-30 dienomis džiaugėmės kruizu Talinas-Stokholmas. Kelionytė tikrai pranoko lūkesčius. Ačiū gidei Marijai, kuri labai stengėsi visos kelionės metu.

 10. Valda

  Balandžio 28-30 kelionė į Vieną, manau daugeliui dalyvių įsimins kaip kažkoks siaubas. Pirmiausiai, autobusas buvo visiškai nepritaikytas kelionei su dviem nakvynėm autobuse, tai buvo paprastas tarpmiestinis autobusas, kuriame vos per 5 cm atsilenkia kėdės. Dar neprivažiavus tikslo jis sugedo, visa laimė, kad buvo nuostabūs vairuotojai, kurie moka ne tik vairą sukioti. Tad po valandžiukės kelionė tęsėsi. Blogiausia buvo net ne nepatogus autobusas, o gidė. Kadangi nuo gidės labai priklauso kelionės sėkmė, teko labai nusivilti. Gidė Rasa bandė įteigti, kad jei kelionė pirkta su nuolaida, tai negalime tikėtis nieko gero, o jei ji vestų ekskursiją kitaip…tai mums kainuotų jos paslaugos ne tiek. Manau ne tik dėl gidės , bet ir dėl agentūros organizacinio darbo stokos, praradome mažiausiai 3-4 valandas laiko(vien tik eilėje prie bilietų į programoje numatytą objektą praleidome 2 valandas), o kadangi mieste buvo numatyta tik viena diena, tai kiekviena minutė buvo aukso vertės. Apie tai, kad gidas nelauktų, tegu ir pavėlavusių asmenų į susitikimo vietą, neteko girdėti. Kai pasakėme, kad dar ne visi susirinkę , ji paprasčiausiai nepatenkintu tonu pasiūlė patiems jų palaukti, ir nusisukusi nuėjo į metro.
  Todėl labai gaila, kad gidės Rasos kažin koks nusistatymas sugadino kelionę į tokį nuostabų miestą.

 11. Ginte (2012/04)

  Teko keliauti į Brno-Viena su šia kelionių agentūra, na gidė nebuvo pati maloniausia (Rasa), jausmas buvo tarsi atidirbinėja ir tiek, buvo keletas labai nemalonių situacijų, kuomet gidė pasišalina ir tiesiog lieki pats gaudytis. Taip pat autobusas sugedo ir taip važiavom 2000km su prakiuruse šlangute, kiek tai buvo pavojinga nežinau, bet kad labai nepatikimas saugumo jausmas tai tikrai. Taip pat, kadangi sistema tokia kas pirmesnis tas greitesnis nepatekom į imperatorių rūmus, na galėjom papult prieš užsidarant valandai ir tai praleidiant beveik dvi lavandas metro+1h15min eilėje +29 laipsnių karstyje ant saulės.
  Aišku viską užglaistė mūsų važiavusi nereali kompanija. Tad jei važiuojate su labai linksmų plaučių kompanija – pirmyn, jei ne, tai geriau su kokia patikimesne kompanija, sėkmės visiems keliaujantiems 🙂

 12. Greta

  Dvi naktys autobuse, pakeliui sugedęs autobusas, stovėjimas prie muziejaus eilėse, natūralu, kad tokios emocijos…Žmonės, skaitykite kelionių programas, juk pirkdami daiktą etiketes skaitote.

 13. Agne

  Noriu padėkoti už gerai organizuotą ir įdomią savaitgalio kelionę į Taliną.

  Viskas buvo puiku: profesionali gidė, įdomūs objektai, istorijos… Viskas apgalvota… Didelis pliusas – filmai, rodyti kelionės į Lietuvą metu. Taip kelionė neprailgsta ir puikiai užbaigiama istoriniais akcentais
  Ačiū ir iki kitų susitikimų kelionėse.

 14. Rima

  Su agentūra InLt gegužės 19 d. vykome į Varšuvą. Pamatėme kitokią Varšuvą. Dėkojame gidei Irenai už nenuilstamą pažindinimą su šiuo nuostabiu miestu, betarpišką bendravimą. Grįžome pavargę (nes tempas buvo didelis), bet patenkinti, pilni įspūdžių. Nors už kelionę mokėjome su akcija, pigiai, tačiau paslaugos kokybei tai neasiliepė.

 15. Judita

  Sveiki, keliavome su Jūsų agentūra į Varšuvą 05.19-20 į muziejų naktį.Labai dėkingi gidui p. Norbertui, pukiam istorikui, organizatoriui ir žmogui. Mintys, kad visi tokie būtų. Sąlygomis patenkinti, geras autobusas, puikus vairuotojas Albertas iš firmos Sofina. Įspūdžių gavome nemažai, nors ir nespėjome aplankyti daug žymių vietų, sutrukdė nežmoniškos eilės į muziejus. Tūrbut ir turistai, ir patys Lenkijos gyventojai suskubo pasinaudoti tokią progą. Aplankemė Liudies muziejų (Muzeum Narodowy), kur spėjome apžiūrėti Europos ir Lenkijos dailininkų fantastinius darbus. Didelis AČIŪ visiems organizavusiems šią puikią kelionę ir žinoma visiems dalyviams. Iki kitų susitikimų.

 16. Jolanta

  Kelionė 2012-05-19 į Varšuvą pranoko mano ir mūsų kompanijos lūkesčius (vykome šešiese). Paslaptis- gidas Norbertas. Ačiū google, nes organizatoriai nuslėpė, kad mūsų gidas – tai Norbertas Stankevičius – kraštotyrininkas, istorikas, daug metų tyrinėjęs ir rinkęs medžiagą apie Mažąją Lietuvą ir ……….Dar kartą ačiū.

 17. Inga

  Norėčiau pasidžiaugti Jūsų įmonės organizuota kelione i Varšuvą
  2012-05 (19-20dienomis).Kelionė buvo šauni.Mūsų gidas Norbertas buvo tiesiog FANTASTIŠKAS vadovas. Daug keliauju ,bet tokių išsamių , be galo įdomių pasakojimų kelionės metu dar neteko girdėti. Kitą karta besiringdama kelionę organizuojama jūsų įmonės aš ir mano
  kolegos būtinai teirausimės būtent šio kelionių vadovo.

 18. Saulė

  Su šia agentūra važinėju dažnai. Puikus organizavimas, esu labai patenkinta. Viskas suplanuota tiksliai, geri maršrutai. Manau kelionėje labai svarbu gidas, jei pasitaiko profesionalas, mylintis savo darbą gidas, tai ir kelionė būna puiki. O dėl gido darbo kelionių agentūra nelabai gali garantuoti.
  Ačiū agentūros vadovams, jūs šaunuoliai.

 19. Edita

  Ačiū kelionių organizatoriui, gidui Deividui už puikius įspūdžius, gerą nuotaiką ir daug teigiamų emocijų kelioneje Talinas -Stokholmas-Sigulda.

 20. Leonas

  2012 metų birželio 22-24 dienomis su žmona vykau i kruizą Talinas-Stokholmas-Gaujos nacionalinis parkas. Nuoširdžiai dėkojame kelionės vadovui Deividui už gerą kelionės organizavimą, puikų pasiruošimą, šiltą bendravimą su žmonėmis

 21. Vera ir Jonas (Panevezys)

  Vykome į Joninių kruizą 2012m. birželio 22-24d. Talinas – Stokholmas – Sigulda. Kelione buvo nuostabi, pranoko mūsų lūkesčius. Labai gera grupė susirinko, visi gražiai bendravome. Labai nuoširdus ir malonus kelionės vadovas Deividas. Mielas Deividai, norime nuoširdžiai padėkoti Jums už toleranciją, malonų ir nuoširdų bendravimą, už puikų kelionės organizavimą už gerus įspūdžius ir puikią nuotaiką visos kelionės metu. Jei kitais metais vel keliausime, tai norėsime, kad gidas būtumėte Jūs. Gerų Jums kelionių.

 22. Andrius

  Su agentūra vykome į kelionę Vilko guolis – Augustavo kanalai. Iš pradžių buvome labai gerai suiteikę, nes kelionių agentūra tikrai parinko įdomų maršrutą.Nuotaika pradėjo gesti jau įlipus į autobusą, nes gidė Janina nelabai gaudėsi kokie keleiviai turi kur įlipti. Atsimenu kažkas iš keleivių net pakalusė ar ji turinti pažymėjimą dirbti gidu ir ar ne pirmą kartą važiuoja su grupe. Visos kelionės metu ji atrodė tokia pasimetusi, buvo nemaloni, kartais netaktiškai ir negražiai bendravo. Ekskursija Vilko guolyje pravesta prabėgom, skaitant iš knygutės ir ne visai gebant atsakyti į klausimus. Vėliau Šv. Lipkoj lyg ir viskas sklandžiai praėjo, bet pradėjus važiuoti į Augustavą, paklydom. Vairuotojai kartais regis nelabai gaudėsi kur mes esam, važiavo keliukais kaimo pritaikytais arklio vežimui geriausiu atveju, tikrai ne automobiliui ir juolab ne autobusui. Kartais važiuoti atrodė net baugoka, pasirodo vairuotojas pirmąsyk išvis važiavo šiuo maršrutu. Buvo labai karšta, gidė vietoj to, kad su mumis bendrautų ką nors pasakotų, ar praneštų apie situaciją, sėdėdama priekyje tylėjo. Vėliau pranešė, kad kaip mes tikriausiai žinome plauksime ne iš Augustavo, o iš kažkokio miesto į Augustavą, nes vėluojam. Nors apie tai nebuvo pranešusi. Plaukimo laivu reikėjo laukti daugiau nei pusvalandį, tai gidė prašė kur nors patiems pasivaikščioti. Dėl mūsų vėlavimo nebespėjome į ekskursiją Vygriuose tik prabėgom užbėgom pažiūrėt bažnyčios, kuri dar buvo atidaryta. Gryžom irgi gerokai vėliau nei buvo numatyta. Gerai, tik, kad aplink keliavo įdomūs žmonės, tai įspūdžių visvien parsivežėm. Su agentūra manau, dar keliausiu, su jais problemų nebuvo, bet tikiuosi ši gidė daugiau nepasitaikys..

 23. Sužavėta

  Vykome į ekskursiją Minskas- Senosios LDK pilys. Kelionė buvo puikiai organizuota- gerai sudarytas maršrutas, laikas, skirtas susipažinti su Baltarusija tiesiog tirpte tirpo, autobusui taip pat jokių priekaištų net lauke esant +35C neturėjome. Esame sužavėti kelionės metu lydėjusios gidės Nijolės darbu. Labai paslaugi, inteligentiška ir puikiai organizuota moteris nuolat dalinosi savo žiniomis apie lankomos šalies objektus. Nepaprastas jos žinių bagažas, entuziazmas tik patvirtino, kad esi profesinalės rankose! Nakvojome Minsko centre “40 let Pobedi” – labai švarus ir puikiai atnaujintas (viduje renovuotas) viešbutis su panoraminiu vaizdu į miestą (2 moderniams kambariams 1 tualetas bei atskiras dušas). Ekskursija pranoko lūkesčius!

 24. Bronė

  Bronė(2012.rugpjūčio 2-5 dienomis)
  Vykome į ekskursiją Adršpadai-Kutna Hora- Praha.
  Kelionė buvo puikiai organizuota, geri maršrutai, nostabus objektai.Ačiū gidei Marijai, lydėjusiai mus po Čekija. Su tokia gide tikrai važiuotume ir dar kartą, nestrūko nei pasakojimų, nei šmaikščių istorijų. Ačiū InLt.

 25. Vita

  2012 rugpjūčio 15-17 dienomis vykome į Taliną- Stokholmą- Piarnu.
  Puiki gidė Ilona įdomiai pasakojo apie žinomus objektus, neteko klaidžioti, nuolat primindavo ir pakartodavo kelionės programą ir laikus, kada kur reikia būti. Kai kurie keleiviai skundėsi gidės skubėjimu pradėti pasakojimus apie objektą nesusirinkus visiems ekskursijos dalyviams, tačiau žmonės patys buvo nesuinteresuoti kažką išgirsti ir net nepasivargino ateiti arčiau ir pasiklausyti, nors iš tiesų gidės pasakojimai buvo trumpi, aiškūs ir įdomūs.
  Pati kelionė turininga, įdomi, tik paskutinė kelionės diena varginanti, nes visą dieną tenka praleisti autobuse. Daugelis keleivių nesuprato kodėl į maršrutą įtrauktas Estijos kurortinis miestelis Piarnu, nes trumpai jį apibėgus susidarė įspūdis, kad pavaikščiojom bet nieko įdomaus nepamatėm. O sustojus prie jūros tik netoli nuo Rygos nebuvo galimybės išsimaudyti, nes nebuvo pliaže kur persirengti.
  Likus kelioms dienoms prieš išvykimą nustebom gavę kelionės atmintinę su šiek tiek pakeistu maršrutu (atsirado išvykimas iš Kauno, ko perkant aprašyme nebuvo), pakeistos išlaidos lankomiems objektams (jos sumažėjo, o kelionės metu buvo pasakyta dar mažesnė suma), nors tai nebuvo taip jau blogai, nes turimus pinigėlius išleidom suvenyrams ir lauktuvėms.
  Kitą kartą norėtųsi tik geriau organizuoto pinigų rinkimo už mokamus objektus, nes šįkart jis užsitęsė, niekas neturėjo smulkesnių pinigų grąžai.
  Iš tiesų kelione esu patenkinta 🙂 Išvykimas iš Vilniaus 1 val nakties lb geras laikas, Taline įdomiai praleista diena ir laisvas laikas, neišdildomi įspūdžiai plaukiant kruiziniu laivu į Stokholmą, be galo graži Švedijos sostinė, lb įdomi ekskursija miesto rotušėj, Vasa muziejus su įspūdingu laivu, vėl kruizas į Taliną ir kelionė namo, kurią vakarėjant neįtikėtinai prablaškė nuotaikinga Barono Miunchauzeno muziejaus gidė. Išsitempusi kelionė atgal į Vilnių iki 1 val nakties… (manau, reikėtų įspėti visus keleivius, jog sustojus išlipti ir grįžti į autobusą reikėtų kuo greičiau, greitai nueiti į tualetą bei parduotuvę nevarginant nei savęs nei kitų keleivių, bei svarbiausia – nevėluoti)

 26. Asta

  2012 m. rugjucio 16-19 Slovakija.

  Labai didelis dekui InLt uz super kelione: labai gerai sudaryta keliones programa, super gide Marija.
  Labai didelis aciu sauniai kompanijai keliavusiai kartu -jokiu velavimu, girtavimu, triuksmavimu ir pan. Viskas buvo super !!!

  Pats didziausias aciu vairuotojui Eugenijui – jus nuostabus !!!

  Pasiulymas InLt- nedarykit daugiau isvaziavimo is Vilniaus 2 val nakties, nes nei eiti miegoti, nei laukti 🙂
  Aciu.

 27. Linas

  2012 m. rugjucio men. 16-19 d. Tatrai, Slovakija.

  Teko keliauti ir man su drauge, esam labai patenkinti!
  Ypatingi komplimentai gidei Marijai, saves idejo daugiau nei privalejo. Rupinosi kaip mama, bendravo kaip geriausias biciulis 🙂
  Vairuotojas Eugenijus irgi labi fainas.

  Vienas pastebejimas – svente KALYBOJE (smukleje) gal geriau organizuoti paskutini vakara?

  Aciu Jums ir Jusu kompanijai, rekomenduosime draugams 🙂

 28. A.

  2012 m. rugjucio 16-19 Slovakija.

  Dazniausiai raso zmones kai kazkas buna negerai, bet retai kada is tikruju gerai.Nusprendziau teigiamai atsiliepti, bet matau jau tai parase viena musu grupes dalyviu.Bet gal geru zodziu per daug nebuna.
  Kadangi esu patyrusi keliautoja ir daznai pati organizuoju sau ir draugams idomias keliones,todel siek tiek buvau skeptiskai nusiteikusi pries sia kelione. Praeityje teko nusivilti kai kuriu kelioniu agenturu teikiamomis paslaugomis, o ypac kai kuriais gidais, kuriems akivaizdziai truko elementarios bendravimo kulturos. Bet, kadangi i Slovakija vykti norejo buvo tik viena drauge, tai pagalvojome pasinaudoti keliones agenturos paslaugomis.
  Siuo atveju noreciau pasakyti, kad likau suzaveta gide Marija. Labai profesionali, silta asmenybe ir aistringai myli savo darba. Puiki psichologe, virtuoziskai laviravo sprendziant nesusipratimus, kuriu nebuvo daug, arba tiesiog kiti ju net ir nepastebejo.
  Pritariu Astai,kad tokio profesionalaus vairuotojo , kaip Eugenijus man dar neteko sutikti.
  Grupe buvo labai tvarkinga…
  Tik vienintelis minusas, kaip ir buvo mineta, yra toks nei sioks nei toks isvykimas is Vilniaus…Turiu omenyje laika.
  O programa siulyciau papildyti dar papildoma viena diena – paskutine tokia relaksacine isvyka i vaiduokliu pili:)geriau gal siek tiek primoketi, bet kadangi kelione yra ilga tai gal vertetu pabandyti.
  Jeigu agentura bendradarbiaus su tokiais gidais ir vairuotojais ir siulys toki biudzeta, tai turite sansu suklesteti

 29. Ramunė

  2012 m. rugjucio 16-19 Slovakija.

  Pritariu Astai, kelionė buvo super! Labai apgalvotai viskas organizuota, gidė (Marija) nuostabi visais atžvilgiais, vairuotojas irgi 🙂
  Kompanija pasitaikė labai linksma ir draugiška 🙂
  Labai ačiū 🙂

 30. Milda

  Kelionė į Slovakiją Rugpjūčio 23-26d.

  Apie kalnus svajojau jau labai senai ir vis laukiau patrauklaus pasiūlymo iš kelionių agentūrų. Labai gerą variantą pasiūlė ši įmonę INLT, bet prieš pirkdama buvau sudvejojusi, nes jau buvau keliavusi su šią agentūra į Vieną, tai teko nusivilti (ne kiek pačia kelione, bet gide Rasa, tokio košmaro nebuvau dar mačiusi). Tačiau noras keliauti į kalnus nugalėjo ir tikrai likau sužavėta.
  Gidė Marija super, didelis Ačiū jai už nuoširdų darbą. Visa kelionė buvo suorganizuota iki pačių smulkmenų, nebuvo didelių nesklandumų. Visi bilietai į keltuvus ir urvus buvo nupirkti bendrai, be didelės gaišaties.
  Kelionės programa man labai patiko. Plaukimas plaustais po ilgos kelionės autobusu, buvo puiki pramoga, kuri manau patiko visiems. Kitą dieną aplankėme Belianską urvus, bei kopėme į kalno viršūnę, nuo kurios atsivėrė pasakiški vaizdai. Aišku ir paskutinės dienos kalnų panorama tikrai buvo nuostabi. Šios kelionės vaizdai dar ilgai išliks mano atmintyje.
  Kelionių agentūros INLT, Marijos bei nuostabių vairuotojų dėka išsipildė mano svajonė aplankyti kalnus, todėl noriu visai komandai nuoširdžiai padėkoti. Ačiū Jums.

 31. Eugenijus

  Buvau Jūsų vairuotojų šioje kelioneje. Ačiū jums visiems už gerus atsilepimus! Jus buvote šaunus, nuostabus ir linksmi keleiviai.:)

 32. Greta ir Ausra

  Kelionė į Slovakiją Rugpjūčio 23-26d.

  Dekojame visam kolektyvui uz sia puikia suorganizuota kelione! Viskas buvo super! Esam apzavetos musu keliones gide -Marija, kuri rupinosi mumis visais lyg tikra mama:) Saugoti ir myleti tokia gide!

  Visos keliones metu, megavomes puikiu organizuotumu, pamateme nuostabius vaizdus, pamilome kalnus:) Nors raumenis skaudejo dar pora dienu po keliones, bet tai tik primine puikiai praleista laika SLOVAKIJOJE. DIDELIS JUMS ACIU!!!

 33. JONIKĖ

  GRĮŽOME IŠ KELIONĖS Į VIENOS MUZIEJUS NAKTĮ SPALIO 5-7 DIENOMIS.KELIONĖJE LYDĖJO GIDĖ NIJOLĖ. TAI AROGANTIŠKAS IR NEJAUTRUS ŽMOGUS.GRUPĘ SUDARĖ NEĮGALIEJI IR JŲ ARTIMIEJI.GIDĖ VISAI NEATSIŽVELGĖ Į PAŠYMĄ VAIKŠČIOTI LĖČIAU. NEŽINIA, KIEK KARTŲ VEDĖ TOMIS PAČIOMIS GATVĖMIS .APSIDAIRYTI NEBUVO KADA, O JOS KALBĄ GIRDĖJO TIK TIE, KURIE STOVĖJO ŠALIA.TOKIU TEMPU LAKSTANČIŲ TURISTŲ DAUGIAU NEMATĖME.SUSIDARĖ TOKS ĮSPŪDIS,KAD TAI DAROMA TIESIOG SĄMONINGAI.VIS BUVO PRIMENAMA,KAD TAI JAI NEPRIKLAUSO,KAS BUS JEIGU JĄ UŽGRIEBS VIENOS MOKESČIŲ INSPEKCIJA. O JEIGU KAS ,JI GALI NAKTĮ GRUPĘ PALEISTI VIENUS, NES KAS JAI UŽ TAI MOKĖS.GAILA ,KAD TOKS ŽMOGUS APKARTINO TOKIOS GRAŽIOS KELIONĖS ĮSPŪDŽIUS.MES NEĮGALŪS, BET , KAI AUTOBUSE KALBĖJO MŪSŲ ATSTOVĖ REGINA ,TAI IR ŽINIŲ IR KALBOS KULTŪROS ,ŽMOGIŠKO SUVOKIMO,ATLAIDUMO MIELAI PONIAI NIJOLEI IŠ JOS MOKYTIS IR MOKYTIS.O GAL JAI ATRODĖ,KAD MES NEVERTI JOS?
  SAVITARPIO PAGALBOS PRINCIPU IŠGYVENOME. GAILA ,LABAI GAILA, KAD NEBUVO ATSIŽVELGTA Į PRAŠYMĄ ELGTIS ŽMOGIŠKIAU.GYDOMĖS IKI KELIŲ KRAUJOSRŪVOMIS APTEKUSIAS KOJAS,DĖKOJAME SAVO DRAUGIJOS PIRMININKEI LIDIJAI UŽ ĮDĖTAS PASTANGAS ORGANIZUOJANT ŠIĄ GRAŽIĄ KELIONĘ,
  KELIONIŲ AGENTŪROS ORGANIZATORIAMS,MUS VEŽUSIEMS VAIRUOTOJAMS.NA, O GIDĖ? …….AČIŪ IR JAI
  VIENA NUOSTABI….

  BITĖ KELIAUNINKĖ

 34. Ingrida

  Iš inlt pirkome dviejų dienų kelionę sausio 5-6d. į Baltarusiją. Kartu su kitomis šiemomis, mūsų dešimties draugių ir vaikų kompanija vykome pas Diedą Morozą į Belovežo girią, išvaikščiojom Gardiną, apžiūrėjome pilis, Lydoje sudalyvavome karaliaus Jogailos ketvirtosiose vestuvėse ir puotoje– buvo labai labai smagu – nors grįžome privargę, įspūdžai puikūs, ilgai juos pasakojome artimiesiems ir kolegoms ačiū gidei Marijai – ji tikrai dirba iš visos širdies: tiek daug iš jos sužinojome, ačiū ir vairuotojui Petrui, kuris pildydavo visus mūsų prašymus Apart viešbučio “Belarus” Gardine – viskas buvo nuostabu!!! Mamyčių kolektyvas

 35. Keliautojai

  Nauji metai Paryžiuje gruodžio 27 – sausio 2 dienomis.
  Nebuvo dar tokio blogo Naujų sutikimo.
  Pati kelionė buvo gal ir pusėtina,bet niekas neįspėjo,kad pats sutikimas bus aikštėja,kurioja nei joks koncertas,nei fejerverkai…Tik lietus,nuo kurio nėra kur pasislėpti,nes parduotuvės nedirba,o kavinės užimtos,ir mintis,kad “Naujeji Paryžiuja,bet greičiau namooooo”…
  Gidė Jolita net nepatarė kur,kaip praleisti tą “puikų” sutikimą.Pati atrodė be džaugsmo.Ji tik dirbo savo darbą.
  Pagalvoti apie tai,kad sutikti Naujus su ekskursija kažkur-niekada.

 36. Rasa

  Paskaitau komentarus ir galiu pasakyti paprastai. Kelionėse būna visko, todėl tikrieji keliauninkai pripratę, kad būna geresnių ir blogesnių maršrutų, orų, autobusų ir pan. Man, kaip keliauninkei, labiausiai kelionėje nuotaiką gadina pikti bendrakeleiviai, niurzgos važiuojantys ne šalį pažinti, o savo psichologinių problemų spręsti ir savo nuotaikas kitiems užkrauti. Jei vykstant į kelionę žmogus gerą nuotaiką pasiima su savimi, tuomet viskas būna puiku, net jei oras nekoks:)
  Beje, o gidai yra mažiausiai prie ko,dėl manęs jų galėtų išvis nebūti. Man, kaip tikrai keliauninkei auklės nereikia:)

 37. Jevgenij

  Su draugais (15 zmoniu) vaziavom slidineti i Gudauri (Gruzija). Viskas buvo puikiai suorganizuota! Kitos, gerai zinomos agenturos tokios keliones net pasiulyti negalejo.

 38. Gintarė Marija

  Vykome į kelionę, kurią organizavo UAB “InLt”. Labai dėkingos už nuostabias akimirkas praleistas Krokuvoje. Nuostabūs viešbučiai, skanūs ir gausūs pusryčiai. Ypatingai sužavėjo gidas Deividas. Sėkmės Jūsų komandai. AČIŪ

 39. md.

  Noriu pasidziaugti, kad buvo nuo A iki Z suorganizuota kelione i Varsuvos naktis. Labai mielas ir visada besisypsantis vadovas Darius. Tikrai visada lauke musu, atsakinejo i mums iskilusius klausimus. Daug apsiskaites. Smagu ir keliauti…

 40. A.D.

  Smagi kelionė Talinas-Stokholmas-Barono Miunhauzeno muziejus. Vienintelis pasitaikęs nesklandumas dėl autobuso buvo operatyviai išspręstas ir toliau viskas vyko sklandžiai. Gidė Jolita tiesiog nuostabi – linksma, energinga, rūpestinga, puikiai pažįsta miestus, pripasakojo daugybes linksmų istorijų. Grįžome labai patenkinti ir norėtume su šia gide keliauti ir kitą kartą.

 41. a.j.e

  Nesenei važiavome šios agentūros kelione Vroclav-Karlovy Vary-Praha ,esam labai patenkinti puiki gidė Jolita ,labai įdomu ,įdomiai pasakojo ,puikus vairuotojai. Viskas labai patiko tiesiog puiku. Didelis Ačiū visiems.

 42. Birutė

  Norime padėkoti gidui Dariui už sukurtą puikią kelionės nuotaiką, nenuobodžiai pateiktą informaciją, gera jumoro jausmą, puikų bendravimą. Su tokiu gidu nors ir į pasaulio kraštą. Kelionė vyko birželio 22-24 d. Talinas – Helsinkis – Porvo -Tartu.
  Taip pat dėkojame vairuotojui Igoriui.
  Keliautojai iš Panevėžio

 43. Rita

  Vasaros pabaigoje susigundėme su kolege nuvykti į renginį “Muziejų naktis”, kelionę į kurį organizavo InLt. Norime dar kartą padėkoti už puikią kelionę, gerą nuotaiką, nepamirštamus įspūdžius.
  Savo svetainėje esame patalpinę tris straipsnius apie kelionę. Paskaitykite:
  http://www.lsdpklaipeda.lt/dalinames-vasaros-ispudziais-piligrimu-vietos-lichene/
  http://www.lsdpklaipeda.lt/dalinames-ispudziais-frydricho-didziojo-mieste-potsdame/
  http://www.lsdpklaipeda.lt/dalinames-vasaros-ispudziais-muzieju-naktis-berlyne/
  Keliautojos iš Klaipėdos.

 44. Birutė

  Labai domintų daugelis kelionių ir dar mielai keliaučiau, tačiau daugeliui kelionių yra vienas didelis minusas – naktis autobuse. Išsprendus šią problemą, manau,keliautojų padaugėtų.

 45. Rasa

  Keliavau vasario 14 d. su grupe į Baltarusiją: Nesvyžiaus pilis, Minskas, baletas “Vytautas”. kelionės programa labai puiki, įspūdžiai būtų irgi nuostabūs jei ne labai prastas autobusas ir dar blogesni vairuotojai.
  Pasistenkite prašau kitoms grupės nesamdyti to paties autobuso. Žadėto karšto vandens nebuvo, sėdynės sulūžę, šiukšlių maišelių nei dėžių nerasta, vairuotojai klaidžioja po Minską, neranda operos teatro ir panašiai
  Na ir gidė neturėjo daug žinių apie Baltarusiją.
  Taip kad organizaciniai nesklandumai kartais gali nustelbti gerus įspūdžius

 46. Raminta

  Grįžome iš kelionės Talinas-Stokholmas-Sigulda.Įspūdžiai patys geriausi.Likome patenkinti-ir aplankytomis vietomis,ir bendrakeleiviais,ir ypač gide Jolita,jos įdomiais pasakojimais,grupės valdymu(vėluojančių neturėjom),tempu,patarimais…

 47. Vida

  Balandžio 29 d. (šeštadienį) keliavome iš Vilniaus į Pakruojo dvarą su gide Fausta. Kelionė neprailgo dėka gidės Faustos-nuostabi ir gidė, ir kelionės programa.
  Dėkoja Irutė ir Juozas, mama Virgutė, jos sūnelis Aidas ir dukrelė Kornelija, Irena ir Vida

 48. Natalija

  Nuolat keliauju su INLt, ispudziai tik geri,gides labai kvalifikoti,programos turtingos. Sekmes jums. Dekoja Natalija

 49. Laurynas

  Prašau, nustokite siųsti SPAMĄ!
  Joks normaliai mastantis žmogus nenorės turėti reikalų su tokia kompanija.

 50. Saulius

  Juokinga skaityti komentarus. Stilistika ta pati ir akivaizdu, kad komentarus raso kazka bendro turintis su sia agentura zmogus ar zmones. Pirmas ivaizsis nekoks. Kadangi patys rasote apie save komentarus – tad pasiulyciau atsinaujinti internetini puslapi ir efektyviau pasireklamuoti. Sekmes!:)

Naudojotės šios kelionių agentūros paslaugomis? Parašykite komentarą