RUSIJOS VIZA

Vizos į Rusiją, kaip ir bet kokios kitos vizos yra suteikiamos su tam tikromis sąlygomis ir į jas atsižvelgiant. Negalima paprasčiausiai nepaisyti sąlygų, be to, reikėtų būti praktiškiems o tai reiškia jog pasidaryti viską iš anksto, bei surinkti informacijos tiek kad paskui nereikėtų gailėtis nenuvykus ne tik į Rusiją, bet ir bet kokią kitą šalį.

Pirmas dalykas, kurį turėtumėte žinoti, tai kad Rusijos viza įprastai pareikalauja to, jog jūsų paso galiojimo trukmė būtų daugiau kaip 6 mėnesiai nuo vizos galiojimo pabaigos. Todėl jeigu jūsų pasas senesnis, nedelsdami jį atsinaujinkite jog nekiltų kokių nors problemų. Daugelis žmonių pamiršta tai ir paskui turi mokėti didelius pinigus kad jų pasus atnaujintų per kuo trumpesnį laikotarpį. Kitas dažnai pamirštamas dalykas tai yra tas, jog vizos į Rusiją reikalauja, kad jaunesni kaip 16 metų vaikų gimimo liudijimai būtų nukopijuoti bei taip pat pasiimti. Todėl nepamirškite šio svarbaus akcento. Taip pat sekantys kriterijai turėtų būti aktualus visiems, kuriuos domina Rusijos viza.

Vizos į Rusiją yra įvairiausių tipų. Jos gali būti vienkartinės, gali būti turistinės arba skirtos komerciniams tikslams. Jų visų padarymo trukmės yra daugiau mažiau vienodos, todėl tokios didelės painiavos kaip ir nėra. Skubios vizos išdavimo procedūra užtrunka apie 3 darbo dienas ir kainuoja apie 300 litų. Tuo tarpu turistinės vizos į Rusiją padarymas per 10 darbo dienų kainuoja iki 200 litų. Todėl nepatingėkite ir paskubėkite iš anksto užsisakyti, nes Rusijos viza gali išeiti žymiai pigiau negu jūs galėjote tikėtis. Juk nėra tokio žmogaus, kuris nenorėtų sutaupyti pinigų.

Taip Rusijos viza reikalauja jog pasas būtų geros kokybės bei nesudraskytas ar nenudriskęs todėl pasirūpinkite šiais dalykais praktiškai pirmoje vietoje, kad vėliau neturėtumėte nesklandumų. Kitas pats svarbiausias patarimas, tai žinoti vizos padarymo terminus, kurie bus vėliau aptarti, jog nekiltų dar didesnių problemų. Nes dažniausiai tenka sumokėti nemažas sumas pinigų tada kai noriam išvykti į Rusiją o vizos yra nepadarytos. Be to, apsirūpinkite jog jūsų pase papildomai būtų (jeigu nėra) įklijuoti trys tušti puslapiai, į kuriuos bus klijuojama vizų informacija, nes daugelis žmonių paskutinę minutę tai taip pat pamiršta. Vizos į Rusiją taip pat kaip ir bet kurie kiti dokumentai turi ir šiokius tokius standartinius reikalavimus: pavyzdžiui, nuotraukas be kurių neišsiversite niekur. Jos reikalingos vizoms padaryti. Tačiau jeigu nesusizgribote pasidaryti nuotrauką iš anksto, jums nuotrauką galės padaryti vietoje.

Kad ir kaip bebūtų, svarbiausia atsiminti tai, jog Rusijos viza, kaip ir bet kokia kita viza pareikalauja tam tikrų sąlygų kurias reikia išpildyti. Svarbu atsiminti, kad kuo anksčiau pradėsite tvarkytis reikalus dėl vizos į Rusiją, tuo viza jums pigiau kainuos. Todėl nepraleiskite progos sutaupyti pinigų ir apsigalvokite viską iš anksto, kad nereikėtų permokėti pinigų.