Kelionių Gurmanai

Kelionių Gurmanai

Agentūros įvertinimas:

1 balas2 balai3 balai4 balai5 balai    (204 įv., vid.: 2.91)
Loading...

KELIONIŲ AGENTŪROS KONTAKTAI:

“Kelionių gurmanai” – turizmo agentūra, įsikūrusi 2006 metais, pačiu šalčiausiu metų laiku – žiemą.  Tuo metu buvo labai šalta ir niūru, o gyvenimas nežadėjo jokių gurmaniškų malonumų, tačiau vartant kelionių katalogus, akyse pasidarė šviesiau. Mes norim keliauti! Mėgstam keliauti ir drąsiai siūlome keliones Jūsų atostogoms.

Internetinis adresas: www.kelioniugurmanai.lt

Biuro adresas:

Laisvės pr. 125, Pašilaičiai, Vilnius
Tel. 5 2387171
Mob. 8 60123944 arba 8 61837046
El. paštas info@kelioniugurmanai.lt
Skype – Gurmanai106 Komentarai

 1. Ieva

  Man patiko Kelioniu gurmanai. Uzejau tik nauju katalogu, bet finale nusipirkau kelione. Super. Nieko nereikia galvoti paciam. Patare ir rinko viesbuti labai nuosirdziai.

 2. Laima

  Maloni aplinka ir mmerginos bendrauja nuoširdžiai, šiltai. Tikrai matosi, kad stengiasi išrinkti tau kelionę, o ne šiaip, kad tik parduoti. Visiems draugams ir pažįstamiems rekomenduoju. Ateikit tik pas Kelionių gurmanus. Man kelionę parinko labai gerą.

 3. Jelena

  Kelionių gurmanuose atlikau praktiką ir man labai patiko. Nesigailiu, kad pasirinkau būtent šią agentūrą, nes kolektyvas mane labai šiltai priėmė. Siūlau visiems ten apsilankyti, nes Jumis bus tikrai pasirūpinta. Drabuotojos labai nuoširdžios, turi daug patirties keliaujant, todėl visada patars ir padės išsirinkti kas geriausia.

 4. markas

  super kelioniu agentura!!! Visur patys buvo, daug keliauja. tai ir patarti gali. Pirkau kelione i Kenija. super Viskas taip, kaip ir pasakojo. dar daug geru patarimu gavau asmenisku. uz piniguis to nenupirksi. Dirba is sirdies.super agentura. Mazos agenturos- tikrai geros. Cia patars asmeniskai tau, kas tinka suras. jei reikia ir viza ir bilietus suras, ir viesbuti. Vienu zodziu servisas liuks/

 5. Lina

  Vasarą važiavome į kelionę po Rumuniją. Labai patiko. Nesitikėjau, kad Rumunija yra tokia graži šalis ir ten yra ką pamatyti… Maloniai nustebino viešbučiai Rumunijoje ir gana sotūs pusryčiai.. Nebrangus ten maistas. Didelis dėkui kelionės vadovei Eglei. Jos dėka kelionė buvo dar įdomesnė, o informacijos pažėrė begales, tik spėk klausytis. Kelionę į Rumuniją organizavo Topturas, o pirkome ją “Kelionių gurmanų” agentūroje, nes mums ją rekomendavo.. Tad didelis dėkui už teisingai parinktą kelionę.

 6. Žana

  Visada čia perku bilietus, nei karto nebuvo problemų.

Naudojotės šios kelionių agentūros paslaugomis? Parašykite komentarą