Fortūna Travel

Fortūna Travel

Agentūros įvertinimas:

1 balas2 balai3 balai4 balai5 balai    (92 įv., vid.: 2.39)
Loading...

KELIONIŲ AGENTŪROS KONTAKTAI:

Fortūna Travel – buvusi Filaretai Travel.

Internetinis adresas: www.ft.lt

Žygimantų g. 14, Vilnius
Tel.: (8 5) 268 59 66
El. paštas: info@ft.lt4 Komentarai

 1. Rima

  Noriu padėkoti FT kelionių agentūrai už birželio 10 – 12 dienomis puikiai suorganizuotą 40 mokinių kelionę į Taliną – Helsinkį (Heurekos mokslo ir žinių centrą). Agentūra buvo labai sąžininga, nekeisdama kelionės sąlygų, nors buvo pakitusios kai kurios kainos. Agentūra skyrė labai gerą, beveik naują autobusą su labai maloniu, supratingu, geranorišku vairuotoju Tadu. O svarbiausia kelionės ašis – gidė Daiva Brazlauskienė – visus pakerėjo savo supratingumu, kompetencija, dideliu išprusimu, naujausių dalykų žinojimu. Teko keliauti ne su viena agentūra, bet tokio visų kelionės grandžių suderinamumo dar neteko patirti. Ačiū agentūros, kuri vakar šventė savo 14 gimtadienį, darbuotojams. Linkiu Jums ir toliau laikyti aukštai pakeltą kelionių organizavimo kartelę ir sulaukti malonių keliautojų.

 2. Albina

  Kasmet su Fortūna Travel vykstame į kelionę.Apkeliauta tikrai daug: Norvegija, Bavarija, Austrija, Šveicarija, Slovenija, Kroatija, Balkanų šalys… Sunku visas net išvardinti. Nė sykį neteko nusivilti. Labai gerai viskas organizuota, pagal mūsų pageidavimus sudaromas maršrutas, derinamos datos. Dėkui Daivai Brazlauskienei už puikius pasakojimus, nuoširdų bendravimą, pastangas kuo daugiau mums parodyti, supažindinti su lankoma šalimi. Dėkingi ir gidei Gražinai Giniotienei, kuri buvo nepakeičiama kelionėje į Bavariją. Visada džiaugiamės šauniuoju vairuotoju Petru, jo kolegomis Antanu, Arūnu, Vaciu, Arvydu, Dovydu ir kitais. Tokių puikių vairuotojų retai pasitaiko. Dėkui už skanią kavą, jumorą, malonų bendravimą.Siūlome ir kitiems keliauti su šia agentūra, tikrai nenusivilsite.

 3. Danguolė

  Važiavome su Fortūna Travel į Laplandiją. Labai gerai viskas suorganizuota, jokio streso, skubėjimo. Dėkojame Daivai Brazlauskienei už įdomius pasakojimus, viktorinas, žaidimus kelionės metu, Kalėdinį vakarėlį su nykštukais.
  O jau vairuotojų Petro ir Romo paslaugumas,vykdė visus keliautojų pageidavimus. Keliausime tik su šia kelionių agentūra.

 4. Kintai

  Kelione Talinas Helsinki Tartu 08 13_08 15,marsrutas parinktas labai idomus.Vairuotojas super ,paslaugus ,mandagus ,važiavimas saugu 100balu.kas del gides pasiruosta prastai ,pravazuojam gražiausias vietos ,daug kur nebuvome,turgus parduotuves bažnicios.Klausimas kam bazničia ,kazin ar name kas nors vaikšta ,Saloje neteko ,Talina galima sakiti nemateme,norsten daug ka galima pamatyti.Negali gide klausyti keliu zmoniu turi greztai marsrutas buti,Man asmeniskai gides darbas nepatiko tokia savijauta kad ji pervargus ir ieska ramybes bazničoj pasededama ,

Naudojotės šios kelionių agentūros paslaugomis? Parašykite komentarą