BALTARUSIJOS VIZA

Vizos į Baltarusiją turi tokias pačias sąlygas kaip vizos į bet kokias kitas šalis. Todėl verta pasidomėti, kaip viskas vyksta kad vėliau netektų gailėtis. Nes didžiausia ir dažniausiai apdaroma klaida dėl vizos į Baltarusiją yra neapsižiūrėjimas, todėl vėliau tenka sumokėti nemažas sumas pinigų visiškai be reikalo

Vizos į Baltarusiją tipai yra panašūs kaip ir į bet kokias kitas šalis vizos. Pagrindiniai tipai tai turistinės vizos, privačios vizos arba vizos komerciniais tikslais. Jos tarpusavyje skiriasi savo kainomis bei sąlygomis. Taip pat Baltarusijos vizos gali būti vienkartinės ar daugkartinės. Ne paslaptis, jog vienkartinės vizos yra kur kas pigesnės, nes jomis yra pasinaudojama tik vieną kartą. Tuo tarpu daugkartinės vizos yra panašios į komercines vizas, nes naudojamos daugiau kartų. Neretai iki keleto kartų per savaitę. Todėl tokios vizos dažniausiai kainuoja iki keleto šimtų litų, gal net tūkstančio litų. Pavyzdžiui, komercinės vizos yra kur kas brangesnės ir apmokestinamos įvairiais mokesčiais. Baltarusijos viza pagrinde turi keletą sąlygų, kurių privalu laikytis.

Pirmiausia, svarbu pasirūpinti savo pasu. Jame turi būti bent trys laisvi lapai tam, kad būtų įmanoma įklijuoti vizas su jūsų nuotraukomis. Todėl akcentuojamos nuotraukos, nes jos kaip ir bet kuriame rimtame dokumente reikalingos. Todėl jeigu neturite dar pasidarę savo nuotraukų specialiai vizoms gaminti, arba neturite laisvų lapų savo pase, pasirūpinkite tuo kaip galima anksčiau. Kitas dalykas, vizos į Baltarusiją padarymo terminas bei kaina.

Baltarusijos viza t.y. jos kaina priklausys nuo termino, per kurį užsisakysite ją padaryti ir kainos. Pavyzdžiui, jeigu užsisakysite turistinę vizą padaryti per 10 darbo dienų, ji jums gali tekainuoti iki šimto penkiasdešimt litų. Tuo tarpu jeigu užsisakysite vizos į Baltarusiją pagaminimą vos per vieną darbo dieną, gali tekti sumokėti daugiau nei keletą šimtų litų. Todėl pats geriausias patarimas būtų pasirūpinti viza iš anksto. Tokiu būdu sutaupysite nemažai pinigų ir neturėsite jokių problemų dėl to, kad Baltarusijos viza jums būtų suteikta laiku bei efektyviai.

Taigi, norint jog Baltarusijos viza būtų suteikta be papildomų problemų, turėtumėte susirūpinti viza iš anksto, nes dažnai žmonėms kyla problemų paskutinėmis akimirkomis. Kadangi gyvename informacijos amžiuje, jums pakanka pasinaudojant internetu susirasti bendrovę ar įmonę, kuri pigiausiai jums parūpintų vizas. Žinoma, atsižvelkite ne tik į vizos padarymo kainą, tačiau ir į kitus svarbius kriterijus. Pavyzdžiui, ganėtinai svarbu yra pasidomėti įmonės ar tokias paslaugas teikiančios bendrovės reputacija. Pakanka paieškoti įmonės vardu nusiskundimų internete ir jau galite pažinti įmonę. Taip pat pasidomėkite jos savininku t.y. direktoriumi. Tai yra būtinos apsaugos priemonės tam, kad Baltarusijos viza būtų suteikta be didesnių problemų ir galėtumėte mėgautis savo kelione, nereikėtų jos atidėlioti kitiems metams, bei švaistyti papildomų savo pinigų.