Guliverio kelionės

Guliverio kelionės

Agentūros įvertinimas:

1 balas2 balai3 balai4 balai5 balai    (227 įv., vid.: 3.02)
Loading...

KELIONIŲ AGENTŪROS KONTAKTAI:

Pažintinės ir poilsinės kelionės autobusu į Prancūzija, Graikija, Italiją, Ispaniją bei kitas Europos šalis.

Internetinis adresas: www.guliveriokeliones.lt

Guliverio kelionės biurų adresai:

Vilniuje:
J.Lelevelio g. 4
Tel. (8-5)2660700, tel./faks. (8-5)2660701
el.paštas: vilnius@guliveriokeliones.lt

Kaune:
Savanorių pr. 128
Tel. (8-37) 331418, 330133, tel./faks. (8-37) 331419
el.paštas: kaunas@guliveriokeliones.lt

Klaipėdoje:
Taikos pr. 3
Tel. (8-46) 216779, tel./faks. (8-46) 214927
el.paštas: klaipeda@guliveriokeliones.lt

Utenoje:
Aušros g. 37
Tel. (8-389) 61000, faks. (8-389) 61000
el.paštas: utena@guliveriokeliones.lt81 Komentarai

 1. giedrius

  Vaziavome su Guliveriu i Cekija. Vadovas buvo Mindaugas, tikra
  enciklopedija sis zmogus,smagu ir viskas saunu buvo.

 2. Algis

  va=iavau su Guliveriu slidin4ti 5 Italij1. Viskas buvo super.

 3. Laura

  važiavome į Slovakijos Tatrus su Giedriumi. Viskas super. Giedrius – puikus kelionės vadovas. Linksmas, įdomus, supratingas, geranoriškas ir netinginys. Mėgsta dainuoti;-)))))
  Vienintelis kelionės trūkumas – paskutinė atrakcija – vandens pramogų parkas. Iki to, ką turime Lietuvoje jiems dar toli toli. Tikrai niekuo nenustebino, netgi nuvylė, o kelionės pabaigai to visiškai nereikėtų. Organizatoriams siūlyčiau pagalvoti, kuo būtų galima šią pramogą pakeisti.

 4. Virginija

  teko su “Guliverio kelionem” keliauti tris kartus ir visus tris kartus liko geri atsiminimai. Puikus kelioniu vadovai ir puikus vairuotojai.
  Norime padekoti kelioniu vadovei Nijolei su kuria teko keliauti i Italija-Kaprio sala. Tai tiesiog vaiksciojanti pasaulio enciklopedija ir dar kalbanti italiskai. Buvo tiesiog puiku.

 5. PPT

  Mes su vyru vaziavome i Kroatija, tai likome labai patenkinti kelionės programa, vadovu (Mindaugu), apgyvendinimu, vairuotojais (kurie ne kartą pralinksmindavo). Taciau buvo vienas didelis minusas, tai kiti keliautojai (zinoma ne visi, bet didzioji dalis), kuriems viskas budavo negerai. Taciau matėsi, kad tai problematiski zmonės, nes dar normaliai nespejus ilipti i autobusa, jau buvo pradeta kalbeti, kad rasysim skundus ir taip toliau… Tai tie zmonės visa kelione ir isliko su savo nepasitenkinimais.
  Be visa to, tai buvo fantastiskos atostogos :))

 6. RICIS

  Tik grizau is keliones i Vengrija(rugsejo 10-14d.)Galiu tik tiek pasakyti – i toki mesla daugiau gyvenime nelipsiu.Dieve apsaugok nuo tokiu keliones agenturu, kaip guliverio keliones, kurioms visai nesvarbu paprasti turistai, jiems svarbu tik pinigus susizerti. Kad negalvotumet jog cia ka nors prisigalvoju, trumpai apie kelione. Kelione i Vengrija prasidejo gan iprastai, musu keliavo 41 turistas, kol pradejo po truputi aisketi, kad autobusas yra padalintas i dvi , atskirai susodintas , turistu rusis- i taip vadinamuosius privilegijuotuosius ir i mus likusius 10 ar 12 paprastu mirtinguju. Pasirodo, kad sia kelione yra uzsisakiusi miskininku grupe( apie tai agenturoje niekas net neuzsimine), o mes priimti tik del skaiciaus ir pinigu.Kaip paaiskejo keliones eigoje misko broliams kelione uzpirko ju valdzia, kad zmones po sunkiu darbu pailsetu, atsipalaiduotu….Patikekit, jie tikrai atsipalaidavo. Tiek pirmyn, tiek atgal, tiek viesbuciuose snapsas ir alus liejosi per krastus, autobuse triuksmas, pastovus velavimai.Keliones vadove Irena is Kauno , nezinau, ar taip jai buvo prisakyta visiskai paklusti tiems miskininkams, bet ji buvo kaip kokia teatro lele, kur patemsi …. Kas liecia vadove, tai didelis minusas yra tas, kad vedant ekskursijas, kad ir po miesta, vietoj kokios nors veliaveles su guliverio kelioniu atributika, jos rankoje pastoviai smilkdavo cigarete,tik saugokis, kad kur nepradegintu. Normalus, save gerbiantis gidas tikrai nebendraus su turistais rukydamas. Geda.Vienintelis visos sios keliones sviesulys, tai vairuotojas Ceslovas, sekmes jam visur ir visada. Na o ka palinketi guliveriui? Net nezinau, po sios, taip be atsakomybes suorganizuotos keliones, si agentura man nustojo egzistuoti ir visiems savo draugams patarsiu nesinaudoti guliverio paslaugomis.

 7. Natalija

  Labai įdomu. Važiavau į tą pačią kelionę (Budapeštas, 2011 rugsėjo 10-14 dd) ir galiu pasakyti, kad kelionė buvo linksma, įdomi ir viena iš mano geriausių (o keliauju aš daug). Patiko tai, kad poilsis buvo puikiai suderintas su pažintine kelionės dalimi. Dieną pasivaikščiojimas po stulbinančiai gražų miestą, II dienos pusėje – poilsis ant vandens (pasiplaukiojimas Dunojum, kitą dieną – fantastiškos maudynės). Yra priekaištų dėl viešbučių (žemesnis už vidutinį lygį). Egeris nelabai patiko (po Budapešto nėra ką ten žiūrėti), vietoj jo dar praleisčiau dieną Budapešte. O kas dėl Irenos – taip, vėliavėlės nebuvo, pritariu, tai sudarė šiokį tokį nepatogumą. Tačiau kaip vadovė ji patiko tuo, kad kelionėje nebuvo įtampos, ji pasakojo daug ir įdomiai, kas norėjo – galėjo klausytis. Kitas dalykas, kad ne visi klausė ir ji nieko neauklėjo už tai :DD. Už pavėlavimą “velnių” davė. Taip, ji rūkantis žmogus, tą pastebėjau, nes pertraukose (!) mačiau ją rūkančią, bet tai jos teisė. O turistai buvo susodinti idealiai. Gale – kompanija, kuri linksmai bendravo tarpusavy ir su kitais. Tie, kas nepriklausė kompanijai, kaip taisyklė, sėdėjo kaip posėdyje (labai ramiai ir nuobodžiai). Su tais, su kuriais važiavo – dar bendravo, su kitais – NE. Asmeniškai nemanau kad tokia rami kompanija yra pliusas kelionėje. O šiaip, tai priklauso nuo turistų charakterių ir Guliveriai čia niekuo dėti. O autobusas (VIP) ir vairuotojai (Česlovui 20 balų iš 10) tikrai be priekaištų. Pirmą kartą važiavau su jais ir už šią kelionę duočiau 8 iš 10.

 8. miškininkas

  Sveiki keliautojai! Noriu pasidalinti įspūdžiais iš kelionės į Vengriją ir oponuoti gerb. Riciui. Visų pirma nebuvo jokios privilegijuotos grupės. Mes nekalti, kad mūsų kolektyvas šaunus ir kasmet vyksta į keliones. Ne miškininkų buvo tikrai ne 10 ar 12, tiksliai neskaičiavom bet šių turistų buvo apie 20, t.y. kiek ir mūsų.
  Dėl atsipalaidavimo tai tikrai netriukšmavom, niekas neišsakė autobuse pastabų šiuo klausimu. Triukšmo nebuvo ir viešbučiuose, o gerb. Riciui pasakysime, kad negražu žiūrėti pro rakto skylutę viešbutyje – kas ką nori tą ir daro savo kambaryje, ypač jei tai nesukelia nepatogumų kaimynams.
  Dėl vėlavimo. Tokių būta, bet nepastoviai, tai akivaizdus melas ar emocijos. Vėluota du kartus- prie marcipanų muziejaus 3 minutės, dailiosios mergelės slėnyje – 12 minučių. Tai sąlygota ne miškininkų grupės išskirtine padėtimi, o labiau žioplumu, dėl to nuoširdžiai visų keliavusių atsiprašome.
  Dėl gidės. Gidė Irena buvo puiki. Nuostabiai bendravo, puikiai išmanė programą, visados rasdavo atsakymus į su kelione susijusius klausimus. Miškininkai jokios įtakos jai nedarė ir neturėjo. Taip pat Irenai neturime priekaištų. Gerb. Ricis turbūt nedaug turėjęs tokio pobūdžio kelionių, nes mūsų manymu gidė neprivalėjo nešioti vėlevėlės ar kito skiriamojo ženklo, kadangi turistų srautas buvo palyginti nedidelis ir visi mūsų grupės nariai puikiai vienas kitą matė.
  Dėl gidės rūkymo kaip ir dėl mūsų alkoholio vartojimo, tai grupėje mažų vaikų nebuvo, šiais dalykais aplinkinių nei mes, nei gidė tikrai nešokiravo.
  Dėl viešbučių. Mes miškininkai esam neišrankūs, kadangi tenka dirbti tikrai ekstremaliom sąlygom. Patikėkit. Mus tenkina švari patalynė ir sanmazgas. Ypač už tokią kainą sunku tikėtis stebuklų. mums viskas tiko.
  Dėkui gidei Irenai, nuostabiems bendrakeleiviams ne miškininkams (ne Riciui), puikiems vairuotojams (ypač Česlovui iš Šalčininkų), puikiai firmai “Guliverio kelionės”. Tikimės tolimesnio bendradarbiavimo su Guliveriu, jie yra tokių kelionių organizavimo lyderiai Lietuvoje, Guliverį rekomenduojame visiems. Su pagarba,
  miškininkai.

 9. jolita

  Sveiki visi keliauninkai. Aš tai pritariu RICIUI. Tikrai yra nelabai malonu keliauti, kai autobuse yra geriama. Gerti su savo kompanija galima kitur. Viešbucio kambaryje kas kita, ką žmonės nori tą tegul ir daro. O vėluojančių tai turbūt niekur nemėgsta. Juk viskas šiose kelionėse suplanuota tiksliai, kad visur suspėti. Ir jeigu keliaujame su grupe, tai manau reiktų gerbti kartu važiuojančius ir nevėluoti. Šiaip apie GULIVERĮ nieko blogo negaliu pasakyti. Kiek keliavom buvo ir geri viešbučiai, ir vadovai šaunūs, ypač MINDAUGAS. O kad gidė rūko viešai tai pritariu, kad tikrai turėtų vaizdelis būti nekoks.
  Sėkmės visiems kelionėse ir gerų įspūdžių.

 10. virginija

  vaziavau siais metais 3a karta slidineti – viskas S U P E R , tiesiog man ir musu kolektyvams autobuse ir siaip P A S I S E K E vadovams R A S E L E I ir A R V Y D U I aciuuuuuuu , vairuotojams ARVYDAMS 10 BALU , viskaslabai liux , kainu atzvilgiu , niekaip uz tuos pinigus individualiai nenuvaziuotum;…..vienitelis; slidinejimo abonenta …nuo autobuso turetu buti nuolaida , bet tai lieka kaip tipsai…..

 11. Karolina

  Ka tik grizau is keliones Praha-Viena-Budapestas. Kelione tikrai buvo nereali, idomi, vien plaukiojimas Dunojaus upe velai vakare ko vertas.. Kaina prieinama sakyciau, viesbuciai buvo irgi geri. Aciu visiems bendrakeleiviams, vairuotojams, o labiausiai keliones vadovui ir gidui Kestuciui, geresnio gido dar neesu sutikusi.. 🙂

 12. Jurgis

  Gal kas galetu parasyti komentara apie siu metu kelione i Juodkalnija. Tai nauja kelione i Ulcinj kurorta. Kaip patiko ?

 13. Vaida

  Neseniai grįžau iš Kroatijos. Kelionė labai labai patiko – be galo daug įspūdžių, malonus priėmimas, maistas. Kelionės vadovė Ilona buvo nuostabi. Ačiū Jai už žinias, įdomų informacijos pateikimą, rūpestingumą ir organizuotumą. Vairuotojai taip pat linksmi pasitaikė. Žodžiu, visa komanda dirbo profesionaliai 🙂

 14. keliautoja

  Ką tik grįžau iš Paryžiaus. Kelionė labai įspūdinga. Gidė puiki – jos dėka pamatėme ir sužinojome daug įdomių dalykų. Programa taip pat gera. Netenkino autobusas – įjungus kondicionierių žiauriai šalta buvo, kaip žiemą. Dauguma viešbučių neblogi, bet paskutinis – Olandijoje (Bredoje) visiems sukėlė šoką – ne tik nešvarus,senais baldais, bet ir kvapas tvyrojo toks, kad jautėmės kaip tualete. Taigi viešbučius siūlyčiau rinkti atidžiau.

 15. DALIA

  SVEIKI.BUVAU SU GULIVERIU KELIONEJE PRAHA VIENA BUDAPESTAS.liepos 25-29d.LIKAU PATENKINTA. VAIRUOTOJAI PASLAUGUS GIDE ILONA PROFESIONALE. KELIONE IDOMI. LINKEJIMAI VIRGINIJAI IS TAURAGES, JURATEI IS VILNIAUS ,ORTULATAI IS KAUNO,MOKITOJUI IR JO MIELAI ZMONAI IS ALITAUS. TEGYVUOJA GULIVERIS.

 16. Rasa

  Sveiki , kelionė su vadove Vaida(mokytoja) į Šveicariją nuvylė.Maršrutas parinktas gal ir nieko, bet visur skubama , mažai informacijos. Tokia vadovė, kuri tik apibūdina gėrimus ir išlipus iš autobuso ruksta cigaretė , mums parodomi tualetai… taurelės neatsisako autobuse. Tai lygis….
  Pasidomėkite kaip “dirba” vadovės.
  Pagarbiai , Guliveriiečiams sėkmės.

 17. Keliautoja

  Sveiki, keliavau su Guliveriu i Slovakijos Tatrus 07.21-07.26 d.pirma karta ir paskutini. Slovakijos grozi aptemde megstantis isgerti gidas Dainius, kuriuo deka nepatekome i baseina viesbutyje,apie kuri papasakojo paskutine diena pies isvykstant,nes pavelavome, kadangi turejome laukti daugiau nei valanda autobuse, kol jis nupirks gyvate parduotuveje,ir atvaziavome i viesbuti likus 15 min. iki jo uzdarymo, nors buvo zadeta, kad atvaziuosime zymiai anksciau… Be to vandens parka “numete” i pacia keliones programos pabaiga pries isvykstant i LIetuva,turejome skubeti kazkodel, buvo sumoketa uz 3 val, o neturejome net 2.5 val.Is programos ismete ekskursija po miesta Poprad. Vairuotojai leke i Lietuva taip greitai kad neziurejo net i draudziamuosius sviesoforo signalus.Jei i Slovakija vaziavome vos ne 18 val, tai i Lietuva sugrizom per 12 val. Dar is pagrindiniu nusivylimu irgi buvo tai, kad guliveriu kelioniu tinklapyje uz mokamus objektus nurodytos vienos kainos, o gidas autobuse pateike kitokias, tusinuku taisytas.Skirtumas praktiskai daugiau ant 30 Eur vienam zmogui. Vienu zodziu apgaule laiko ir pinigu klausimu!!!
  Zmones bukite atidus!!!!

 18. Virginija

  Su ‘Guliverio kelionėm’ keliavom jau ketvirtą kartą ir vėl likom labai patenkinti. Kelionė į Pietų Prancuziją – Italijos Rivjerą 2012.07.21-07.29. Keliones vadove buvo Irena, labai puikus zmogus ir turintis daug informacijos keliones gidas. Labai džiaugčiausi, jeigu dar kartą tektų kur nors su ja keliauti. Ir vairuotojai su jumoru, ir paslaugūs,ir tikri profesionalai. Nebuvo jokių nesklandumų.
  Ir aplamai, kiek buvo kelionių, visos kelionių vadovės šaunuolės!!!
  Pagarbiai.

 19. Keliautojas

  Keista, važiavau į kelionę Pietų Prancūzija ir Italijos Rivjera 2012.07.21-07.29., bet likau nusivylęs ir kelione ir vadove. Neskalndumų buvo ir ne vienas, kelionės programa pateikta agentūroje skyrėsi nuo to,kas vyko iš tikrųjų.Viskas paskubomis, atmestinai, informacijos mažai,vadovė daugiausiai kalbėjo apie alų ir kokie mūsų laukia prasti viešbučiai Italijoje. Ji buvo nors čia teisi.:))) Su šia agentūra nebevažiuosiu niekada.

 20. Violeta ir Roma

  Su”Guliverio kelionem” keliavom pirma karta i Sveicarija 2012.08.04-08.10, bet tikrai ne paskutini.7 dienu kelione praejo labai organizuotai ir sklandziai-deka vadoves Vaidos, vairuotoju Vido ir Valdo.Tik tokia vadove,kaip Vaida, savo patirtimi,ziniomis, tolerancija-puikiai sudomino ir suvalde 40 zmoniu grupe.Tiesiog ji turi talenta bendraujant ir su jaunimu, ir su vyresniais.Keliaujame ne pirmus metus, bet,kad vadove taip moketu sudominti,suteikti tiek informacijos ir tuo paciu-ramiu tonu palaikyti gera turistu nuotaika-tai tikrai retas atvejis.Saunuole Vaida, nuostabüs,mandagüs,paslaugüs ir labai labai gerai vairuojantys, zinantys Europos kelius vyrukai.Jeigu norite patirti tikras atostogas ir pailseje grizti i Lietuva, tai rinkites “Guliverio keliones”.Dekojame Vaidai, Vidui ir Valdui uz kartu praleistas 7 dienas. Iki ateinancios vasaros!!!

 21. Jura

  Kelione i Pietu Prancuzija Italijos rivjera paliko blogus ispudzius. Viesbutis Italijoje labai blogas, gide nemaloniai bendravo ir teike labai mazai informacijos. Nepatiko.

 22. sigis

  Agentūros “Guliverio kelionės” paslaugomis naudojuosi ne pirmą kartą.Nieko ypatingo,nesiskiria nuo kitų.Kaip ir visur visko ir vėlavimų dėl kamščių, ir dėl pačių turistų kaltės…Turistų ,kurie mano ,kad vėluoti i autobusą- normalu.Ir ,kad dėl jų egoistiskumo nervuojasi vadovas, kad galima nespėti į kitą objektą-yra smulkmena.
  Nustebino vadovė kelionės po Šiaurės Italiją 2012.06.23-30. dienomis metu.Įlipusi į autobusą Kaune,pradėjusi pažintį su turistais pasigyrė, kad dirbo Adamkaus aplinkoje.Juk reikia autoritetą pasikelt..Vėliau jau Vienoje pradėjo konfliktuot su vairuotojais.Jie prašo duot adresus,kad galėtų įsivest į navigaciją, o ji Šaukte ant viso autobuso šaukia:adresų jokių nėra,yra objektai.Kažkaip vyrai susitvarkė.Gal vadovė buvo nepasiruošusi,kad su adresais buvo problema,tiesa problemos su italu kalba,su Italijos miestais,istorija nebuvo.Gerai ,kad vairuotojai viešbučių adresus turėjo-rasdavo iš kart.Kantrybės jums vyrai!Dar vienas minusas -ilgi pervažiavimai.Neaišku kas planavo kelionę,buvo prasitarta kad bandomoji,nes važiuojant iš Italijos į nakvynę Brno,pakeliui buvo įtraukta Ljublijana, kur nieko nespėjom pamatyt.Buvome išleisti valandai mieste, nei pilies ,kaip buvo žadėta, nei kitų įžymybių nepamatėme, o Brno buvome tik 1 val. nakties..

 23. Agnė

  Susidarė toks įspūdis, kad Guliverio darbuotojai visiškai nekompetetingi, arba dar baisiau – jiems visai nerūpi jų paslaugų kokybė. Bandėme sutikti Naujus metus jų organizuotoje kelionėje Talinas (Naujųjų sutikimas ir nakvynė)-Ryga. Nežinau ar galėjo būti kasnors blogiau tiesą sakant… Pradedant nuo to, kad keleiviai tiesiogine to žodžio prasme turėjo reikalauti kelionės vadovo vykdyti kelionės programą (ketino ją gerokai sutrumpinti, palikdamas po 2-3 val Talinui ir Rygai, nakvynei ir 8 val kelionei pirmyn ir atgal…), nors nuvykę į Taliną jau nepamatėme pusės žadėtų objektų, matyt organizatoriams buvo per sudėtinga pasidomėti darbo laiku. Tik autobuse sužinojome, kad nenakvosime viešbutyje Talino centre, kaip buvo žadėta, o iškart po Naujųjų sutikimo turėsime bėgti į autobusą ir važiuoti į Piarnu nakvoti! Tai turbūt nesunku įsivaizduoti kokia tai maloni žinia buvo žmonėms nusiteikusiems švęsti naujuosius Talino senamiesty iki ryto, vos išmušus 12 bėgti autobusan ir trenktis į kitą Estijos galą… Pikčiausia, kad kelionės išvakarėse iš agentūros dar siuntė emeilus, o apie nakvynę Piarnu nesugebėjo pranešti. Aišku, naktį kelionės metu į Piarnu autobusas sugedo keliskart ir, deja, tai nieko nenustebino ir į viešbutį patekom apie 4, nors turėjom prieš 2. Poto sugedo naktį ilgam važiuojant namo prie LT pasienio, ir užgaišom dar kelias valandas. Kelionės vadovas toli gražu nebuvo geriausias kokį esu mačiusi, ir AČIŪ DIEVUI, kad su guliveriu neišvažiavom tolimesnėn kelionėn, turbūt būtų tekę pabėgti po kelių dienų. Tos dvi dienos tikrai sugadino nuotaiką visiems keleiviams, ir kiek šnekėjom nė vienas neketina dar kada prasidėti su Guliveriu, aš ir kitiems nepatariu su jais reikalų turėti. VISIŠKAI NEREKOMENDUOTINA ĮSTAIGA.

 24. jolita

  Mes irgi važiuojame su GULIVERIO KELIONĖMIS ne pirmus metus, bet daugiau turbūt reiks atsisakyti kelionių su agentūromis. Paskaitai programą, susigundai, kad daug pamatysi, o praktiškai visą laiką vien tik važiuoji. Miestų lankymui lieka apie valandėlę, pusantros. Ir tai šiemet girdžiu iš draugų ir skaitau atsiliepimuose ne pirmą kartą. Važiuojant į Prancūzijos Italijos Rivjerą Šveicarijos miestukai Montre, Veve buvo išskirti paryškintu šriftu, supratome, kad pamatysime ir juos, bet deja teko tik pamojuoti jiems pravažiuojat šonu. Kam tada apgaudinėti ir rašyti programoje. Viešbučiai užsakinėjami labai jau taupant, matomai patys pigiausi. Dar nelabai suprantu kodėl tokie seni autobusai išleidžiami i Kroatiją, Juodkalniją ir pastoviai sugenda,neatlaikę krūvio. Negi neaišku kokiais keliais bus važiuojama.Čia turbūt visos agentūros labai taupo autobusų ir viešbučių saskaita. Kiek teko važiuoti visada papuldavo tikrai labai šaunūs profesionalūs vairuotojai.Turbūt tai vienintelė grandis puikiai dirbanti savo sunkų ir labai atskingą darbą. Linkiu visiems keliauninkams kelionių, paliekančių tik gerus įspūdžius ir atostogų prisiminimus, o agentūroms nors trupučiuką pasistengti kad taip būtų.

 25. Ji*

  Sveiki visi!
  Žinoma, prisiskaičiau visko, ir nė neverta neigti seniai aiškaus fakto, jog kiek žmonių tiek nuomonių. Taigi, pareikšdama savąją tikiuosi pagelbėsiu kam nors renkantis kelionę ar kelionių agentūrą. Žinoma, čia kaip ir visur tikriausiai būna visko, bet kalbant apie mane tai drąsiai Guliverio keliones vertinu riebiu 10.
  Neseniai grįžau iš kelionės po Vidurio Europą- Praha-Viena-Budapeštas, kurioje buvo išspaustas maksimumas visomis prasmėmis.
  Puikiai sudėliota kelionės programa, lankytinos vietos ir visi objektai. Galbūt vyresniems ar nelabai pratusiems daug vaikščiot nėra lengva kiekvieną dieną vaikščioti ištisus kilometrus, bet kalbant bendrai viskas labai organizuota tikrai gerai.
  Nuoširdžiausi pagyrimai ir komplimentai vadovei- gidei Ilonai. Beprotiškai fainas žmogutis. Pasakoja taip, kad klausaisi ausis ištempęs. Kiekvieną istorijos gabaliuką apipina ir gyvenimiškomis situacijomis, pavyzdžiais. Tai žmogus puikiai išmanantis savo darbą ir žinantis apie ką kalba.
  Norėčiau, jog visi gidai būtų tokie. Na, o bendrai kalbant, tai linkiu visiems sekmės keliaujant su Guliverio. Tikiuosi, nenusivilsit ir liksit patenkinti, kokia likau aš!

 26. Ji*

  P.S pamiršau pridurti, jog vairuotojai Vidas ir Vilius taip pat labai faini. Tokie paslaugūs ir besišypsantys!!! ;]

 27. Regina

  Rugpjūčio 4-15d. keliavome po pietų Kroatiją. Esame dėkingi UAB Kelionių akademija agentūros darbuotojui Donaldui Šukeliui už puikų pasiūlymą .Jo rekomenduotas variantas atitiko mūsų lūkesčius.
  Į kelionę vykome su agentūros :Guliverio kelionės” autobusu, vairuotojai: Algirdas Markaitis ir Gintaras Ivanauskas. Puikus ,visada švarus, autobusas neapvylė ir likome sužavėti profesionalais, paslaugiais vairuotojais. Visos kelionės metu jautėmės saugūs, buvome vaišinami kava.
  Nuoširdus ačiū ir kelionės vadovui Arvydui Makarevičiui, kurio dėka ši kelionė tapo nepamirštama. Arvydas sugebėjo ir mums perteikti savo meilę Kroatijai, sužinojome ne tik vadovėlinę istoriją bet prisilietėme prie šalies gyvenimo būdo, jutome jos kvapus ir skonį. Ačiū, Arvydai, už puikias atostogas.
  Regina ir Gintautas Petraičiai

 28. Virginija

  Rugpjūčio mėn. keliavau į Čekiją, kelionė buvo geresnė negu tikėjausi,tempas didelis, bet per tokį trumpą laiką tiek daug pamatyti tikrai nesitikėjau. Vadovas Mindaugas nustebino savo žiniomis ir sugebėjimu bendrauti, vadovauti 47 žmonių grupei. Tai ne pirma mano kelionė su “Guliverio kelionėmis” ir manau ne paskutinė.

 29. Saulius

  ACIU VADOVEI AKVILEI VAIRUOTOJAMS JONUI IR KESTUI UZ GERA KELIONE I ITALIJA PRANCUZIJA KURIA VYKAU 08-11D. Kelionė buvo tiesiog tobula, o vairuotojai ir gidė, buvo patys puikiasi žmonės, didelis jiems dėkui. Buvo nuostabu, visada ir visur tik su Guliverio kelionėmis.

 30. Evelina

  didelis ačiū šiltam ir visada teigiamai nusiteikusiam bei savo darbą išmanančiam žmogui – vadovei-gidei Ilonai, profesionalams savo darbe – vairuotojams Vidui ir Viliui. Tik ką grįžau iš kelionės Praha-Viena-Budapeštas. Esu pati punktualus ir organizuotas žmogus, todėl tai pati labai vertinu. Už tokią kainą ir per tiek laiko, manau, buvo išspaustas maksimumas – viskas suorganizuota minutės tikslumu (čia ačiū ir bendrakeliautojams, nes be jų tai būtų sunku pasiekti), jokių nesklandumų, kas leido grožėtis trijų sostinių didybę, atsipalaiduoti maksimum ir pajusti, kad nors ir kūnas šiek tiek pavargo (juk savomis kojomis galima sakyti perėjome Prahą, Vieną, Budapeštą), tačiau širdis džiaugiasi. Ši kelionė tik sukurstė dar didesnes aistras keliauti ir pamatyti kuo daugiau.

 31. Lina

  Vaziavau su “Guliverio keliones” i Praha-Viena-Budapestas. Kelione labai patiko. Keliones vadove puiki,rami,kantri moteris. Vairuotojai tikri profesionalai, paslaugus,draugiski, visada svarus, geros nuotaikos. Autobusas gal ir ne pats patogiausias, taciau visuomet svarus, kas ryta rasdavome ji sutvarkyta.
  Lietuviai labai reiklus. Ir daznai be pagrindo. Netolerantiski, nepagarbus vieni kitiems. Retam kuriam ateina i galva,kad esant su dar 40 svetimu zmoniu grupe, reikia buti pakantiesniems ir taip,kaip elgiesi savo namuose,nebedera elgtis autobuse. Jeigu zmones geria autobuse, rekauja nakties metu,laiku neatsiranda sutartoje vietoje, arba dar linksmiau, pasimeta – tai,nejau,kelioniu organizatorius del to kaltas?
  O yra ir nenumatytu situaciju – keliu remontas, avarijos keliuose,nesuradimas kokio nors adreso is pirmo karto ir t.t.
  Visi mes zmones, visko visur gali atsitikti.
  Be to, nepamirskime ir to, kad tam,jog kelioniu organziatoriai galetu pasiulyti kuo priimtinesne kaina,jie turi sugebeti gauti kuo pigesniu paslaugu paketa – nakvyne, pusryciai. Tad perkant kelione taip pat reikia susivokti,kad autobusas – tai ne skrydis pirma klase ir nakvyne ne liukso klases viesbuciuose, su prabangiais pusryciais.
  As guliverio kelionems neturiu jokiu priekaistu. Kelione buvo organizuota gerai, vairuotojai, kelioniu vadove – profesionalai.

 32. Orinta

  Pirmą kartą teko naudoti agentūros “Guliverio kelionės” paslaugomis. Nusivyliau. Važiavome į kelionę Talinas-Saremos sala-Ryga-Rundalė 2012.08.24-2012.08.26 dienomis. Autobusas – lūžena. Keliautojams vyrams teko jį stumti, kad užsivestų. „Transporto priemonė“ vos vos įstengė kilti į įkalnes, labai trumpai veikė vaizdo ir garso aparatūra, mikrofonas, vėdinimo sistema. Kelionė atgal pailgėjo beveik 2 valandomis, nors nebuvo nei kamščių keliuose ar naujai atsiradusių kelių tvarkymo darbų. Viešbutyje, kuriame gyvenome, rytais nebūdavo karšto vandens. Pas dalį keleivių dušuose karšto vandens nebūdavo ne tik rytais, bet ir vakarais. Gidė – maloni, dėmesinga mergina, bet informacijos apie šalis ir objektus suteikė l. mažai. Teko daug keliauti su įvairiomis kelionių agentūromis, bet su tokia paslaugų kokybe susidūriau pirmą kartą. Kelionės kaina visiškai neatitiko suteiktų paslaugų!

 33. Greta

  As irgi labai nusivyliau kelione Pietu Prancuzija Italijos rivjera.Aprasymas vienoks, o realybe visai kitokia. Nerekomenduoju.Netikekit tuo, ka jie siulo savo tinklalapyje.

 34. Turistė

  Su Guliveriu keliavau antrą kartą.Šį kartą į Juodkalniją.Kadangi važiuoju ne išsimiegot ir pavalgyt,o pamatyti vaizdų,tai man viskas labai patiko.Ypatingai grupė.Tiek kultūringų žmonių retai kada sutiksi vienoje vietoje. 🙂

 35. Lina

  Greta, o kokia realybe sitos keliones Pietu Prancuzija – Italijos Rivjera? Kaip tik apie ja galvoju.

 36. Blogas organizatorius

  Važiavau į Juodkalniją su Guliveriu ir tai buvo labai prastai organizuota kelionė. Gražūs Juodkalnijos vaizdai – ne Guliverio nuopelnas. O jų organizaciją vertinu kokiais 3 balais iš 10.Sugadintos atostogos.

 37. Ieva

  Važiavome į 8 dienų kelionę po vidurio Kroatiją (Dalmatijos regioną) su Guliverio keionėm. Puikiai organizuota kelionė, puikūs gidai, išmanantys savo darbą, labai patiko. Buvau nusistačiusi prieš autobusines keliones, bet ši pakeitė mano nuomonę. Ypač dėkoju kelionės vadovui Arvydui Makarevičiui už tai, kad viskas buvo aiškiai ir tiksliai pasakoma, nekildavo beveik jokių klausimų, taip pat už sveiką ir teisingą humoro jausmą, už gerą muziką, už anekdotus ir gyvenimiškas istorijas, kurios palaikė puikią nuotaiką visos kelionės metu, ir, žinoma, už perteiktą meilę Kroatijai, į kurią vėl norisi grįžti.
  Linkėjimai visiems važiavusiems (2012 10 06-13) 😉

 38. Rita

  Ir aš su šeima tik ką grįžau iš kelionės po gražiąją Kroatiją su Guliverio kelionėmis. Oras gal ir nelepino, bet viską atpirko puiki Kroatijos gamta, šiulti ten sutikti žmonės ir ypač puikus kelionės vadovas Arvydas Makarevičius, bei linksmi ir paslaugūs vairuotojai Augis ir Ramūnas. Ačiū Jiems labai labai.

 39. Jūratė

  Tik vakar grįžom iš kelionės po Graikiją.Labai patiko.Buvo nesklandumų su viešbučiais,buvo sugedęs autobusas,tačiau vairuotojai ir gidas Mindaugas dirbo be priekaištų.Visos problemos buvo sprendžiamos operatyviai.Su “Guliveriu ” keliaujam septintą kartą ir blogo nieko pasakyti negaliu,o bambeklių visuomet atsiranda

 40. Varlė keliauninkė

  Gegužės 18-29 d. keliavom į Juodkalniją, su Guliveriu-jau antrą sykį. Nerealūs įspūdžiai, kurių užteks ilgam,tikrai puikus ir mielas vadovas Kęstutis, atsakingai savo darbą dirbantys vairuotojai Vidas ir Vilius, viešbučiai ir apartamentai-be priekaištų.Vairuotojui Vidui-ypatingas ačiū už skanią kavą,Kęstučiui- didelis ačiū už vakarinį žygį po Ulcinį. Galima planuoti kitų metų kelionę su Guliveriu, nes ir trečias kartas turėtų nemeluot 🙂

 41. Rasa

  Grįžome iš nuostabiosios Kroatijos 06 15 – 06 22. Viskas buvo super, vadovė Ilona ypatingai puikiai tvarkėsi su grupe, viskas vyko sklandžiai, apgyvendinimas puikus. Kroatijoje vaizdai nuostabūs. Buvo gaila grįžti atgal, nes visa kelionė paliko neišdildomą įspūdį! Ačiū vadovei Ilonai ir vairuotojams Vidui, ir Aleksėjui už saugią ir linksmą kelionę.

 42. Vaida

  Šiemet su Guliveriu keliavome į Taliną ir Saaremo salas. Labiausiai kelionėje patiko gidė Ilona – nuostabi moteris, protinga, labai informatyviai ir įdomiai pateikianti informaciją, gebanti kurti jaukią aplinką autobuse. Ačiū 🙂
  Labiausiai nepatiko tai, kad autobuse menkai veikė kondicionieriai ir vairuotojai nelabai žinojo kur keliauti, nors ir naudojosi navigacija, kuri kalbėjo labai garsiai ir nekultūringai,(įrašytas vienas radijo šou veikėjo Zbygnevo balsas sklido per pusę autobuso)… Tada vėl labai pravertė gidės žinios ir gebėjimas susigaudyti situacijoje.

 43. Justina

  Norime labai padėkoti už nuostabų Didyjį Baltijos kruizą, gidas Dainius – nuostabus, rūpestingas, puikiai išmanantis savo darbą, nuoširdus, niekur per daug neskubėjome, kelionė paliko tik pačius geriausius įspūdžius. Vairuotojai Saulius ir Robertas taip pat nuostabūs, paslaugūs. Ačiū už puikias atostogas!

 44. Birutė

  Liepos 3-7 dienomis keliavau į Sankt Peterburgą.Visi 38 vykusieji vienareikšmiškai liudijo, kad šis nuostabi Kelionė buvo nepaprastai įdomi, nes turėjome visažinią, labai linksmą, paslaugią, kantrią, begaliniai žavią GIDĘ ŽANĄ iš Šiaulių. Asai Vairuotojai su kuriais jautėmės saugūs. Tai buvo nuostabios atostogos. Didžiulė Dovana keliauti su profesionalia ir mylinčiais savo darbą KOMANDA.
  Ačiū, Jums, Miela Žana.

 45. Lina

  Mes taip pat vykome i Juodkalnija su Guliveriu ir gidu Mindaugu. Suzinojome JO asmenine nuomone apie viska, isgirdome daug gasliu anekdotu ir labai mazai informacijos apie objektus ir dar ta jo maniera kalbeti uzsimerkus ir su ilgomis pauzemis….o pasiskaityti is kelioniu vadovo knygos, kaip jis dare, galejome ir patys.Vairuotojai ne karto nepriejo ikelti lagaminu, nepasiule karsto vandens ir niekas nepasake ju vardu.Nakvynes vietos baisios, viskas suluze, apleista ir t.t., isskyrus viena, paskutini. O marsrutas tai geras. Nevykite su Guliveriu.

 46. simas

  kiek teko keliauti sios kelioniu agenturos blogis objektu milijonai, poilsio jokio, kaip suo lakstai, ir nieko neprisimeni

 47. Rosita

  Sveiki keliautojai! Mes neseniai grįžome iš kelionės po Austrijos Alpes. Visumoje kelionė buvo nuostabi. Bendrakeleiviai malonūs ir šilti žmonės. Visi susidraugavo ir susibendravo. Gidė Irena buvo nuostabi. Atidirbo 110%. Vairuotojai Saulius ir Robertas linksmi vyrukai, vis pajuokindavo. Tik kartais jų juokais peržengdavo padorumo ribas. Vieninteliai dalykai kurie nepatiko: autobusas, galėjo būti ir geresnis. Bei apgyvendinimas Cel am zė galėtų būti arčiau centro, kad galima būtų vakare išeiti į miestelį ir išgerti alaus ar vyno bei pasižmonėt ar užsukt į parduotuvę. Taip pat pusryčiai pensione Cel am zė sakyčiau pernelyg monotoniški: keturias dienas rytais gaudavome tuos pačius sumuštinius. Juk galima bent paduoti kokį jogurtą ar pieno su dribsniais. Su guliveriu važiavau pirmą kartą. Dabar galvoju pabandyti kitas kelionių agentūras, kad būtų galima palyginti. Sėkmės visiems!

 48. Elė

  Liepos 13-19 dienomis aš ir sesute su Guliveriu keliavome į kelionę po Austrijos Alpes.Kelionė nuostabi.Gidas Mindaugas tikra vaikščiojanti enciklopedija,o jau vairuotojai Irmantas ir Marius nepakartojami.Stebėjausi jų sugebėjimais vairuoti tokiais sudėtingais keliais,mandagūs,paslaugūs.Norisi jiems nuoširdžiai padėkoti ir palinkėti,kad jų asmeniniame gyvenime visi keliai būtų tiesūs,be vingių.Tegul Dievas laimina visas jų keliones.Norisi kartu pasidžiaugti ir bendrakeleiviais, kurie buvo draugiški,daug kur mums padėjo.Visiems šios kelionės dalyviams linkiu viso geriausio,tegul kaitriai dega jūsų namų židinio ugnis,tegul būna ilga jūsų gyvenimo gija.
  To paties noriu palinkėti ir Guliverio agentūros Klaipėdoje agentei Almai.

 49. Ange

  Gal kas keliavo i Paryziu – Amsterdama 7 d. su Guliveriu ir gali pasidalinti atsiliepimais? Is anksto aciu.

 50. Audrone

  Liepos 24-rugpjūčio 2 d. vykome į Prancūziją ir Beniliukso šalis. Norime padėkoti už puikią kelionę profesionaliai vadovei Astai Zdanavičiūtei, kuri dirbo iš visos širdies, pateikė labai daug informacijos, stengėsi mums parodyti kuo daugiau ir kuo įspūdingiau, į savo pasakojimus įterpdama eiles ir pritaikydama muziką. Ačiū už naktinio Paryžiaus vaizdus, kurie visam gyvenimui išliks mūsų širdyse. Tylūs, ramūs, puikiai dirbantys savo darbą ir vairuotojai Irmantas ir Marius. Dėkui šiai šauniai komandai ir firmai už nepamirštamą kelionę. Viskas buvo labai gerai organizuota.

 51. Anna

  Sveiki. Perskaičiusi keliautojų atsiliepimus pirmiausia nesutinku su tais, kurie nepataria rinktis “Guliverio kelionių” agentūros. Išbandžiusi didžiąsias Lietuvos kelionių agentūras šiais metais pirmą kartą kreipiausi į “Guliverio kelionių” agentūrą, bet ir aš, ir mano sūnus likome patenkinti. Antra,noriu pasidžiaugti, kad kelionė “Ukrainos Karpatai” gera. Neišdildomą įspūdį paliko ekskursijos vadovas Lucke, kuris į mus kreipdavosi “Gaspada!” 🙂 ir ekskursijos vadovas Karpatų parke, kuris kalbėjo lėtai ir dainingai lyg senų laikų dainius. 🙂 Žinoma, dar prieš kelionę nusiteikėme, kad keliaujame į Ukrainą, tad blogi keliai nešokiravo, o viešbučių kambariai savo kokybe net nustebino, tačiau kelionių agentūrai patarčiau kelionę sudaryti per Užkarpatę, kur, girdėjome, yra ES lėšomis nutiestas kokybiškas kelias per Ukrainą, gal tada kelionė “Ukrainos Karpatai” taptų net įdomesnė ir vėl norėtųsi ten keliauti. 🙂 Taigi ačiū už kelionę, ypač vadovei, ir sėkmės “Guliverio kelionių” kolektyvui.

 52. Ausra ir Arturas

  Mes keliavome i Praha -Viena -Budapesta.Dekojome uz rupestinguma ir kantrybe gidei Ilonai ir vairuotojams Sauliui ir Robertui.Kelione paliko daug ispudziu, viskas puikiai organizuota. Tik tokiu puikiu kelioniu deka norisi keliauti daugiau ir daugiau. Sekmes Jiems darbuose!

 53. Vida

  Su “Guliverio kelionėmis” teko keliauti pirmą kartą rugpjūčio 10-21 d.d. į Juodkalniją. Balkanų šalių grožis buvo tikras atradimas. Nuo šiol girdint Serbijos, Juodkalnijos, Kroatijos, Bosnijos-Hercogovinos, Albanijos pavadinimus, tai nebebus tik sausi žodžiai, šios šalys tapo suprantamesnės ir mielesnės. Kelionės programa likau labai patenkinta. Vairuotojai Algis ir Vidas taip sugebėjo tvarkytis savo “ūkyje”, kad jokių nesklandumų neteko patirti. Visada laiku, švaru, kava paduota. Jokių klydinėjimų ir nesusipratimų. Patikėkite, teko sutikti visai kitokių vairuotojų anksčiau, todėl šių profesionalumas iškart krito į akį. Vadovui Kęstučiui ačiū už gerą kelionės organizavimą, įdomius pasakojimus, jo iniciatyva pravestą ekskursiją po vakarinį Ulcinį. Nežinau, kaip kitos kelionės su šia agentūra, bet į Juodkalniją su Kęstučiu, Vidu ir Algiu tikrai rekomenduoju vykti.

 54. Irena ir Alfonsas

  Rugsėjo 07-15 su “Guliverio kelionėmis” vykome į Paryžių ir Luaros slėnio pilis. Esame dėkingi už puikią kelionę vadovei Nijolei ir vairuotojams. Šios kelionės metu labai daug informacijos apie lankomus ir pravažiuojamus objektus pateikė kelionės vadovė. Nuoširdus AČIŪ visam kelionės ekipažui

 55. liuba

  Važiavome slidinėti kelis kartus, jai bus dar galimybe tai važiuosime tik su šią firmą. Niuansu buvo visokiu bet gido kompetencija ir vairuotojų (2 Algiai)profesionalumas nulemia kelionių agentūros rinkimą (Mes keliavome ir si kitokiomis agentūromis)

 56. Vilija

  Su ,,Guliveriu” draugauju jau ne pirmus metus. Keliauju ir su mokiniais, ir su šeima. Paskutiniu metu tai vienintelė agentūra, kurios darbuotojai laikosi duoto žodžio, moksleiviai jiems irgi svarbūs klientai. Šiemet keliavau į Juodkalniją. Kęstutis, Vilius ir Vidas nuostabi trijulė. Liepos 27 d. grupė – super. Gal, kai keliauja žmonės nusiteikę puikiai praleisti laiką, o ne kabinėtis prie smulkmenų, kelionė būna sklandi. Nežinau, kodėl šių metų vieną grupę vežė kitu maršrutu ir jiems viskas buvo sulūžę, nes mus kai kurie viešbučiai tikrai maloniai nustebino ( ypač ,,Sučevič”).Ačiū Vilniaus filialo vadovei p. Elenai už atsakingumą ir malonų bendravimą. Dar kartą noriu padėkoti visai liepos 27 grupei už toleranciją, supratingumą, humoro jausmą ir gerą nuotaiką visos kelionės metu.

 57. Brigita

  Spalio 5-13d. grįžau iš kelionės po Balkanų šalis, kelionė paliko didelį įspūdį ne tik savo gamtos ir miestų grožiu, bet ir puikiu vadovu Arvydu (kuriam dar nervai nebuvo ataugę 🙂 po vasaros sezono, nors kantrybės su kai kuriais keliautojais, man atrodo reikėjo geležinės), taip pat linksmais, draugiškais ir nuoširdžiais vairuotojais Ramūnu ir jo gerb. kolega Eugenijumi, kurie nepaliko stovėt ant įlankos kranto 🙂 susirgus jūrlige, ir kurie ištiesė pagalbos ranka sunegalavus. Didelis ačiū nepakartojamam kolektyvui.

 58. Agnė

  Ka tik is keliones Zakopane – velicka – krokuva. Zinojau, kad marsrutas labai idomus, bet teigiamai nustebino labai kompetentingas vadovas kestutis, puikus vairuotojai Stasys ir Rimvydas. Puikus viesbutis Velickoje. Jei kas duotu ivertinti, skirciau viskam 10 balu.

 59. Regina ( 2014 balandis 21)

  Sugrįžome iš kelionės po Balkanų regioną – Juodkalnija- Bosnija ir Hercogovina- Kroatija- Serbija -Albanija. Kelionė labai patiko. Nuoširdžiausiai dėkojame gidui Kęstučiui ir vairuotojams. Labai malonu bendrauti su žmonėmis, kurie puikiai išmano savo darbą ir dar puikiau jį atlieka. Nuoširdus ačiū Guliverio kelionių šiems puikiems žmonėms.

 60. Laima

  Sugryžus iš keliones po ItALIJĄ IR Kaprio salą,patys geriausi įspūdžiai.Kelionė labai koncentruota,begalo daug pamatem ir išgirdom daug įdomios informacijos iš gidės Nijolės,labai puiki ir organizuota gidė.Vairuotojai Vidas ir Algis savo darbo superprofai.gerų ir laimingų jums kelionių.Ekipažui 10balų

 61. Marytė

  Savo ir bendrakeleivių Stasės, Bronės ir Irenos vardu noriu padėkoti kelionės vadovui Kęstučiui už įdomų pasakojimą visos kelionės “Balkanų turas” 2014 05-18 d.d metu ir vairuotojams už profesionalų vairavimą kalnų keliais Kelionė buvo labai įspūdinga, labai daug pamatėme, išgirdome, taip pat buvome sužavėtos Albanijos gidu – tikras savo šalies patriotas. Su Guliverio kelionių agentūra keliaujame jau ne pirmą kartą ir dar nei karto nenusivylėme. Linkime šiems darbuotojams sėkmės ir dar kartą AČIŪ.

 62. Varlė keliauninkė

  Kelionė į Graikiją vyko 2014 05 31- 06 18. Ačiū visai šauniai keliautojų kompanijai, vadovytei Viktorijai, vairuotojams Rimgaudui ir Viliui už puikią, sklandžią kelionę, neišdildomus įspūdžius, malonų bendravimą…Labai tikiuosi, kad kitąmet pavyks keliauti su Guliveriu 🙂

 63. Agne

  Rugsejo 20 kelione i Juodkalnija buvo gana suspausta programos prasme, bet labai idomi ir sauni. Dekui nuostabiam vadovui Erikui uz pasakojimus ir atsakymus, vairuotojams Leonardui ir Augenijui uz saugu veziojima ir grupei uz bendra keliavima.

 64. Romas

  Sveiki, replika apie kelionę į Kalėdinę Rygą, 2014 12 27d. – vertinčiau 6 iš 10. Kelionė trumpa, vienos dienos, suprantama, kad ir daug tikėtis nėra ko. Bauskės pilis ir Rundalės rūmai paliko puikų įspūdį ( ekskursijas vedė vietinės gidės ) Tiems, kas nesupranta rusų kalbos, galimai reikėjo suteikti daugiau informacijos prieš tai ( Guliveris galėtų parašyti, kokia kalba bus vedamos tos ekskursijos, nes nemaža dalis jaunimo rusų kalbos nesupranta)Rygoj per trumpą valandžiukės ekskursiją apėjom gabaliuką senamiesčio įžymių vietų, ir po maždaug 1,5val. laisvo laiko – atgal į autobusą. Norėjosi, kad būtų bent pravažiuotas Rygos senamiestis ar centras auto (na, užtruktų max pusvalandį ) nes bendro vaizdo ir nesusidarėm. Gidė Ilona važiuojant pasakojo apie karstinius reiškinius šiaurės Lietuvoj ( tai buvo įdomu ), toliau – apie kavą,jos rūšis( nežinau, prie ko ji čia?), skaitė karts nuo karto dvasinius skaitinius ( tiek to, Kalėdos visgi), bet nei apie Rygą, nei apie Latviją nedaug tesužinojom. “Top”-as buvo, vardinant lietuvių ir latvių panašumus, kad mūsų vėliavose yra ta pati – raudona – spalva. Kitų smulkmenų nepateiksiu, nors su gido darbo ypatybėmis ir reikalavimais teko susipažinti asmeniškai. Kelionės pradžioje, važiuojant iš Kauno iki Vilniaus ( t.y. apie 1,5 val.) gidė nebuvo prisistačiusi, taip pat nebuvo info, kada planuojamas grįžimas į Vilnių/ Kauną…. ir dar kt. niuansai,kaip jokios info/ reklamos ar pakvietimo keliauti su Guliveriu į kitas keliones.
  P.S. Naudojantis “Guliverio kelionių” paslaugomis, verta pasidomėti, kuris gidas ar kelionių vadovas lydės – nuo to labai priklauso bendra kelionės atmosfera ir sėkmė ( turiu su kuo lyginti, tam pačiam Guliveryje buvo ir geresnių, labiau atsidavusių tiek keliautojams, tiek ir pačiai įmonei, kelionės vadovų ) Vairuotojai savo darbą dirba nepriekaištingai, kiek teko patirti:)

 65. kristina

  Kelione y kroatija mieste starigrad paklenica buvo viskas nuostabu:gidas , autobuso hebra,ir aisku neuzmirstoji kroatija.Dar keliaujantiems patarciau apsigyventi”Alan”viesbuty , nors ir brangiau, nei privaciam sektoriui, 5naktis buvau biveik be miego, pagalve “akmenine”,dregme, langas mazas, kambary tamsu,be televizoriaus.

 66. Danute (April 30,2015 at 6 :00)

  Jusu paslaugomis naudojomes pirma ir tikrai ne paskutini karta.ACIU.Gidas Dainius rupestingas,kanrus(suvaldyti per 40 zmoniu nuo vaiku iki seneliu-ne juokas),bendraujantis,patariantis,zodziu,SUPER.Vairuotojai atsargus,atsakingi,paslaugus.Musu keliones marsrutas:Ogrodzieneco pilies griuvesiai,Velyckos drusku kasyklos.Tiesa ten mes nesuspejome,bet tai nereiskia ,kad kalti gidas ir vairuotojai,mes papuoleme i automobiliu kamsti(pika.Viezbutis super.Kita diena Krokuva,Vavelio katedra,Jogailos Universitetas,Senamiestis,turgaus aikste,Sv. Marijos bazilika ir t.t.Vakarop gidas mus nuveze i Zakopane,pasikeleme i Gubalowkos kalna,pasivaiksciojome,prisipirkome suvenyru.taigi vel viezbutis nuostabus.Kita diena Slovakija Demanovskos Laisves urvai,Zemieji Slovakijos tatrai kylame i Chopok.Virsuneje kalnu trobeleje isgeriame atbatos.Toliau vykstame i Beseniovo terminius baseinus,o po ju mes dar suspejome sudalyvauti Slovakiskoje Koliboje,kurioje gyvai koncertuoja cigonai,ragavome nacionaliniu patiekalu ir gerimu.Pasakiska kelione daug ispudziu,nuotrauku,suvenyru,o svarbiausia siltu prisiminimu.ACIU JUMS

 67. Dabrute

  ir aš savo trigrašį įkišiu.
  2014 06 keliavome į Vengriją, prie Balatono ežero papramogauti. Visad keliaudavom su Novaturu, bet kai 2012 sausį užsisakius kelionę su nurodytom vietom iš priekinių atsidūrėme pačiam gale “nes pakeitė autobusą :))”, tai nusprendėm išbandyti kitus kelionių organizatorius, pvz. Guliverį. Ir ką? Viskas normaliai.Tiesa, planuota grupė nesusirinko (pigesnis variantas), tai išvykome su kita grupe, primokėti nereikėjo, o mes išlošėm, nes Balatonas spėjo įšilti. Gidė Regina pareigas atliko puikiai, rūpinosi, pildė keleivių norus ir gal net įgeidžius. Vairuotojai pirmą kart tokie pasitaikė – be emocijų, gal ką skaudėjo, kad nė lagaminų nei įkelti nei škelti nepadėjo, ta proga arbatpinigių niekas ir nepaliko. “Visks normalei tam Gulivery – jauč, kap y visur visuokiu yr”.

 68. Graikija

  12 dienų kelionė į Graikiją įspūdinga, tačiau kitiems keliaujantiems patarčiau neužsisakinėti vakarienių viešbutyje Sissy, nes maistas tragiškas ir kiekvieną vakarą tas pats, jokios įvairovės . Aišku maistą kompensuoja puikus vaizdas į jūrą per viešbučio balkoną. Manau jei kiekvienos ekskursijos metu kažkur papietauji tai tų baisių vakarienių kaip ir nereikia, nes vakarui gali kažką nusipirkti skanaus vietinėje parduotuvėje. Dar vienas nesuprantamas dalykas tai kodėl buvo tokia brangi išvyka į Atėnus? 45,00 Eur. nuo žmogaus? Vežė tas pats autobusas, vedė ekskursiją ta pati gidė, už vietinį gidą “sieną” buvo pinigai renkami atskirai, už ekskursiją į Akropolį patys susimokėjome po 12,00 Eur. Tai už ką tie 45,00 Eur. nuo žmogaus? Gal “Guliverio kelionės” nori tokiu būdu surinkti atlyginimą vadovui? Nes jau ir įvertinus kurą, nors į kitus objektus juk taip pat vežiojo šis autobusas,lieka didžiulė pinigų suma neaišku kam. Būtu labai įdomu gauti atsakymą iš agentūros. Vadovė Stasė irgi “įdomus” žmogus, gal tik aš jos nesupratau, su tokia vadove dar neteko susidurti. Šiaip prieš kelionę būtinai reikėtų susižinoti koks vadovas lydės, nes nuo to priklausys visa kelionės sėkmė.

 69. KELIAUTOJA

  2015.06.20-2015.06.27 vykome i kelione Liuksemburgas-Paryzius-Amsterdamas.Gide Audrone labai sauni. Tik nuotaika gadino vairuotojai Algis ir Zbignevas.Tokiu nemaloniu zmoniu dar nebuvau sutikus.Gadina agenturos Guliveris varda.

 70. Nijolė

  2015 birželio 20 d. vykome į Pietų Kroatiją per Bosniją ir Hercogoviną. Vairuotojai Virgis ir Anatolijus aplamai nesukalbami ir nepareigingi.Dėl jų kaltės vyko begalė nesklandumų. Ačiū labai gidei Dainai už jos kantrybę.

 71. Amara

  10 d. kelionė į Pietų Kroatiją 06.21-06.30. Viskas buvo puiku, šaunus gidas Arvydas, be galo daug įspūdžių kopiant į Biokovo kalnus saulės palydėti, plaukiant laivu, aplankant senuosius miestus.Šiek tiek nemaloniai nustebino vairuotojai-taip nė karto ir nepriėjo įkelti ar padėti iškelti lagaminų. Su Guliveriu keliauju jau kelinti metai, tai,kaip supratau, jei autobusas samdytas, tai “nepasisekė”. Guliverio vairuotojai ir kava pavaišindavo, ir moterims su lagaminais gelbėdavo, o šikart kelionė buvo kitokia.

 72. Danute

  Aciu ‘Guliveriui’uz puikia kelione-Balkanu turas su poilsiu prie Adrijos juros,kuri vyko 2015-06-20-28dienomis.Puikiai suplanuota kelione,nuostabus gamtos vaizdai,daug nepakartojamu ispudziu.
  Aciu vairuotojams Juozui ir Arunui-uz skania kava,paslauguma,profesionalu vairavima kalnu serpantinais.
  Aciu gidei Ingai-uz zinias,nuosirduma,ramuma,neblestancia sypsena veide,uz nora bendrauti su turistais ne tik perteikiant zinias…..
  …..ir gidas Mindaugas,kuris i musu autobusa isoko Lenkijoje,parlydejas turistu grupe is Graikijos.Cia ir prasidejo itampa…Suprantam,zmogus pavarges jau po ankstesnes keliones,taciau ar mes kalti,kad vadovybe jam neleido ilsetis? Jau prisistatyme jauteme jo nepasitenkinima,nemandagu turistu tildyma,keliones salygu grieztuma.Jautemes ne poilsiaujantys,o paklustantys piktam armijos vadui.Ziniu apie salis sis zmogus turi tikrai daug,taciau ju perteikimas,bendravimas su turistais,vadovo arogancija,pasikelimas,nenoras atsakyti i jam neidomius klausimus-visa tai neteike atsipalaidavimo ir dziaugsmo kelione.
  Aciu Mindaugui,kad griztant jis islipo Vengrijos oro uoste-sekmingo jam skrydzio namo.
  O mes,turistai,keliaujantys kartu jau treti metai,lengviau atsiputem.Vel zodi gavo vadove Inga.Jos melodingas balsas ir zavi sypsena teike mums dziaugsma,aciu uz tai.
  O ‘Guliveriui’ linkim sekmes organizuojant daug nuostabiu kelioniu,ir atkreipti demesi, renkant savo darbuotojus.

 73. Aušra

  Sveiki,

  Kelionė į Kroatiją (2015 07 04-2015 07 15) buvo nuostabi! Ačiū superiniam gidui Arvydui – tai žmogus nedirbantis savo darbo. Tai žmogus – gyvenantis darbu ! Jei būtų galimybė rinktis keliones pagal gidą, su Arvydu visos kelionės būtų išperkamos žaibišku greičiu 🙂

 74. Audrone

  Vykau antra karta i Serengecio-Heide parka. Likome nusivyle. Gidas susirinko is zmoniu daugiau pinigu nei is tiesu kainavo bilietai i lankomus objektus, ka veliau patvirtino pati agenturos vadove, taip pat neleido isnaudoti maksimaliai laiko parkuose. I Heide parka buvome ileisti valanda veliau nei jis atsidare, nes nebuvo is anksto pasirupinta bilietais ir buvo reikalaujama grizti anksciau i autobusa, nei parkas uzsidare. Nesmerkiu agenturos, taciau gidas sugadino atostogas. Agenturai siulyciau atsakingiau rinktis gidus. Del pinigu sukciavimo laimei mes pastebejome, kad kazkas ne taip. Kiti keliautojai taip pat itare, taciau pasitikejo gidu. O GAILA.

 75. Rima

  Sveiki, keliavau liepos pabaigoje pailsėti prie Gardos ežero. Kelionė vadinosi ,,Poilsis prie Gardos ežero ” Deja, ežerui buvo skirta 1 val išsimaudyti. Kadangi viežbutis ,, Dore” 6 km. nuo ežero, ten patekti daugiau nepavyko, nors kelias dienas į viežbutį grįždavome 18 val. Dažnai rekomenduoju draugams kelionės maršrutus, bet šio nerekomenduosiu.

 76. Rima

  Birželio pabaigoje 🙂

 77. Justas

  Kelionė į Graikiją 07-11/22.
  Graikijoje viskas ok, nėra jokių problemų. Graikai atsipūtę – neveikia jų jokios krizės – bent jau kamena vurloje. Tik sissy viešbučio nebesirinkčiau dėl maisto ir kvapo tuoalete. (:

 78. Rasa

  Kelione Austrijos Alpes 08.15-08.21d super net ir tokiu blogu oru kaip mums kliuvo 🙂 Aciu Reginai,jau trecia karta vykau i kelione su šia nuostabia vadove 🙂 Dėkoju vairuotojams už paslaugumą ir puikią kelionę 🙂 Tikiuosi, kad kitąmet pavyks keliauti su Guliveriu 🙂

 79. Kristina

  Neseniai grįžau iš kelionės Praha-Viena-Budapeštas ir esu labai patenkinta viskuo, ypač vadove Ilona (aukščiausi balai jai), kuri geba valdyti grupę, pateikia daug informacijos apie objektus, daug patarimų kaip elgtis vienoje ar kitoje situacijoje. Šiltas ir nuostabus žmogus, tik geriausi atsiliepimai! Vairuotojai Genadijus ir Rimgaudas taip pat gerai atliko savo darbą, padėjo sudėti lagaminus bei saugiai vairavo. Pusė autobuso buvo moksleiviai, jokių nesklandumų, visa grupė buvo gera, supratingi, punktualūs. Per Guliverį keliavau pirmą kartą, kita kelionė manau bus irgi per šią agentūrą, nes paliko tik gerus įspūdžius!

 80. Agne

  Rekomenduoju kelione i Baltarusija (2d), labai idomi, visai netolima salis, o tokia skirtinga. Nepaisant gan prasto “sovietinio” viesbucio, kas suprantama del ju trukumo prieinama kaina, viskas buvo puiku. Nepaprastai patogus autobusas ir profesionalus vairuotojas, sauni ir energinga gide Zana, su kuria mielai keliautume dar karta.

 81. Remigijus

  Birzelio 21-25 d. vykau i autobusine kelione “poilsis Cekijos kalnuose” su kelioniu vadovu Arunu is Vilniaus. Mane nustebino surinkta pinigu suma uz mokamus objektus. Agenturos reklamineje medziagoje nurodytos lankytinu objektu kainos gerokai virsyjo realias kainas Pvz. i Druv Kraloves zoologijos soda nurodyta kaina 230 CZK o bilietas kainavo 175 CZK, kelto bilieto kaina i Sniezka 390 CZK o kainavo 260 CZK, ( nes kelioniu vadovas pirko bilietus tik iki tarpines stoteles o paskui lipome pestute) tas pats su visais mokamais objektais buvo o likusiu pinigu niekas negrazino. Liudina tokia praktika ypac keliaujant ne vienam gaunasi permoketa nemaza suma.

Naudojotės šios kelionių agentūros paslaugomis? Parašykite komentarą