Kelionių Laikas

Kelionių Laikas

Agentūros įvertinimas:

1 balas2 balai3 balai4 balai5 balai    (108 įv., vid.: 2.83)
Loading...

KELIONIŲ AGENTŪROS KONTAKTAI:

Pažintinių kelionių autobusu organizavimas, poilsinės kelionės, aviabilietai, kruizai, viešbučių rezervacija.

Internetinis adresas: www.kelioniulaikas.lt

“Kelionių laikas” biuro adresas:
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius,
Tel.: (370) 8~5 2751797
Faks.: (370) 8~5 2721262
El.p.: info@kelioniulaikas.lt11 Komentarai

 1. Julija

  Buvau ekskursijoje po Zemaitija(spalio 17d.), man labai patiko, gidas Vytautas buvo labai saunus! Dekuj, ir toliau taip!;D

 2. Dei

  Keliavau su sia kelioniu agentura į Odesą, Krymą. Gidas- Raimundas, kurio darba penkiabalėj sistemoj vertinčiau tik 2+. Viešbutis-jeigu taip galima tai pavadinti, prie Jaltos, Donnbas, tai kažkas žiauraus- su skalapendrom, beja nuodingom ir tarantulais. Nors kambario grindys plaunamos kasdien, tačiau ant sienų tapetų likę nuo užtraiškytų vabalų plėmai. Nuo lubų varvantis vanduo ir pan. Didelis nepatogumas -poilsis prie jūros, nes keliama su keltu kuris dirba tik tam tikromis val. Žadėtos ekskursijos į Jaltą bei Alupką nebuvo organizuotos-liepta savarankiškai ten norintiems nuvykti.

 3. Rasa

  Su Raimundu buvau keliose kelionėse, puikus žmogus ir nuostabus gidas. O Kryme buvau savarankiškai, ten kitokių viešbučių nėra, visi tokie. Krymas yra sovietinė egzotika, net iš principo nėra jokio normalaus poilsio. Beje, tie vertintojai pažymiais visiškas nesusipratimas. Jei jų kas darbą kasdien ir daug metų vertintų pažymiais,pažiūrėčiau ar kiltų ranka kitiems rašinėti dvejetus ir įžeidinėti žmones.

 4. Natalija

  Turėjau išvykti į naujametinę kelionę Meisenas-Dresdenas-Berlynas, bet neišvykau, nes vadybininkė Živilė (vyresnio amžiaus moteriškė) savarankiškai išbraukė mane iš sąrašų. Likus savaitei iki kelionės paskambinau sužinoti ar įvyks kelionė ir sužinojau, kad kelionė įvyks, bet esu išbraukta iš sąrašų. Priežastis – likus mėnesiui iki kelionės, aš nesumokėjau, nors tuo metu ponia Živilė sake, kad dar yra laiko formalumams sutvarkyti. Tai bent paskambintų, praneštų – nieko panašaus nepadarė, tik tyliai išbraukė.

 5. Marija

  Įvertinau 4 balais, o ne 5, nes lojaliems klientams neduoda papildomų nuolaidų. Su kelionių laiku važiavau į naujametes keliones, visai neblogai, patiko ir kelionė, ir faini vairuotojai ir gidai linksmi. Labiausiai patinka, kad prieinama kaina ir viešbučiai geri (tik Lenkijoje Baranowski sugadino viską, kaip pasakė kaimynas: pusė žvaigždutės šiam viešbučiui ir tai per daug).

 6. Atsiliepimas

  2015 m. gegužės mėn. kelionė Sarema-Hiuma-Talinas patiko,ačiū.
  K.

 7. Loreta

  Keliavome i Naujametinę Prahą ir Vieną. Kelionė labai patiko, ypač komanda – abu vairuotojai ir gidė Danutė. Gražiai ir linksmai bendraujantys tarpusavyje, sugebantys sukurti gerą nuotaiką. Ačiū už puikią kelionę ir nuostabius įspūdžius!!!

 8. Agne

  Labai patiko dienos kelione i Anykščius. Susidariau įspūdį, kad agentūra labiau orientuojasi i senjorus, bet tas netrukdė pažintinei ekskursijai. Autobusas buvo patogus, gidė Laimutė labai stengėsi ,kad visi liktų patenkinti. Pasisekė ir su oru.

 9. Laisve

  Keliavau į Gardiną, tikrai labai patiko, ačiū. labai rekomenduoju.
  Tačiau už mokamus objektus papildomai rinkti 20 euro tikrai yra per daug, nes nei muziejuje, nei prie Augustavo kanalo, nei prie Augustavo kanalo muziejaus, nei prie sinagogos, prie kurios stovi autobusai, nėra normalių wc. Mokami objektai tikrai tiek neverti.

 10. Natalija

  Latvijos Vidžemės Šveicarija 2018-09-29

  Patys kelionės darbuotojai sako, kad šiai kelionei reikia “kantrybės ir pakantumo”, mums reikėjo be jokios veiklos laukti 1 val. bobslejaus trasoje eilėje bei 1,5 val – prie lino kelio. Nežinau kodėl nerezervavo laiko bobslejui, nes telefonas buvo nurodytas internete ir ant trasos.
  Tai gi turėsite 2,5 val laiko, per kurį papietaukite (būtinai imkite maistą su savim, ten visiškai nebus kur papietauti) ir patys nueikite į pramogų parką (gidas to nesiūlys), jis yra į dešinę nuo lino kelio. Ten smagiai prakeisite laiką (užrezervuokite paskutinį reisą ir turėsite pakankami laiko parkui).

  Taigi kelionė įdomi gamta, bet imkite kantrybę, maistą, gėrimus ir gerą nuotaiką.

 11. Agne

  Buvome dienos kelioneje Augustave, viskas labai patiko, isskyrus senaja jotvingiu gyvenviete, vietoj jos geriau butu pasivaikscioti po Augustavo miesteli, nes laisvo laiko neuzteko 🙂 Taip pat niekam nepatarciau palikti automobilio prie Spaudos rumu, mums nupyle visa benzina

Naudojotės šios kelionių agentūros paslaugomis? Parašykite komentarą