Atostogų Perlai

Atostogų Perlai

Agentūros įvertinimas:

1 balas2 balai3 balai4 balai5 balai    (34 įv., vid.: 3.50)
Loading...

KELIONIŲ AGENTŪROS KONTAKTAI:

Internetinis adresas: www.atostoguperlai.lt

Biuro adresas:
Kelionių agentūra Atostogų perlai
Laisvės pr. 77C – 55/2 aukštas, Vilnius
Mob. tel.: 865266996
El. paštas: info@atostoguperlai.lt8 Komentarai

 1. Dainius

  2013 m. rugpjūčio mėn. su šeima skridome 7 dienoms pailsėti į Rodo salą. Turizmo agentūra tikrai pasiūlė gerą kelionės kainą o ir dar labai gerą nuolaidą. Kolektyvas dirba puikiai ir greitai.

 2. Akvilė

  Kelionių agentūra Atostogų perlai su nuostabiąja Vaidute priešaky, mano gyvenime sudėliojo taškus tarp didelių ir dar didesnių mano svajonių… Jau apie poilsines keliones nebešnekant, galiu drąsiai teigti, kad be priekaištų buvo sudėliota mano svajonių kelionę į Ameriką, nekilo jokių rūpesčių ir paskutinėj, pažintinėj kelionėj į Švediją. Kelionės suteikia prasmę, kai darbas darbą veja, todėl visi rūpečiai susiję su kelionių organizavimu galėtų tiek džiuginti tiek varginti…Tačiau patirtis šneka už save ir aš renkuosi profesionalų paslaugas! Nuo 2009m. man tikras perlas ATOSTOGŲ PERLAI!

 3. Ieva

  Sveiki. Naudojomes sio kelioniu agenturos paslaugomis ir likome labai patenkinti- aptarnavimas malonus,bendravimas siltas,pasiulymai tik geriausi ir kainos nesikandzioja! Rekomenduoju!

 4. Ruta

  Sveiki,
  labai saunu ir gera uzsakineti keliones, skrydzius per Jusu agentura. Operatyvus, paslaugus, mandagus bendravimas, lanksti nuolaidu sistema pastoviems klientams. Geru darbu, keliaujanciu klientu! Sekmes.

 5. Neringa

  Puiki pasiula, greitas pasiulymu pateikimas, pagalba ir rekomendacijos pasirenkant viesbuti/apartamentus, draugiskas ir siltas bendravimas. Rekomenduoju visiems!:)

 6. Arturas

  Sveiki. Sios agenturos paslaugomis naudojames jau ne vienerius metus, tikrai esame labai patenkinti. I keliones teko vykti kartu su Vaida kaip grupes vadove ir atskirai. Darbas organizuotas, bendravimas labai malonus, siltas. Kainos visada su nuolaidom :). Jamam sia agentura :))))

 7. Mantvydas

  Isbandžiau agentūra ne tik as bet ir draugai, tikrai viskas super, nenuvylė, neapgavo, taip pat pakonsultuoja patare is ko geriau rinktis, padeda surasti optimaliausia varianta 🙂 +++++

 8. Daumantė

  Su Atostogų perlais keliavome į Tenerifę – Vaida pasiūlė puikų kainos ir kokybės santykį, kelionę įsigyjome greitai ir keliavome sklandžiai. Ačiū!

Naudojotės šios kelionių agentūros paslaugomis? Parašykite komentarą