Švitė

Švitė

Agentūros įvertinimas:

1 balas2 balai3 balai4 balai5 balai    (122 įv., vid.: 2.26)
Loading...

KELIONIŲ AGENTŪROS KONTAKTAI:

“Švitė” – viena iš seniausių Lietuvos turizmo agentūrų, įkurta 1992 metais. Organizuoja poilsines, pažintines keliones lėktuvu bei autobusu. Teikia lėktuvų, keltų bilietų rezervacijos paslaugas. “Švitė” formina vizas į Rusiją, Baltarusiją bei kitas pasaulio šalis.

Internetinis adresas: www.svite.lt

Biuro adresas:
Pamėnkalnio g. 5/ K.Griniaus g., Vilnius
Tel.: (8 5) 262 7777
Mob.: (8 616) 1677
El.p.: info@svite.lt2 Komentarai

 1. Natalija

  2013-05-25 d. kelionė “Dobelė – alyvų žydėjimas” (Latvijoje). Programoje vos 5 objektai, tačiau gidas Jonė nesugebėjo suplanuoti kelionės taip, kad mes viską pamatytume. Tiesą pasakius aplamai nesupratau kam ji važiavo. Apie Lietuvą papasakojo trumpai, apie Latviją dar trumpiau (šiek tiek sausos statistikos apie gyventojų skaičių, plotą ir pan). Rundalės rūmuose pravedė pro kambarius, pasakė jų pavadinimus. Miške aplamai sėdėjo autobuse kol grupė vaikščiuojo po mišką. Nu vat dar Dobelėje parodė pro langą turgaus aikštę, Liuteronų bažnyčią ir pilį. Visi šie objektai buvo programoje. Nusprendė, kad jeigu ji parodė mums programos objektus pro autobuso langą, tai programa įvykdyta. Dobelėje nerado alyvų sodo, teko man paprašyti vietinės, kad atsisėstų į mūsų autobusą ir parodytų kelią. Kitaip būtumė dar nežinia kiek laiko ieškoję sodo… Sode nepasakė, kad galima buvo pirkti alyvų sodinukų, moterys netyčia rado, tai jos nusipirko, kiti nagus graužė.
  Pačioje pradžioje Jonė nesugebėjo suskaičiuoti kiek žmonių eina į muziejus, prisipirko per daug bilietų (40 Lt nuostolis). Tačiau puikiausiai surinko po 10 latų (reikėjo 6 latų pagal programą). Kelionės pabaigoje grąžino po 2 latus, nors bilietai kainavo po 7… Tačiau kelionės įspūdį pataisė pati Latvija, labai graži šalis, būtinai ten grįšiu, tik tikrai su kitu gidu…

 2. Rasa

  Esu tikrai nuomonė iš šalies, bet daug keliaujanti ir pakomentuosiu Natalijos pasisakymą:
  matyt keliautojos ir gidės chemija nesutapo, gidė neturi dirbti autobuse radija:))
  Rundalės rūmuose agentūra privalo pasamdyti atskirą muziejaus gidę, o ne lydinti gidė turi viską mokėti ir pasakoti.
  Ką gidei pasakoti miške?
  Dėl rodymo pro langą gali būti visai normalu, nes apžvalginės ekskursijos būna autobusinės, kai objektai rodomi per langą. Nežinau ką ten toje Dobelėje įdomaus būtumėte pamačiusi, jei būtumėte išlipusi.
  Na, manau, poniai reikia pačiai dirbti gide, jei jau įsitraukė į sodo ieškojimą, tuomet patirtų malonumą, kai komentatoriai užpultų internete. O su tokiu charakteriu, tai tikrai visiems neįtiktumėte:)

Naudojotės šios kelionių agentūros paslaugomis? Parašykite komentarą